70-75% ... Taká tradičná trošku nadpriemerná severská (dánska) depresívna dráma s úžasným Nikolaj Coster-Waldau. Ak máte chuť pokaziť si deň alebo chuť na tradične dobre odvedenú prácu zo severnej Európy tak nech sa páči.(8.10.2015)

Pro mě jen stěží uvěřítelný fillm, což se týká hlavně příběhové stránky. Těšil jsem se na zajímavou a napínavou detektivku a na konci jsem nucen konstatovat, že jsem malinko zklamán. Jediným pozitivem byl pro mě herecký výkon Nikolaje, který si svého "hodného" taťku šmoulu zahrál opravdu s chuťí. Jinak jsem se moc nebavil, nebyl napnutý a když připočtu nelogické chování,(hlavně) Andrease, tak se vůbec divím, že jsem tomu dal dneska tolik. Druhá šance je jen velmi průměrná detektivka, která se nejspíš Dwejnovi za pár dnů, či týdnů vykouří z hlavy.(5.11.2015)

Od první scény dostáváte každých deset minut slušný kopanec do hlavy. Chvílemi až příliš bez servítků, ale herecky precizní a z deprese se nakonec dostanete ke světlu.(26.2.2016)

...když nemůžeme spát a netušíme, že svět přináší příběhy, které se nám nezdají... filmařina jako řemen...(17.2.2016)

Výčitky svědomí jsou pekelná záležitost. Rozdýchá je totiž málo lidí, pokud mají alespoň minimální morální zásady. Andreas to ale dostane s plnou parádou ještě opepřené, aby si nemyslel, že z toho tak lehko vyvázne. Susanne Bier nezklamala. Trochu mi ale scházela možná větší participace Andreasova kolegy, z toho se dalo vytřískat více.(20.4.2016)