Moderní metropole zvířat Zootropolis je město jako žádné jiné. Jen v Zootropolisu najdete luxusní čtvrti jako je Sousedství Sahara nebo chladný Tundrov. Je to velkolepé velkoměsto, ve kterém žijí pospolu zvířata ze všech koutů světa. Je to metropole, kde můžete být kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon nebo malá myška. Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace. A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka Nicka Wilda. (Falcon)

gegina31

Zase jedna povedená pohádka. Nebude patřit mezi topku, ale určitě se na ni ještě někdy podívám. Líbilo se mi vytí vlků a naprosto mě rozsekali lenochodi. Ti fakt neměli chybu. Většinou nemusím v pohádkách, když má v animáku hlavní roli ženská, ale tady to byla opravdu sympaťanda. A taky byla skvělá animace. ()

AffectedFace

Jako rodinná komedie to určitě sedne, ale celkově mě to moc nebavilo... Začátek skvělej, napětí, prostředí, atmosféra, ale jakmile se začal řešit ten případ, šlo to ke dnu... ()

kajas

Velmi milé disneyovské překvapení. Cílovou skupinou rozhodně nejsou pouze nejmenší diváci, ba právě naopak, jejich dospělý doprovod se bude zřejmě bavit mnohem víc. Inteligentní fórky, pro animák neobvyklá kriminální zápletka, působivá animace, povedený český dabing a samozřejmě lenochodi. Těším se na druhou projekci. ()

marleyy

85% Kino. Děkuji Masho. Tak jsem po dlouhé době vyrazil do kina na čistokrevný animák a musím poděkovat tvůrcům jak si mě získali. Vynikající animace, vtipné postavy, rychlý spád, zajímavá detektivní zápletka. Film pro všechny generace, pobaví se malí i velcí. ()

Aleee89

Chytrý animovaný film, a to mám ráda. Sympatické postavičky, hravé detaily, skryté vtípky, u kterých si říkáte: "Jo, to se jim povedlo." Je to zábavné. A vlastně ani ten příběh není blbý, což u animovaných snímků hrajících na efekt dost často hrozí. ()

higuain

Kdyby novinky.cz byly filmovou databází, Zootropolis by mělo tak o sedmdesát procent méně. Má to kvalitní a na animák poměrně propracovaný příběh (ačkoliv pointa se záporákem je těžce průhledná), který je upřednostněn před humorem, toho tu na "dětský" film vlastně příliš není. Na druhou stranu je to vyváženo skvělými odkazy typu Kmotr. ()

Vědma

Zvířecí kriminálka, která funguje a baví skvěle od začátku do skorokonce.. Ten konec je samozřejmě Disneyovsky po lopatě kladný, ale celkový dojem mi to nezkazilo. Nejlepší samozřejmě lenochodi na dopravním inspektorátu a nájemní vlci. ()

OG_Swifty

Zootropolis je nejnovější počin Walt Disney a jedná se v pravdě o svěží počin. WD má odjakživa nádhernou animaci a stejně tak Zootropolis je skutečně líbivým místem / filmem. Mimo pěknou podívanou je nám však servírován poměrně zajímavý příběh s originální zápletkou, kterou jsem osobně hltal každou minutou filmu - a film utekl jako voda nejenom díky zajímavému příběhu, ale taky díky nespočtu skvělých vtípků, odkazů a drobností rozložených během celé stopáže a na rozdíl např. od Deadpoola (ano, je to sice film z úplně jiného soudku, ale..) neměl jediné hluché místo. Určitě si Zootropolis budu muset v budoucnu shlédnout ještě víckrát, protože spousta fórků mi určitě utekla. ()

kinderman

Když už animovaný film se zvířátky, pak jedině precizní žánrovka se spoustou odkazů pro dospělé. Takový byl naposled westernový Rango a nyní tedy krimikomedie Zootropolis. A lenochodi na dopravním inspektorátu jsou nápadem z rodu těch geniálních. ()

Huntelaar

Zootropolis na mě zacílilo už prvním teaserem, kde mi lenochod Flash ukázal tu famózní reakci na vtip o tříhrbém velbloudovi. Samotný film mě hned úvodní scénkou ze školní přehlídky (nejlepší a nejvšestrannější hudební doprovod ever) donutil přemýšlet o dokonalém hodnocení a když jsem se pak dozvěděl, že Judy Hopkavá pochází z rodiny o dvě stě sedmdesáti sedmi členech, bylo rozhodnuto. Jenže co naděláte, když z dua režisérů má jeden na svém kontě Raubíře Ralfa a druhý Na vlásku. Finanční úspěch a hlavně neskutečně chytrá skladba univerza Zootropolis nechá vzniknout dalším dílům, tak jen do mě. ()

Fanucci

Paráda! Jen jsem nepochopil čím se predátoři živí v tom dokonalém světě plném symbiózy a porozumění;-) Ale jinak fakt skvělý film. ()

stuntmanMIKE

mily animak, ktory aj mna stareho chlpateho agresora s pivnym bruchom celkom bavil. Jedine co ma sralo je, ze som z toho citil strasnu agitku multikulty... takze bolo by to na take akuratne tri, ale za scenu s lenochodmi musim dat aj stvrtu. Scena s vtipom je na nezaplatenie a ja som squirtoval pivo cez rypak na stol... za to ta stvrta. ()

Petroff

Pro děcka je to příliš dospělý, ale pro dospěláky zas zbytečně infantilní a často hloupý. Lišák super, "Mrkvička" přestože je hlavní postavou je naopak strašně nudná a celkově na prd. Jinak v průběhu stopáže spousta skvělejch malejch i větších fórů... - zachované velikostní proporce zvířat a s tím spojené uspořádání města, bezvadně padnoucí "role" jednotlivým druhům zvířat, největší mafián a jeho banda, hodně dalšího, to všechno v luxusní animaci a ejhle, super film je tu. ()

Miseet

Jeden z nejpovedenějších animáku za poslední dobu. Barevné, milé, příjemné, s pořádnou dávkou gagů, které si doteď vybavuji. Velmi se i líbilo, že si tato pohádka vypůjčila i trochu kriminálního napětí, a nepřímým způsobem poukazuje na morální chování. Děj je jednoduchý a přehledný. ()

honajz2

Nemůžu tomu uvěřit... Po neskutečné době jem dal animáku pět hvězd! A tenhle film si je rozhodně zaslouží. Celý film totiž rychle utíká, má zajímavý děj (a na animák se tam toho děje docela dost). Postavy mě tentokrát vůbec neštvaly, což je překvapení. Docela jsem se u toho i smál a u nějakých částí docela dost (např. lenochodi). Naprosté minimum trapných, infantilních a fekálních vtipů, další výhoda. Město je vymyšleno dost dobře. Když to vše shrnu, tak jsem původně chtěl dát čtyři, ale nakonec jsem dal pět hvězdiček za to, že se tam neobjevilo žádné prdění a krkání (což je v animácích docela často). Takže čistých pět hvězd! Jo, a nějak se mi to dostalo do topky. To jen dokazuje, jak dlouho už jsem neviděl fakt dobrej animák. ()

Axis

Takže od teď se budou 90tkový akčňáky prodávat dětem v animovaným hávu...no dobrá proč ne...ale prosím nějaký nám nechte ať se neztratíme v tý záplavě komiksových barev. 9/10 ()

TheDon

Asi s tím nemám většího problému. Fajne ústřední dvojice, kupodivu Rychlým ani Vondráčkovou, nedejPeytla Teršem nezprzněnej dabing a navíc rasisticko-biologická zápletka. Bavila mě ta přehršle ekosystému a nápadů, který nám Disney zase naservíroval. Jediný, co bych vytknul, je asi příliš mrkve ve stravě u dvojice Howard-Můr, netřeba natahovat animáky na skoro dvě hodiny. 80% P.s.: u Lenochoda na dopravním sem i zaslzel....vidím, že to funguje všude stejně, nápaditá podobnost se skutečnými uředníky rozhodně není náhodná.... ()

easaque

4* letošní animovaný blockbuster od Pixar / Disney se mi po dlouhé době trefil do vkusu. Možná i proto, že to není typický rodinný film a podle mě si ho mnohem víc užijí rodiče než děti. U tohoto si autoři vzali na paškál rasovou nesnášenlivost, sociální systém, byrokracii ... no prostě hodně z toho, čím se denodenně potýkáme. I když je v něm dost hollywoodského klišé, tak si 4 hvězdičkovou známku zaslouží a stále mě vrtá hlavou proč ta změna českého názvu, protože Zootopia se mi líbí víc. [ PŘÍBĚH: 2 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté

Do Ledového království se vrátíme i počtvrté