Všemocný

USA, (2015–2016), 15 h 38 min (Minutáž: 40–45 min)

Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper, Mary Elizabeth Mastrantonio, Bradley Cooper, Desmond Harrington, Marko Caka, Doris McCarthy, Ari Fliakos (více)

Epizody(22)

Brian toho v životě zrovna moc nedokázal, ale až když jeho otec vážně onemocněl, začal si vyčítat svoji neschopnost. V tu chvíli se objeví starý kamarád a dá mu pilulku, která mu změní život... (TV Prima)

brabbik

Po epickém filmu přichází perfektní seriál plný napětí, dynamičnosti a zápletek. Hlavní hrdina se mi trochu nezdál ale dokázal zapůsobit po pár dílech. Skvělý nápad na prezentaci jednotlivých epizod, každá v jiném stylu, například styl filmu Osm hrozných, výslech jako sitcom Taková normální rodinka a mnoho dalších. perfektní kombinace mnoha věcí. Drobnost k dokonalosti mi tam však ještě chybí, 90%. ()

Azrail

Seriál má sice pomalejší rozjezd a nestrhne člověka hned, ale pokud přežijete několik prvních epizod, seriál vás poté vtáhne do děje a spolu se stoupající kvalitou každého dílu už vás od obrazovky nepustí. Líbí se mi výběr herců v čele se sympaťákem McDormanem v hlavní roli. Celkově seriál velmi příjemně rozšiřuje příběh načrtnutý ve filmu a velmi mě mrzí, že pokračování nakonec nedopadlo. ()

DassemUltor

Pilotní epizoda jako lusk. Takhle si představuju start seriálu. Výborný OST. Uvidíme dál :) Jak já bych si dal NZT! Konečně by se mi možná podařilo napsat dobrý komentář na čsfd! ()

MartinTerran

Po skvělém filmu jsem se na seriál dost těšil a tím víc, když jsem zjistil, že jedna z hlavních postav bude Morganovic sestra. Hlavní mužská role je klasický sympaťák a nejvíc se mi líbí jak všude hází vtípky, které jsou opravdu trefné a vtipné. Pilot slouží jako takový úvod, který má dynamiku i akci a baví dobře. Po druhém díle se trošku bojím, aby to nebyla klasická detektivka stylu Mentalista či Vražedná čísla, protože i těchto seriálech hlavní hrdina řeší případy mozkem.Tak snad jsou moje obavy zbytečné a nebude to tak a snad to ani nebude časem monotónní. Myslím, že by mohli víc rozvést linku se senátorem a možná ho i víc zapojit do děje. EDIT: Po deseti dílech je to velice dobře rozjeté a mé obavy se zatím neprojevují. Téměř v každém díle se řeší krom klasických FBI a soukromých věcí i linka se senátorem, takže se pokaždé něco málo dozvíme, což je jen dobře. Závěr devátého dílu jako parodie na "nekonečné" série je hodně luxusní (něco podobného jak bylo na konci 22 jump street). Finále řady bylo možná až moc vyhrané na dřeň a moc dojemné, přesně jak to amicí mají ve zvyku, ale dalo se to. Po první řadě jsem se seriálem spokojen, sice je to částečně ukončené, ale nějaké věci zůstali nedořešené. Škoda že nebude druhá řada, tento seriál by si ji rozhodně zasloužil. Hodnocení: 82/100. ()

Mr.nachos

Po prvních dvou dílech musí říct, že pořádně ještě nevím jestli se mi to líbí nebo ne. Přikláním se k tomu že po pár dílech to upadne do stále se opakující smyčky a bude to o ničem. ()

BernyLM

Seriál si neumí udržet dlouhodobě pozornost. Neustále se opakující schéma začne po čase nudit. Film ukázal asi už moc výhod NZT, že seriál už to může jen omílat dokola, ale nikam moc už se nedostane. Hlavní postava je nudná a nezajímavá. Celý děj se pak točí kolem případů FBI a spíš to připomíná kriminálku, takže to rovnou můžeme srovnávat s mentalistou, který alespoň využíval důvtip a dedukce. Za mě 1 hvězda. ()

kirmakX6on

Podobné seriálu Sherlock (i toto je seriál o extrémně chytrém..nebo spíše geniálním detektivovi ..v podstatě), akorát podle mě mnohem vtipnější a zábavnější. Fakt škoda, že nebyla alespoň ještě druhá série. No a samozřejmě, komu se líbila Debra z Dextera, pro toho je tento seriál, vzhledem k tomu, že zde má jednu z hlavních rolí, povinnost :-) 76% ()

ostravak30

Zpočátku mě seriál nebavil tak, jako když se naplno rozjel. Nejzábavnější jsou totiž všechny seriálové stereotypy, které si producenti berou na paškál. A to baví nejvíc. Třeba, když hlavní postava říká, že ve všech seriálech stačí dvakrát ťuknout do klávesnice a nějaký obtloustlý počítačový expert ovládá i družici ve vesmíru - pravda. Nebo když si Brian představuje padouchy ve zlodušských oblecích jak se scházejí v kráteru sopky či svět kolem něj jako součást komiksu. Nebo Brianovy představy, co kdo kdy a jak řekne. Samozřejmě, že někdy už to tvůrci docela přehnali. Ruský ministr, který touží po odhalení konce Hry o trůny? Tohle vše tvoří docela kvalitní podívanou, okořeněnou skvělým scénářem a docela dobrou hudbou, nemluvě o hereckých výkonech. Na konci seriálu se romantické duše dočkají i trochy té lásky. A samozřejmě nesmí chybět dobrý konec. Předpokládám, že bez vedlejších účinků by takovou drogu bral každý. Tvůrci si sice občas zapřeháněli, včetně naprosto dobrého konce, který zůstal přeci jen trochu otevřený, nicméně i tak mě každá epizoda docela bavila. Brian totiž válel na výbornou. ()

Mamlas

Tento seriál je zejména obrovská snůška blbých keců a uhoněného chaosu. Některé díly jsou zcela pitomé až debilní. V jiných jsou náznaky smysluplného děje. Bohužel jen místy. P.S. Když už je to taková ubohost, bylo by příjemnější se aspoň dívat na někoho hezkého, nikoli na paní Carpenter. (24%) ()

maxnot

Po shlédnutí pilotu: Nedosahuje to plných kvalit filmu, ale dost se tomu blíží. Doufejme, že stejný náboj alespoň vydží. :-) ()

mArtinko5MB

Ach, jo. Velke ocakavania a dopadlo to ako tuctova detektivka(pripomina mi to NCIS a potobne) s unikatnym prvkom z rovnomenneho filmu, bonus: hraje tam aj Cooper :) Prve tri casti: 60% ()

Jadro

Neviem prečo to všetci tak prežívate.... Sympaťák hrdina, agentka beriem "exorcism of emily rose" , ale inak je to nezáživná bomba - neublíži, len poteší. Krásne premyslené prelínanie sveta NZT a reálu , sekundované pôvodným filmom. Obsahuje aj slabšie časti, no ako celok je to viac než dobré :-) ()

jfaba

Nehodnotím. Hloupé, laciné, nicneříkající, bez šťávy, rádoby vtipné, jeden díl jako druhý a nic se nedořeší, a ani nevyřeší. Vydržel jsem osm dílů a mám toho dost na tři životy. Děkuji, nechci! Jsem zklamán. Kam se to hrabe na film. ()

Taron

Je to důstojné pokračování filmu, člověk se zasměje i mu párkrát zatrne... Příjemně se na tento seriál dívá, ale nemůžu zatím po 19-ti epizodách dát plný počet hvězd. I když je pravda, že poslední díly už naznačují, že by se seriál mohl posunout ke špičce. Zatím 4*. ()

Phical

Úžasnej seriál, po tom, co jsem si oblíbil film, jsem se bál, jak to bude vypadat a i když se seriál od filmu v mnohém liší, pořád stojí za to na něj koukat. Brianovy fórky jsou i po 22 dílech stále vtipný a konec první serie je skvělej. Doufám, že v CBS se umoudří a konečně rozhodnou, že se dočkáme i druhé řady, kdyby náhodou ne, díky bohu nemá Limitless přespříliš otevřenej konec, takže by se to i dalo nějak zkousnout. Každopádně každýmu dávku "všemocnosti" vřele doporučuju, stojí to za to! ()

IZFNP

Po dvoch dieloch som seriál vzdala, aspoň na čas. A možno aj naveky. Príliš rutinné sa mi to zdalo, bez povestnej iskry i napriek dobrému námetu. Nehovorím, že sa to potom nezlepšilo - veď možno tomu šancu dám. ()

blazma

Film s Bradleym Cooperem, byl vcelku zajímavý a rozhodně se postavil do kolonky lehce nadprůměrný, tento seriál měl podobný potenciál, cameo s Bradleym bylo příjemné na sledování, každopádně to bylo repetitivní a skrytá hlavní zápletka byla nezajímavá. Nevím jestli to předčasně ukončili, nebo to mělo být jen na jednu řadu, ale nenaplnilo to potenciál. ()

wowylgu313

Hned ze startu hodím procenta aby jsme měli jasno, dělá to 60-65% ... Nelze to porovnávat s dokonalou filmovou verzí. Doufal jsem a to bylo přinejmenším super že se na plátně v seriálu zjevil Bradley, sice už na úplně jiné úrovni ale propojení příběhu tam takové trochu postranní je. Hlavní herecký výkon protagonista tady není vůbec špatný. Oblíbil jsem si ho. Příběh už mírně kobrcal ale na serial zajetý do tohoto story to je nadprůměrné. Určitě po filmu doporučuji ve volném prostoru mrknout. ()