Očista: Volební rok

• Česko Očista 3: Volební rok (více)

Senátorka Charlene Roanová (Elizabeth Mitchell) má k odporu vůči očistě pádný důvod, před lety jí padla za oběť celá její rodina. Od té doby je snaha o její zrušení hlavním motorem jejího tažení do Bílého domu. Ambiciózní soupeři vědí, že k její porážce vede jediná cesta, „legální" zabití během očisty. Senátorku naštěstí jistí šéf její ochranky (Frank Grillo), hrdina z druhého dílu Očisty, kterému tohle každoroční běsnění už taky pěkně leze krkem. Teď už je ale čas trhnout oponou, krvavé představení začíná. Perfektně zabezpečený dům, početná a skvěle vybavená ochranka, co by se tak mohlo stát, aby senátorka tuhle noc nepřežila? Asi byste se divili, alarmy ohlašující začátek očisty ještě nedozněly a už musí Roanová jen se svým strážcem po boku prchat nočními ulicemi ve snaze najít nějaké bezpečnější útočiště. Příštích dvanáct hodin bude velmi dlouhých. A krvavých. (Cinemart)

Richie4422

The Purge je mojim guilty pleasure. Tentokrát sa im obzvlášť podarilo kvalitne navodiť apokalyptickú atmosféru a šialenstvo bolo cítiť viac, než po minulé časti. Masky nádherné, symbolizmus krásny. Kacia a napätie na úrovni. Spokojnosť. ()

Mark1983

Souhlasím, že dvojka v něčem byla působivější, ale i přesto jsem byl celkem spokojen. Trojka spíše než horor působí jako temný akční thriller s občasným hororovým prvkem jako například scéna v katedrále. Avšak po většinu stopáží Očista 3 je skutečně spíše thrillerová, tudíž mám ten pocit, že ve dvojce bylo snad i více zabíjení. Konec konců - jestli bude někdy i čtyřka, budu se těšit. ()

Dumaru

Už názov napovedá, že hlavným prvkom v deji Očisty 3 je voľba senátorky a jej protivníka. Od začiatku má film celkom dobre nakopnuté na dobrú krvavú vyvražďovačku, na každom rohu sa nájde nespokojný černoch ktorý chce so svojim gangom niekoho zlikvidovať. Deň očisty samozrejme ako aj v predošlých častiach využívajú aj podivne oblečené indivíduá k tomu, aby mohli hocikoho beztrestne. Bol som zvedavý s čím prišla trojka a nie som nejako sklamaný a ani nadšený. Nedovolím si zabudnúť vypichnúť dve veci ktoré ma rušili, počet černochov vo filme a na druhej strane prehnaný patriotizmus v podobe tetovačky náckovej hlavy. U mňa priemer za 3 hviezdičky,,, ()

CheeseFigure

Tak ja som pri Očiste zažil očistu. Očistu smiechom, lebo tak komický prihlúpy film s nesympatickými postavami (bože, že to ta senátorka vydržala až do konca) som dlho nevidel. Myslím, že by sa to Horor/Akční/Thriller malo zmeniť na Komédia/Akční/Thriller. :-) ()

mansonn odpad!

Zatial najslabsi diel, postrada caro jednotky a dokonca i dvojky ze to raz poviem :-) Dosli napady, latali ich a latali a zvazovali a mali to radsej nechat tak...vysledok filmu je neurcity pocit v brusnej oblasti so silnou tendenciou vypustit oblak pary ()

Smashed

Celej film je vlastně o záchraně krásné senátorky, která chce celou srandu okolo očisty ukončit. Do toho se nám vrací postavy z jedničky a a dvojky a taky hromada dalších negrů. Co mě potěšilo je, že děj není zase tak předvídatelný. ()

8SCARFace8

Po podpriemernom prvom diely, ľahko nadpriemerným druhým, je tento tretí naozaj dobrý a dosť sa to blížilo k 4. hviezde, lebo som sa pri pozeraní ani na moment nenudil a naozaj som chcel aby to hlavný hrdinovia prežili, ale niečo tomu aj tak chýbalo. Možno keby ukázali aj viac akcie v uliciach tak by to bolo za 4. hviezdy. Takto sú to lepšie 3. Príbeh o povolení násilia je samozrejme rovnako blbý, ale aspoň je tempo non-stop a stále to ide dopredu. ()

johankazarku

Myslela som, že po druhej nevydarenej časti sa tvorcovia polepšia, ale zase som sa dočkala veľkého sklamania. Keďže som fanda hororov, totálne ma štve, že si dovolili toto hororom nazvať. Samé zbrane, prestrelky, štvrť filmu sa herci vozia v dodávke, pre mňa málo krvi na to, že jeden deň v roku môžu lietať ruky, nohy, hlavy...Herec ako z akčného filmu, už len auto a bol by z neho hotový Kuriér! ()

Stinger78

Tak trochu jiná Očista, než předcházející dva díly. Stala se z toho taková fiesta, na kterou jezdí frajeři až z Ruska, aby si tak trochu zablbli. Senátorka chce celou tuhle srandu zrušit, tak ji druhá strana politického spektra jde po krku. Výsledkem je honička po městě a aby bylo poznat, že je to Očista, tak sem tam koukneme do ulic, kde zrovna někdo někoho upálil, či pověsil na strom. Závěr to má hodně očekávatelný a všichni jsou happy. ()

Tom_17

Naštěstí opět pobíhání po ulicích města, ale kvalitou se to vrací spíš k jedničce. Nejlepší díl série je dvojka a to se taky odrazí v hodnocení. Přiznám se, že i přes chyby a nenaplnění potenciálu skvělého nápadu, jsem si všechny tři filmy vcelku užil. Někdo šikovnější než DeMonaco by si s tím vyhrál a dopadlo by to mnohem mrazivější, temnější a hutnější atmosférou než takhle - 2 ** ()

baron156

Použít očistu při volbách v USA? Proč ne. Horor s menší dávkou brutality a se super koncem. "Letošní očistu využijeme jako malý jarní úklid." ()

zeleznak

Az na po3.mi definitivne doslo, ze rejza sice ma jakys takys smysl pro akci, ale scenar smysl resit nema, bo ho neresil ani on😆. V ramci usinani lepsi do sebe cpat chemii. ()

Orion12

Lepší 3* bavilo mě to asi nejvíc z tří dílů co jsem viděl, je to hodně akční a ten politické pozadí tomu dodávalo skvělou atmosféru a příběh. 6.5/10 ()

Destoroyah

Za mňa najlepšia časť z celej série The Purge/Očista. Je tam síce menej krvavých scén ale príbeh a herci sú za mňa lepší. Čakal som niečo horšie ale prekvapilo ma to. HODNOTENIE: 6,5/10 ()

motyka52

Pořád to o sobě ví, že je to béčko a nebojí se to přiznat, což je sympatické. Bohužel aby to šlapalo pořád dál, tak je nutný vymýšlet stále nové zápletky (v tomto případě záchrana senátorky) a tady už je vidět, že se do toho tvůrci začínají trochu zamotávat, aby se nakonec ukázalo, že je to vlastně dokola to samý. Uteče to pořád svižně, ale nic víc než přestylyzovaný výplach v tom nevidím. ()

Hixx

Očista s poradovým číslom 3, myslím že už tých očist bolo celkom dosť a myšlienku vyjadril už prvý film. Je to zase survival, plné násilia a krvi nič čo už by nebolo v spomínanom prvom diely. ()

Sa.sa

Super pokračování akčních filmů plný akce, přestřelek i soubojů... Sice ten konec byl až moc "sluníčkový" stejně jsem si film užil... ()

PF 2016

PF 2016