Očista: Volební rok

• Česko Očista 3: Volební rok (více)

Senátorka Charlene Roanová (Elizabeth Mitchell) má k odporu vůči očistě pádný důvod, před lety jí padla za oběť celá její rodina. Od té doby je snaha o její zrušení hlavním motorem jejího tažení do Bílého domu. Ambiciózní soupeři vědí, že k její porážce vede jediná cesta, „legální" zabití během očisty. Senátorku naštěstí jistí šéf její ochranky (Frank Grillo), hrdina z druhého dílu Očisty, kterému tohle každoroční běsnění už taky pěkně leze krkem. Teď už je ale čas trhnout oponou, krvavé představení začíná. Perfektně zabezpečený dům, početná a skvěle vybavená ochranka, co by se tak mohlo stát, aby senátorka tuhle noc nepřežila? Asi byste se divili, alarmy ohlašující začátek očisty ještě nedozněly a už musí Roanová jen se svým strážcem po boku prchat nočními ulicemi ve snaze najít nějaké bezpečnější útočiště. Příštích dvanáct hodin bude velmi dlouhých. A krvavých. (CinemArt)

totleben

Velmi podivný scénář,propanda multi-kulti,bílí sadisté/označení asi náhodou jižanskou vlajkou/,černí čestní soudruzi - velmi dojemná balada,další díl snad už neeee ... ()

KcarlosK

V takovém filmu bych čekal trochu víc pouličních bizardností. Tohle je spíš politická agitka. Celé to má spíš seriálovou atmosféru. ()

gerdi14

Po celkem slušné dvojce, přichází debilní, zbytečná slátanina,která nemá obdoby. Opravdu jsem nečekal, že to bude takhle blbé. Nebudu se ani rozepisovat co vše mě sralo-je toho pravdu hodně.Snad poslední Očista. ()

PORTER44

Podobné jako dvojka,příběhově nic moc,hon na senátorku která se snaží očistu zrušit a ostatní politici si najmou žoldáky kteří jí mají v den očisty najít aby se jí mohli při rituálu zbavit,takže celý film je o honbě na senátorku a není čas ani na ostatní scény zabijáků ze dne očisty mimo party teenager černošek je to béčkový akčňák. ()

Nini650

Třetí díl očisty je jak to říct, no není to zlé, ale není to asi moc super, je to průměrný thriller a kdo viděl předchozí díly, může hned hádat, jak to celé dopadne, kdo umře a kdo ne... Je to zkratka průhledné a většinou předvídatelné, ale člověk se u toho zabaví. ()

ohneta

Bohužel nejslabší díl. Hodně jsem se těšil, ale když sem viděl hloupé a nesmyslné chyby ve filmu, debilní dialogy, zcela nelogické chování postav.. připadalo mě to jako nějaký amatérský film.. Dvojka byla super, jednička dobrá ale tahle trojka je doslova propadák. .. A nezachranujií ani jen dvě docela dobré scény ve filmu, pro mě velké zklamáni ,, ()

sml41 odpad!

Jedna z mnohých chyb vo filme: Kde zastrelia mladého černocha v aute, krátko pred strihom scény, mrkne viečkami (čas 00:56:36) ()

Kaylar

Hororového jsem na tomto filmu nic moc neshledala, ale jako na thriller se na to v kině koukat dalo. Nic inovativního ovšem dle mého názoru film nepřináší. Ústřední myšlenka očisty už nemá šanci překvapit a do děje a nastavených parametrů jsou tak dosazeny nové postavy a nová (tentokrát politická) zápletka. Předpokládám, že série tímto filmem neskončila a bude následovat další snímek. ()

Rathe

Já se za ty scény, které jsou pro příběh zbytečné, ale pro mé masochistické oko naprosto líbezné, vůbec nezlobím. Prostě "víly" u stromu, poprava gilotinou, evropští turisté v amerických vlajkách, holčičky v osvětleným autě!! Jo Jo!! To se mi moc líbilo. K příběhu - Frank Grillo byl opět vynikající a senátorka Charlene byla se svým pacifismem a kalibrem v ruce kouzelná. Ale prostě si myslím, že ani jeden ze 3 dílů nevymačkal maximum ze svého potencionálu. A to je škoda. ()

janvanicek

Jednoznačně nejlepší film z této série, který se více zabývá politickou otázkou a zároveň ukazuje i společenské vztahy a emoce. Senátorka Charlene Roanová bojuje proti Očistě- chce ji zrušit, kandiduje na post prezidenta USA.. a má k tomu pádný důvod, neboť její celá rodina zahynula při konání každoroční Očisty. V den konání Očisty se Otcové zakladatelé, kteří tuto noc využívají k tomu, že se zbavují svých oponentů a snižují míru populace, rozhodnou, že vládní činitelé již nebudou chráněni imunitou a to je pro jejich oponentku docela šok. Postavila se proti této špinavé vládě a má velkou podporu voličů. Je v ohrožení.. a zrada v řadách její ochranky jí žití neulehčí. Našťěstí její osobní bodyguard a šéf ochranky, hrdina z druhého dílu Očisty, má v rukávu nouzový plán. V průběhu filmu se jim dostává pomoci a vláda, která je nyní u moci a snaží se senátorku zničit nepřestává polevovat v stupňování represe vůči její osobě. Nevím no.. opět dobrý konec, senátorka vyhrává volby a samozřejmě první, co udělá je to, že zruší Očistu. Podle mě je to hezká představa, ale celá tato série je trochu no.. ulítlá. Shlédněte, rozhodně si to tento film zaslouží! ()

lineker

Když už nevíš kudy kam, naser do toho politiku. Citelný úkrok od kvality prvních dvou Očist. Průměr jen pro určitou spjatost se sérií. ()

Johny203

Toto už nefunguje ani ako Béčko. Tvorcovia síce ukážu rôzne spôsoby očisty ale sú to len fragmenty pričom v hlavnej dejovej línií im absolútne došli gule. Horor to stále nie je a chýba tu aj napätie. Navyše ten scenár je strašný. Z trilógie najslabšie. ()

PF 2016

PF 2016