Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,579,000▐ suchopárne /20%/(17.5.2016)

• Ony

Kolečko se definuje kruhem. A zase tam má jeleny. To by mi ani tak nevadilo, vlastně by mi ten výchozí koncept vůbec nevadil, ale podobně jako v případě Zakázaného uvolnění z něj vznikl divadelně-filmový hybrid s nevtipnými dialogy a ubíjejícím řetězcem jakože nečekaných zvratů.(29.1.2016)

Pro někoho laciná pokleslá zábava, pro mě osobně kurevsky dobrej poctivej horalskej humor na úrovni. Zdejší podivné horské panoptikum mě (až na pár momentů) královsky bavilo a co víc, v samém závěru (tak jako v případě svérázného nekompromisního hlavního hrdiny Pavky Bulána) vykouzlilo spokojenej šmoulí úsměv ve tváři a to se počítá. Tahle režijní prvotina Vojty Kotka s nezaměnitelným rukopisem Petra Kolečka se nebere vůbec vážně (včetně dramatické poslední čtvrtiny) a byť příběh není tím, o co se může snímek opřít, překvapivě přesné herecké obsazení Pavelka-Taclík–Schmitzer a jím zdatně sekundující Tříkrálový (ne)pijan Dulava, to bohatě vynahradí. 75% P.S. zdejší hodnocení mě nepřekvapuje…..(15.2.2016)

Velmi zvláštní mix komedie, černého humoru a čehosi co v závěru přecházelo do lehukého thrileru, nebo jak bych to popsal. Prostě je to zvláštní film :-)(4.5.2016)

• LIVINGDEAD

Prachař, s hnusným ksichtem, obvislým břichem a svoji prťavou postavou, je svůdník žen? Na blití!(1.5.2016)