Všemocný

USA, (2015–2016), 15 h 38 min (Minutáž: 40–45 min)

Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper, Mary Elizabeth Mastrantonio, Bradley Cooper, Desmond Harrington, Marko Caka, Doris McCarthy, Ari Fliakos (více)

Epizody(22)

Brian toho v životě zrovna moc nedokázal, ale až když jeho otec vážně onemocněl, začal si vyčítat svoji neschopnost. V tu chvíli se objeví starý kamarád a dá mu pilulku, která mu změní život... (TV Prima)

flegmos

serial ktory mal potencial, je realizovany ako cista priemerna americka sracka typu v kazdom diely riesime to iste a hlavna dejova linia sa posunie o malinky krocik dalej. Brilantnost mysle hlavneho hrdinu, dejova linia sa s celovecerakom neda ani porovnat. Je to ako keby ste porovnali futballovy klub z ligy majstrov s klubom s 5 ligy na Slovensku. ()

CaveRnDish

I když mám Jennifer Carpenter rád, nelíbí se mi to. Seriál založený na hlavní postavě která prostě spolkne pilulku, a 'problem solved' je sprostě odfláknutý. - Tahle podívaná není dokonce ani oddechová, je totálně nudná. 30% ()

McZmener

Film byl naprosto výborný, ale tohle je velký omyl. Během druhého dílu musím vypnout, protože to se fakt nedá. Kdo viděl film, tak tento seriál je parodie. ()

FILMOFIL.M

Z originálního filmu udělali Chucka na drogách. Chuck byl sice průměrný, ale vydržel jsem díky nádherné Yvonne Strahovski. Toto je bohužel jen velice průměrné, nudí, ale dá se to přežít. ()