poster

Raubíř Ralf

 • USA

  Wreck-It Ralph

 • Slovensko

  Ralph Rozbi-to

 • Nový Zéland

  Wreck-It Ralph

 • Velká Británie

  Wreck-It Ralph

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 97 min

Externí recenze k filmu (13)

 • CinemaView.sk (Petra Adamková) ****

  "Ani pointa príbehu sa nedá považovať za tuctovú, čím Ralph Rozbi-To určite medzi filmami pre deti vyniká. Ku cti scenáristov zaiste slúži i to, že sa po celý čas nesnažia podsúvať divákovi dvojzmyselné vtipy a narážky. Komédia i bez týchto lacných barličiek zvládla byť rovnako pútavá pre deti ako…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Jiří Kábrt) ****

  "Scénář tolik spoléhající na své technické provedení zanechal na dosti klíčových místech (včetně úvodu do děje) jednodušší dialog a ultradětinské “plácání” (na to je expert otravná holčička Vanilopky) vyvážené přidělením pamětihodných hlášek a snahou o poctivě citlivé odvyprávění protagonistovy…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Jaroslav Mrázek) ****

  "Dobrodružná výprava za uznáním je technicky brilantní, zábavnou, vtipnou a roztomilou záležitostí, které však vlivem nekonzistentnosti tempa vyprávění dochází místy dech. Příběh samotný neurazí, ani nenadchne, což naštěstí nelze říci o přívalu originálních nápadů, s nimiž se v rámci Ralfova…" (více)

 • FanMovie.cz (Tereza Antoňová) *****

  "Disney 3D animace prostě umí. Po Zvonilce je tohle další skvělá práce, i když s rozdílem, že ve Zvonilce je větší důraz na estetičnost postav a v tomto případě na komičnost." (více)

 • FeelingMovies.sk (Peter Leibitzer) ****

  "Wreck-It Ralph je nabitý nápadmi, humorom alá Simpsonovci, a nechýba ani príjemný sentiment. A to všetko v mixe modernej grafiky a starých osembitových hier. A fakt, tento animák si získal aj mňa…a prečo?" (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) ****

  "V první třetině filmu jsem byl nadšen a skoro jsem doufal, že film naplnil má největší očekávání. Bohužel, jakmile se děj přenese do světa "Cukr Kár", většina videoherního humoru prostě zmizí a je to jako kdybychom se dívali na nějaký "normální" animovaný film z normální cukrovinkové pohádkové země…" (více)

 • Informuji.cz (Petr Baroch) *****

  "Wreck-it Ralph má šmrnc, tempo a rozhodně je nápaditý. Ale když už bych tedy musel hanit, tak si postěžuji na soundtrack, protože i z něj šel vytřískat klenot. Ale to vážně remcám jen malinko, aby to nikdo neviděl. Stejně už mám s Ralphem spojeny Talking Heads." (více)

 • Kfilmu.net (Martin Svoboda II) ****

  "Bude Ralf nejlepším letošním animákem? To je dost možné, protože konkurence není zrovna veliká. Sice mi je líto, že se jím jen potvrzuje konec éry animáků s nekonečným potenciálem, ale uznejme, že tahle éra skončit musela, protože šlo vždy jen o něco, v co jsme doufali, ale nebyla naděje, že se…" (více)

 • Kultura21.cz (Ing. Olga Koníčková)

  "Výroba novinkové rodinné 3D podívané o sympatickém videoherním záporákovi Ralfovi přišla producenty na stále ještě dost macatých, ovšem již ne zas až tak závratných a pro velké animáky dokonce celkem standardních 165 milionů dolarů." (více)

 • MovieScreen.cz (Vašek Voslář) ****

  "Po technické stránce tedy vysoustružený klenot, na který můžou být tvůrci náležitě hrdí. Co do originality námětu určitě také neztrácí. Animák se srdcem a duší se v něm pak sice hledá obtížněji, ale za pokus tahle zprostředkovaná návštěva herny s automaty určitě stojí." (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) *****

  "Raubíř Ralf je především třeskutě zábavný. Ať už jde o camea slavných postav, roztomilé narážky (postavička z 80s se zamiluje do postavy z aktuální hry a vyznává jí lásku hláškami "Jéé, ty máš ale vysoký rozlišení…") nebo ironické komentování celých herních mechanismů, musíte být opravdu kovaným…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ****

  "Raubíř Ralf už nechce být raubíř a tak se vydává na cestu skrze automaty v herně za medailí pro hrdiny, aby si získal respekt. Jeho cesta je plná humoru, nostalgie a napětí. Ralf je zábavný animák, který ačkoliv spoléhá do velké míry na klasickou šablonu, přidává dostatečně velké množství…" (více)

 • Topzine.cz (Eliška Nová) ****

  "A čím že ten Ralf tak ohromil? Především právě originálním nápadem a neotřelým prostředím. Tvůrci si totiž opravdu vyhráli. Doslova jako malí kluci při videohře. Protože společnost Disney nechtěla pustit do světa jakési torzo herního vesmíru, dohodla se s všemožnými majiteli práv na tom, aby jejich…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace