Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,579,000▐ suchopárne /20%/(17.5.2016)

 • Ony
  **

  Kolečko se definuje kruhem. A zase tam má jeleny. To by mi ani tak nevadilo, vlastně by mi ten výchozí koncept vůbec nevadil, ale podobně jako v případě Zakázaného uvolnění z něj vznikl divadelně-filmový hybrid s nevtipnými dialogy a ubíjejícím řetězcem jakože nečekaných zvratů.(29.1.2016)

 • Šakal
  ****

  Pro někoho laciná pokleslá zábava, pro mě osobně kurevsky dobrej poctivej horalskej humor na úrovni. Zdejší podivné horské panoptikum mě (až na pár momentů) královsky bavilo a co víc, v samém závěru (tak jako v případě svérázného nekompromisního hlavního hrdiny Pavky Bulána) vykouzlilo spokojenej šmoulí úsměv ve tváři a to se počítá. Tahle režijní prvotina Vojty Kotka s nezaměnitelným rukopisem Petra Kolečka se nebere vůbec vážně (včetně dramatické poslední čtvrtiny) a byť příběh není tím, o co se může snímek opřít, překvapivě přesné herecké obsazení Pavelka-Taclík–Schmitzer a jím zdatně sekundující Tříkrálový (ne)pijan Dulava, to bohatě vynahradí. 75% P.S. zdejší hodnocení mě nepřekvapuje…..(15.2.2016)

 • PauloZ
  ***

  Velmi zvláštní mix komedie, černého humoru a čehosi co v závěru přecházelo do lehukého thrileru, nebo jak bych to popsal. Prostě je to zvláštní film :-)(4.5.2016)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Prachař, s hnusným ksichtem, obvislým břichem a svoji prťavou postavou, je svůdník žen? Na blití!(1.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace