Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mickalle
  ****

  Pro milovníky černého humoru a Krkonoš jasná volba v bídném výběru českých komedií. P.S. děti na to neberte, jinak budete mít co vysvětlovat :)(3.1.2016)

 • xxmartinxx
  *

  Ekvivalent brutálního znásilnění (mimochodem znásilnění je jedna z věcí, kterou film předloží jako celkem normální fajn záležitost). Film, kde morální ponaučení hrdiny spočívá v tom, že dokáže vydržet hodinu bez šukání. Humor v bodě mrazu. Level Kameňák. Tento film mě uráží svou existencí.(17.12.2015)

 • pepo
  **

  Strašný bizar. Občas veľmi fajn, občas zaujímavé ale veľmi často neznesiteľné. A po celú dobu trvania neuveriteľne nekonzistentné s príšernou hudbou. Pod citlivejšou režijnou taktovkou a s vybrúsenejším scenárom to mohol byť veľmi dobrý filmík. Škoda dobrých hercov 4/10(3.1.2016)

 • Gilmour93
  **

  KoteKolečko + Mountain + Bizár. Svým způsobem zábavný fanatik bílé stopy Pavelka a kolem něj horské panoptikum ztrácející se v mlze pokleslosti, zoufalého dramatického oblouku a groteskního retra. Chtěl jsem dát Padesátce šanci, ale bylo to marné, jako kdyby nyní Prachař zkoušel na orbitu vyhnat mráz z Valentiny Těreškovové. A kocour Taclík v závěru na krmelci? No mňau úcta, snad ho od lizu neštípala sedinka..(24.10.2016)

 • Fr
  **

  K+M+B = KURVA MUSÍŠ BĚŽET! /// Kdyby se to netvářilo tak vážně… ledaže by jako právě v tom byla ta krása… Taková píčovina, která je sice veselejší než nejedna díra (nejen u Hanušovic) a ve který převládá henten „horskej“ humor. Všichni herci si z toho dělaj sympaticky prču (dobrý vobsazení jsi Kotku schrastil!... jenže můj zápal pro věc v půlce vyprchal, takže v tý druhý už jsem nenašel nic, co by stálo za teplej (ani studenej) párek. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) V naší rodině se rodí i umírá s běžkama na nohách. 2.) Běhám… /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(18.5.2016)

 • - Ve filmu je zmíněná chata Albertovka a také je zmiňován běh na Tři krále. Albertovka se však ve Špindlerově Mlýně a jeho okolí nikde nenachází a běh na Tři krále se zde nikdy nekonal, aby z něj byla tradice. (vyfuk)

 • - V 70 letech nebyly na toaletách automaty na kondomy. (DJMaroko)

 • - Vojta Kotek natočil určité části filmu ve dvou verzích - jednu pro kino, a druhou pro televizi. (BaruM)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace