Linda a Vanda jsou pohledné třicítky, nerozlučné kamarádky a taky spolumajitelky malého knihkupectví v centru města. Linda je rozvedená, vzdělaná, praktická, má malou dceru a pocit zodpovědnosti. Ten naopak chybí Vandě, svobodné, veselé, nezávislé krásce, která sice muže přitahuje jako magnet, ale její živelnosti žádný nestačí. A tak hledá toho pravého. Aktivně. V obchodě s nimi pracuje Edo, který taky touží po lásce na věky věků, ale jako plachý, citlivý a introvertní gay to má těžké. Životy téhle trojice nakonec stejně zamotá několik mužů. Lindě charismatický developer Jakub, který není tím, kým se zdá být. Vandě bývalý profesor z vysoké školy Aladar, jehož je ochotná si vzít, "protože ji má rád". A Edo se už zase přizpůsobuje dalšímu příteli, Leovi... Nakonec ale všechno dopadne úplně jinak, než všichni čekali... (Bioscop)

amalia

Knihy Evy Urbanikove znam, tohle jsem snad i cetla, a nakonec to ke mne doputovalo i jako film. Jako prijemna oddechovka na vecer to je fajn, hrdinove knih Evy Urbanikove mivaji vzdy zamotane vztahy, ne pokazde to konci happy endem, bylo dobre si to pripomenout, ze ne vsechno jde tak, jak by clovek chtel. ()

JB001 odpad!

Film jsem pustil jenom a pouze kvůli tomu, že to chtěla vidět manželka. Naštěstí po čtvrthodině usnula a já to mohl vypnout... ()

Sa.sa

Slušná komedie plná hlášek a vtipů... Zajímavá zápletka i vyústění... Prostě normální komedie pro večer... ()

quokam

Vsechno nebo nic? Hm, tak nic no... 20 proc za hromadu mych oblibenych hercu na jedne hromade, jinak nic. Proste nic. Stereotyp, prehravani, nelogicnosti v deji, spatna rezie, hm, a obcas jim ani rozumet nebylo. Zlata cara, zlaty stanek s polibky, zlate srdce na dlani.. ()

Moredogs odpad!

Toto a 52% to kde žijeme. Mega mega megaodpad. Sajrajt od našej (megaprecenovanej ale že ozaj sakra mega) panenky Evity. Film sa neoplati vidiet uplne že totalne a túto sračku by mali vymazať zo sveta. A na koniec ešte poviem. Máme kvanta Slovenskych hercov a vela výborných hercov ale oni tam dajú dvoch polskych mamrdov. To čo je. -50% ()

nudlis odpad!

Ne. Tomuhle prostě nikdy nepřijdu na chuť a raději přepnu na nějakej dokument nebo starýho Kojaka. To je daleko záživnější. Kór když se (nejen tady) špulí Pauhofová nebo Sokol. ()

sorbon1

Vydařená komedie, kvalitně obsazená. Místy trochu klišé, místy trochu přeslazená, ale budiž odpuštěno, bavil jsem se. Vůbec se mi nelíbil dabing obou polských herců a Leoš Mareš. Po konci filmu jsem zjistil, že v sálu jsme byli asi jen dva chlapi, jinak samé ženy. Takže zřejmě "holčičí" film. Ale nelituji, jak už jsem psal, opravdu jsem se bavil. Doporučuji... ()

HelenaHanke

"Všechno nebo nic" je sice docela ultimátní teze, ale než rozpaky, tak to radši vážně nic. Škoda jen, že se tvůrkyně filmu touto tezí neinspirovaly a nabídly rozpačité "něco" mezi tím. Hloubka příběhu by vystačila nanejvýš na reklamní spot nebo videoklip a taky podle toho žel většina scén vypadá. Klipový formát ještě umocňuje výrazná hudební linka, která se místy vyloženě snaží přehlušit prázdnotu scénáře. Hlavní postavy (a tím mám teď na mysli ústřední hrdinku a její dva nápadníky) jsou v celém příběhu tak nějak zvláštně neukotvené. Povětšinu času nechápete, proč říkají, co říkají, a proč se chovají, jak se chovají. Nejdůležitější zjevně je, aby to znělo a působilo dostatečně "romanticko-komedicky". V důsledku toho se hlavními hrdiny filmu stávají postavy, které byly jinak zamýšleny jako vedlejší, ale o nichž se toho paradoxně dozvíme mnohem více. Ústřední hrdinka je střídavě naivní dívenkou, femme fatale a svobodnou matkou, podle toho, jak se to zrovna do které scény hodí, a proto Táňa Pauhofová lítá z polohy do polohy, ale žádnou nemá čas rozehrát přesvědčivě. Zbývající postavy jsou vyloženě karikaturami, a tak hercům nezbývá než se při pronášení "vtipných" hlášek alespoň pitvořit (Klára Issová), a nemají-li ani co pronášet (Michał Żebrowski a Paweł Deląg), tak jen tu zamilovaně, tu smutně koukat do kamery. A to je vážně strašná škoda, protože herecky je film obsazen na výbornou. Zvláště posledně dva uvedení pánové patří mezi vůbec nejcharismatičtější polské herce své generace, kteří hrát opravdu umí, takže v tomto ohledu se jedná vyloženě o promarněný herecký "materiál". Exteriéry napovídají, že film měl (nejspíš i díky koprodukci) slušný rozpočet. Pokud by scénář byl trochu více propracovaný a film byl alespoň nějak ukotven ve středoevropském prostoru (ideálně příběhem, třeba ale i cz-pl-sk soundtrackem), a ne toliko bezduše kopíroval americké produkce, mohl z toho být docela sympatický romantický biják. Takto u mne při výstupu z kina převládaly rozpaky. Body navíc za duo Żebrowski-Deląg v jednom filmu - ačkoliv bohužel mluvili cizími hlasy, je na ně pořád radost pohledět. (50 %) ()

michaelala

Na film jsme šli výjimečně i s muži čehož jsme se docela báli, většinou s nimi jdeme na fantasy :-) Kupodivu se jim film líbil. Velice nás bavil slovenský herec Luboš Kostelný a Klára Issová. Je znát dabování hlavní mužské role a nechápu, že se v čechách nenašel charismatický chlap, to trochu kazilo dojem. Jinak dávám 5hvězd, protože jsem se pobavila. ()

xmarco

Dlho som vahal ci sa mam k tomuto cudu vyjadrit a moja znechut vyhrala... Tak plytky, nevyrazny, urazlivy, predvidatelny, nelogicky a hlupy film nevidite casto. Lutoval som ze som si nekupil nic na pitie aspon by som si mohol slamkou vypichnut oci nech nevidim ako sa nejaka prelietava pizda nevie rozhodnut od koho sa nechat skorej vytrtkat, druha nepretiahnuta zas nevie z koho urobit oca svojej dcery a tak si pre istotu necha urobit dalsie decko a klincuju to dve travu zrajuce bukvice ktore su tak preafektovane az to boli... K tomu otrasne dialogy, skreklavy hlas Morovej pri ktorom sa mi otvara noz vo vacku nerealne situacie a proste otrasny dej. Neviem ako mohla byt kniha bestseller ale zistil som ze ak by som si ju mal kupit tak ani na kurenie ()

hujerita

No dojmy že neviem. Kopec kravín tam bol, dabing či nahovorený herci čistá hrôza. Scenár totálne mimo a ani neviem čo ďalej. Sem tam som sa aj zasmial a možno aj na takých pasážach kde nebolo myslené smiať sa. Takže slabý priemer. Viem, nečítam takéto zaľúbené žvásty, takže nič pre mňa. Na záver len toľko : upútavka ... jeden z najočakávanejších filmov roka...?????? WTF??? To akože vážne??? Keby ste radšej Červenáka sfilmovali. ()

petrpits

Dabing developerského milionáře itala mi kazil celý film. Jinak celkem úsměvné, jak si asi autorky přejí prožívat sex"ode zdi ke zdi". Lindu(Táňu) a Vandu(Kláru) mám moc rád a ve filmu jsem si to s nima užil, jsou to prostě holky šikovný. Já jsem spokojený ()

cincala

Místy měl příběh spád, aby se během pár okamžiků stal pitomým, propadl se do suterénu plného nevkusných a málo vtipných hlášek. Trochu mi připomínal českou normalizační veselohru přenesenou do snobské Prahy roku 2016. Vztahu Pauhofové a Žebrowského jsem "díky" hercům nevěřil od začátku, nechápu proč jedna z našich nej- dramatických hereček Klára Issová vzala roli Vandy. Oba "teplí" hoši....no, snad už to stačilo. Nakonec dávám 2 hv. za charisma Pawla Delonga a chytlavý song Ewy Farne. ()

andydufrsn

Červená knihovna jako vyšitá. Zpočátku jsem měl strach, že z toho bude český samotář v Seattlu či jak se ta romanťárna o knihkupcích s Meg a Tomem jmenovala, naštěstí se tvůrci kopírování vyhnuli, ale děj nijak nezachránili. Bohužel! Překvapil mě zjev Kláry Issové, která tak nějak jakoby dost ztratila svoji dřívější krásu ()

kyzi

Pěkné, úsměvné, dějově uspokojivé, ale ten dabing...když už vezmu neokoukané chlapy dám jim taky neoposlouchané hlasy jinak to dle mého názoru ztrácí smysl :-) ()

adnov odpad!

Chtěla jsem odejít z kina. Několikrát. Pak jsem se smála už všemu. Že by parodie? Ne, jen nereálný film s nemoznymi postavami. ()

DarkSikorski odpad!

Zastřelete mě. Nebo mě dejte brokovnici a já si rozmašíruju hlavu sám. Jen po mě nechtějte, abych snášel tyhle trapné hovadiny, které se tváři jako film. K.rva!!! ()