Moderní metropole zvířat Zootropolis je město jako žádné jiné. Jen v Zootropolisu najdete luxusní čtvrti jako je Sousedství Sahara nebo chladný Tundrov. Je to velkolepé velkoměsto, ve kterém žijí pospolu zvířata ze všech koutů světa. Je to metropole, kde můžete být kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon nebo malá myška. Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace. A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka Nicka Wilda. (Falcon)

MFloyd

Na Zootropolis jsem se hrozně těšil, všude jsem slýchal, jak jde o super detektivní animák. Viděl jsem i trailer s lenochodem, který mě navnadil ještě víc. A jak to dopadlo? Nadmíru dobře. Pokud si mám vybavit poslední animák, který mě takhle rozesmál a dokázal jsem si u něj oddychnout, vzpomenu si vždy na Shreka, ten byl podle mě fakt poslední nápaditý animák. Chvíli sem si myslel, že nástupcem by mohlo být V hlavě, ale ačkoliv šlo o dobrý nápad, zase to byli jen propojené klišé. Tady, i když by se pár klišé našlo, jsem se cítil jako v jiném světě, nejspíš to dělalo to detektivní pojetí. Pokud bych měl porovnat množství vtipů se Shrekem, tady jich tolik nebylo, ale zato sem u nich několikrát vyprskl smíchy a to ne jenom u lenochodů, kteří byli samozřejmě skvělí. Vtipy byly prostě výborně načasované a necítil jsem tu žádné tlačení na pilu, všeho bylo akorát. Jinak opravdu nevím co vytknout, vypadalo to moc hezky až roztomile, povahy jednotlivých zvířata správně rozpracované. Co dodat? Snad jen, všechno dobré. ()

Stranger77

Klasická divize od Disneyho v poslední době těžce válcuje Pixar a tento film je dalším důkazem. Pro všechny, kdo měli rádi Na vlásku nebo Raubíř Ralph je Zootropolis téměř povinností. Ne proto, že by to byly stejné filmy, ale kvalita je opravdu obdobná. Více zde. ()

darthvader77

Antirasisitcká agitka, dobře rozmazlená blackovka, která se nebojí si utahovat ze všeho možného a navíc dává opravdu vynikající ponaučení, navíc využívající dokonalý scénář plný vychytávek (borůvky, nahrávací tužka). Moc se mi to líbilo, jeden z nejlepších animovaných filmů posledních let. Lenochodi vládnou :D A také pan velký ()

Mykhaluu

Ano, straší nás, aby nám mohli vládnout. Ale aspoň nám k tomu občas pustí úplně dokonale roztomilý, nápady hýřící, ladně odsýpající animák jako je třeba Zootopia. Nick Wilde je ten nejlepší lišák, jakého můžete chtít za parťáka! :) ()

Kubi21

Naprostá trefa do černého. Animák, který si spíše užijí všichni dospělí, kteří milují buddy movies typu Smrtonosných zbraní, 48 hodin apod. Jedná se vskutku o vymazlený animák se skvěle fungujícím a žijícím městem a lehce tajemnou atmosférou. Z ústřední dvojice prýští sympatie jako elektřina ze tření liščího ohonu o ebonitovou tyč. Zkrátka evidentně všichni tvůrci měli v kapse králičí pacičku pro štěstí a ona zapůsobila tak, že tu máme naprosto odzbrojující, vtipný a nápaditý animák. No a třešinka je ten český dabing. Opět povedený. PS: Jo a Pan Velký je opravdu povedený. ()

Bartex

Byl jsem skeptický, přiznávám :-) Ale bylo to svižné, vtipné, odrážející lidský svět a taky docela cool :-) Běž si za svým, nic není nemožné! A lenochodi...? Dlouho jsem se tak nezasmál! ()

whysoserious

Původně jsem chtěl dát hvězdičky tři, ale mafiánskej boss mě totálně rozsekal, takže za něj je ta čtvrtá :-) A lenochodi byli suproví :-) ()

nudla

Přišlo mi to jako dost průměrný animák s vcelku obyčejným příběhem, který byl zpracován již mnohokrát a lépe. Lišák byl sympaťák, zajíček byl dost nudný a místy otravný. Mělo to pár skvělých a vtipných momentů, ale celkově mě film nezaujal. Nejotravnější v celém filmu byla hudba, což je samozřejmě velmi subjektivní, ale se špatnou hudbou šel film dost dolů. ()

haffen

Nooo... animovaná kriminálka. To som popravde ešte nemal asi možnosť vidieť. Myslel som, že to bude presladená rozprávka pre deti, ale bolo to výborné. Pre mňa rozhodne prekvapenie. Každopádne sa vo mne miesia rozpaky pre koho je vlastne tento animák určený. Menšie deti by som to asi nenechal pozerať. Za mňa 4 1/2*. P.S. Leňochody sú bezkonkurenčné. :D ()

fordhont

Poměrně originální, spousta narážek na známé filmy, postavy, místa, zpěváky či jiné osobnosti. Chytré, napínavé, výchovné. ()

Renie42

Je to jako ze života lidí, většina lidí by se v tom poznala. Super scéna s lenochody na úřadě. A jak je to město zajímavé, část ve sněhu, v pralese, pro velké a malé zvířata a taky to nudistické centrum byla super scéna. ()

pekas

Asi chápu ty, kdo tomu nedali plný počet, protože se nekonala taková MYŠLENKA, jako v "V hlavě". Já s tím ale vůbec problém nemám, protože je to originální animák, zábavnej a ... co vlasně ještě potřebuju? Snad aby mě v něm nic neiritovalo. Zde se to povedlo. 89% ()

Emjecko

Kreslený film od Disneyho na úrovni klasických Pixarovek? To si nechám líbit a ještě si přidám. Nebyla to sice taková pecka jako jejich Wreck it Ralph (hlavně z důvodu absence více scén, u kterých se člověk zasměje skutečně nahlas a od srdce), přesto Zootopii považuji za jedno z nejpříjemnějších animovaných překvapení letošního roku. Na rozdíl od jiných se nesnaží být vtipná za každou cenu, hypnotizování trapných scén a modlení se, aby už skončily, se zde nekoná, a na to, že je snímek určený primárně dětskému publiku, má nebývale promyšlenou dějovou linii s nejedním zajímavým zvratem. Vůbec celkové pojetí Zootopie jako města zvířat, kde může být "každý čímkoli", je velmi originální. Třešinkou na dortu, kterou podle mě tvůrci vůbec nezamýšleli, je možná paralela příběhu s aktuální společenskou situací v Evropě, ale to už se zbytečně odkláníme od tématu. Hlavní je, že je Zootopia opravdu chytrý a zábavný film pro celou rodinu. Děti ho budou milovat a dospěláci si přijdou na své (nejen) mezi řádky... ()

Dzony

Agitace určená pro malé diváky. Podprahové "multikulty". BLBÁ mluva plná "COOL" slovíček. Mému 12 letému synu se to sice líbilo, ale smát jsem ho moc neviděl, 7 letá dcera se vlastně vůbec nesmála a jednou řekla, že z toho bude mít noční můru (strach). No a já u toho usínal. Lenochodi mají tu jednu hvězdu. A ta počítačová animace s těma velkýma kukadlama, to je otřesný trend, co trvá již nějak moc dlouho a je snad ve všech animovaných "pohádkách". Taky jsem v tom cítil hodně zla. A nejvíce mě děsí to , že tento druh "umění" má tak výborné hodnocení. Tak se omlouvám všem co se u toho bavili, asi jsem někde zamrznul.... ()

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté