• LIVINGDEAD

Prachař, s hnusným ksichtem, obvislým břichem a svoji prťavou postavou, je svůdník žen? Na blití!(1.5.2016)

• Kamca_

Napíšu to stručně ... Vůbec jsem nepochopila, jaký smysl tenhle film měl a asi jsem nebyla jediná. Celkově mě to moc nebavilo. Některý scény na mě byly až moc. Ale co taky čekat od českého filmu ... No za snahu dám aspoň 35%.(4.5.2016)

• Lacike

Divna komedia plna znamych xichtov, ale humor isiel mimo mna. Miestami to bolo neznesitelnejsie ako Kamenaci. Ale sem tam to bolo tak absurdne, ze som to proste musel dopozerat. Nakoniec to aj tak nestalo za to. Snad sa Kotek bude venovat uz len hraniu to mu ide. Mádl nakopal Kotekovi ako reziser prdel. 1/10.(3.5.2016)

No nebylo to úplně nejpovedenější. Tak do půlky to bylo dobrý a celkem i vtipný. Ale pak mě to už přestávalo bavit. Co mi tam vadilo bylo práskání bičem. To se tam nehodilo, ikdyž to asi mělo navodit vtipnou atmosféru. A co mi přišlo opravdu trapný bylo, když Prachař pořád dokola opakoval "on mi chce ustřelit koule" nebo tak nějak. To tam řekl tak desetkrát za sebou, jako by nám chtěl vtlouct do hlavy " lidi smějte se, tohle je fakt vtipná věta". Co se týče skóre, Mádl : Kotek - 1 : 0.(4.5.2016)

Co se stane na horách, má zůstat na horách, to je možná pravda Vojto, ale v tomto případě jsem rád, že to co se natočilo na horách došlo do nížin. Na komedii si cením především toho, že je to komedie a že ze sebe vycáknu nějaké to hi hi a ha ha. Příběh měl i nějaký další žánrový přesahy, ale ty do toho horskýho brajglu skvěle zapadly a nějaký nimrání v tomhle oddecháči nechávám na xxmartinovi, to je bezesporu chlapec na svým místě, rozumí humoru, rozumí filmům, rozumí všemu, jen kdyby byl na horách, tak by se tam stalo asi uplný hovno. Škoda že nebylo víc Terezky, rozesmutněl si tím milej Vojto mého kámoše Honzíka, který je do Terezky zabouchlej a trvalo mu celý jedno pivo, než se z Terezčinýho minimalismu vzpamatoval. Jinak Ondřej Pavelka je horskej bůh o tom žádná.(24.1.2016)