Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hygienik
  ***

  Hviezda Susanne Bier definítívne vyhasína.(14.10.2016)

 • dr.fish
  ***

  Ne že by se jednalo o špatný film, jen mne prostě neoslovil. Kojenecká tématika je mi zatím cizí a to bude ten problém, proč jsem se tak nějak nevcítil. 60%(14.8.2015)

 • Davies182
  ****

  Depka s pointou. Smrtící kombinace, zvlášť když v ní za jeden provaz táhnou Jaime Lannister a Kai Proctor.(19.1.2016)

 • zette
  *****

  Susanne Bier si vybira scenare, ktere jsou na hranici uveritelnosti, na druhou stranu se vsak nejedna o nic, co by se nemohlo stat. Urcite je to moje nejoblibenejsi reziserka vubec (promin Vero) a v tomto filmu to jen potvrdila. Zhruba prvni 1/3 filmu je psychicky narocna a to tak, ze jsem cekal, ze nekteri divaci z kina odejdou, nestalo se tak... Vysetrovani pripadu uda novy smer, ktery neni o nic horsi nez uvod. Coster-Waldau podal vynikajici herecky vykon, skvela hudba. To, ze cerstva matka svou ulohu nezvladla, dalo druhou sanci jine matce, neprimo jednomu policistovi a nakonec i manzelovi. Vyborny pribeh. Videno v ramci Scandi II v ostravskem Minikine, 27 divaku.(16.1.2016)

 • sochoking
  ***

  Susanne Bier natočila film s celou dánskou hereckou špičkou, že by sa skôr hodilo, keby to bol seriál. Kľudne to mohli byť tri časti po päťdesiat minút a trochu viac rozvinuté. Viacej namotávok, viac napätia, trochu nejakej tej paranoje a kecov okolo a moli byť kvalitné štyri hviezdičky.Takto som mal pocit, že to všetko bolo natlačené dokopy, len aby to bolo...(23.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace