Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ****

  Depka s pointou. Smrtící kombinace, zvlášť když v ní za jeden provaz táhnou Jaime Lannister a Kai Proctor.(19.1.2016)

 • yakoob
  ****

  To jsou mi příběhy...Sám jsem na to koukal a vedle mne spokojeně spinkal náš malý prcek:))...Taková ta zajímavá atmosféra v těch dánských (potažmo severských) filmech...A ty dějové zvraty...No...Filmařina, která se u nás tak často nevidí, jestli vůbec...(22.1.2016)

 • filmharmony
  *****

  ...když nemůžeme spát a netušíme, že svět přináší příběhy, které se nám nezdají... filmařina jako řemen...(17.2.2016)

 • Aljak
  ****

  Zo zúfalstva človek dokáže robiť občas absurdné rozhodnutia, taký Andreas by o tom isto vedel rozprávať. Musím uznať, že tento film mal úžasný spád a v podstate aj zápletku. Obvykle mi pri filmoch ten chlad emócií niektorých postáv nevadí, avšak v tomto prípade mi reakcie poniektorých prišli až za hranicou bezcitnosti a nehumánnosti. Andreasove konanie bolo skratovité, ale úprimne mi ho bolo nesmierne ľúto. No celkovo to bol dosť emočne vypätý film - v tom je Susanne Bier dobrá!(30.6.2015)

 • Morholt
  *****

  Gone Baby Gone v komornějším a syrovějším podání. Dánové trošku překračují čáru a ukazují něco, co je pro normálního rodiče neakceptovatelné, ale na druhou stranu to jen dotváří obraz autenticity a nutí to diváka hlavnímu hrdinovi fandit, byť je jasné, že se nechová košér. Od Nikolaje Coster-Waldau zahrané skvěle a dá se říct, že je to jeho one man show, ačkoliv i ve vedlejších rolích jsou osvědčená jména dánské herecké školy v čele s Ulrichem Thomsenem. Seveřané mě zase dostali a i přes nekonfliktní konec mi v závěru nebylo dobře na těle, ani na duši. 90%(30.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace