Strhující původní dobrodružný film režiséra Jordana Vogt-Robertse vypráví příběh nesourodého týmu badatelů, vojáků a dobrodruhů, kteří se spojili, aby prozkoumali tajemný, stejně nebezpečný jako krásný, ostrov v kdesi v Pacifiku, který není zanesen do žádné mapy. Odříznuti od všeho, co znají, vstupují na území mohutného Konga a zažehávají tak nejstrašnější boj člověka s přírodou. Jejich cesta za poznáním se mění v boj o přežití a útěk z prapůvodního Ráje, ve kterém není pro člověka místo. (Freeman Ent.)

chrisofwar

Poctivej akčňák, s plochým příběhem, dobrou muzikou a skvělými herci. Pár špatných zvukových střihů se dá prominout. Zajímavá oddechová podívaná. ()

Aceboris

Pekne spracovane, dobra hudba, vizualne efekty super to vsetko je fajn. Co mne chybalo bola hlavna postava, o ktoru by sa film opieral a s ktorou by som sa vedel vzit. Dejovo aspon podla mna bezduche je fajn, ze akcia nechyba ale samotny film je velmi jednoduchy tak ako vystupovanie S.L.Jacskona,sem tam sa objavil, sem tam nieco zadrel . Snazil sa byt za tvrdaka, ale tu mu to nejal neslo. Co ma vsak pobavilo bola scena s fotakom pri foteny polarnej ziary "My flashlight broken" Try this ...ok vsellico sa da. Jedna scena mi pripomenula film Predator kde jeden z partie zastal, polozil zbrane a cakal na smrt. Zial nedopadlo to tak ako planoval. Jasterica mu prisla na jeho trik. Celkovo vsak musim povedat, ze som sa nenudil, miestami som sa dokonca bavil. U mna za 60% ()

doMchek

Komediálna adventúra, akoby paródia na legendárny Stratený svet, snáď ironizúca americký militantizmus a spupnosť a sugerovaný slogan, "prídeme, vybombardujeme, postrielame, a najnovšie aj pofotíme...a vrátime sa domov žrať naše hamburgery a piť pivo pri futbale v sladkej ignorácii. Zmyslom lahodiace digitálne kungfu v podaní veľkého opočloveka strážcu. ()

quido.morava

Příběh je, jaký je, tím se nemá cenu zabývat a jistou dávku naivity i nesmyslnosti zde nutno připouštět, i scénář je jaký je, ale jinak je zde vše naprosto perfektní... Sám jsem nevěřil, že takovou dějovou slátaninu budu kvitovat tolika hvězdičkami. Samuela L. Jacksona ztvárnil fanatický zelený mozek naprosto přesvědčivě (lepe to snad ani nešlo), i nasládlý a trochu unylý vztah dvou šikovných, hbitých, geniálně chytrých, vysportovaných, pohotových a fyzicky i psychicky velmi odolných jedinců (Toma Hiddlestona a Brie Larsonové), balancující na pokraji kýče, do kýčovitosti nakonec nespadne, ba co více, i taková drobnost, jakou je závěrečná sekvence závěru u titulků, vykreslující návrat vojenského veterána po bezmála 1/2 století domů, která by jindy jednoznačně byla označena za kýč, zde působí neskutečně uvěřitelným dojmem a celý příběh staví na roveň reality. Kolik to muselo dát práce a přitom taková blbost - v tom nejlepším slova smyslu. Skvělá režie, skvělá výprava, skvěle vybraná hudba, skvělé trikové efekty. Krásné krmení oka i ucha. A sympaťák King Kong navrch! ()

louskacek24 odpad!

rikal jsem si, ze pri hodnoceni nebudu vulgarni, ale u tohle je opravdu totalni .racka po vsech strankach....hrdinove, pribeh, hudba...nechapu tu tak vysoke hodnoceni:( ()

Miriablo odpad!

Vykrádací zbytečná klišoidní slátanina ke který je i psaní delších komentářů jen další ztráta času stejně jako film samotný.. ()

pravda1

Pozeral som to spolu s deťmi a veľmi dobre sme sa na tom filme bavili.Super oddychovka na sobotný večer.Je to akčné,dobrodružné aj zábavné tak čo viac môžme na sobotu večer chcieť?U nás doma spokojnosť odporúčam - konečne iný King Kong ako stále tie isté sračky o blondýnke a gorile na streche mrakodrapu....... ()

BigJohn02

Kong naruby: Oproti předešlým verzím film nekončí útokem air force na chudáka Konga v New Yorku, ale začíná brutálním (i když vyprovokovaným!) útokem Konga na vrtulníky na JEHO ostrově. Nevím jak kdo, ale já se skvěle bavil, i když konec je poněkud úsměvný. ()

MGG8

Príjemné prekvapenie. Očakával som ďlašiu verziu "klasického" deja, ale ....... príjemné prekvapenie. Sprvu som sa na to ani nechcel dívať, ale povzbudili ma hodnotenia na ČSFD, pozrel som sa a neurobil som chybu. ()

Flashback

Skvostná retro žánrovka s nadstandardníma CGI efektama. Takhle se mají dělat letní popkornové blockbustery. Jediná vada je jen dost průměrná chuděra co má zastupovat sexy prvek, ale jinak jeden z top filmů roku. ()

patho666

Začiatok fajn, ostrov, príšery všetko o.k., s pribudajúcimi minútami sa film prepadá do stále väčších a väčších sračiek a na konci zistíme, že aj ten najmenší plaz mal viac rozumu ako všetky ľudské postavy dohromady.Herci a ich výkony odporné, slizké,fuj. ()

eexDon

Für mich - 65%, - /celé to bylo jakési takové průměrné, neslané, nemastné, ani dobré, ani špatné/, + /Brie aspoň obstojně vypadala a ostrov se všema digitálníma příšerama, přírodou a domorodcama do toho - aspoň to dobře vypadalo/, hodnocení - průměrné, akční fantasy, které mě zrovna nějak moc neuchvátilo ()

SNCIS odpad!

Obsahuje spoilery: "Tohle je jeho domov. My jsme jen hosté." Primitivní film o obřím opičím samci. Toto filmové monstrum znáte z filmů King Kong 1976, King Kong žije 1986 či King Kong 2005. "Co válka? Vyhráli jsme ji?" - "Kterou?" Toto je rádoby vtipný film s rádoby originálním příběhem. Navíc tady digibordel všude, kam se podíváš až je škoda těch dobrých herců tady. Je to nekoukatelné! ()

SimiT84

Nečekal jsem nic a dostal jsem svižný dobrodružný film, který mě narozdíl od Jurskýho světa opradu bavil. Na nic si nehraje a prostě valí na plný pecky stále vpřed... ()

funesfilm

Vojnový film s prvkami fantasy. Nebyť kvalitnej animácie či efektov, divák môže mať pocit, že sleduje niečo v kvalite B. Kong nevýrazný. Občas "dobehne", urobí "bordel" a ide si po svojich...Čata v snoch vojaka. Pozerateľné, no konečné zhodnotenie je v rovine sklamania. ()

mato331

Klasický holywúdsky popcornový trhák určený pre tých pomalších divákov, ktorým stačí veľa farbičiek a vizuálne orgie. Jacksonovmu King Kongovi to nesiaha ani po päty. Skrátka totálny filmový priemer. Dá sa pozrieť, ale stačí raz. ()

Pokračování Godzilly vs. Konga má zelenou

Pokračování Godzilly vs. Konga má zelenou

22.03.2022

Neměli jste ještě dost bitky mezi gigantickými monstry? Pak pro vás má studio Legendary dobré zprávy, pokračování snímku Godzilla vs. Kong se totiž začne točit už letos. Opět k němu dojde v Austrálii… (více)

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

Zamíří Godzilla vs. Kong na stream?

27.11.2020

Godzilla vs. Kong se odsouvá