Mladičký a mimořádně talentovaný závodník Jimmy Bly (Kip Pardue) jen těžko odolává tlaku, který s sebou nese oslnivá kariéra nového favorita velkých cen. Majitel závodního týmu (Burt Reynolds) proto povolává zpět do kokpitu zkušeného Joea Tanta (Sylvester Stallone), který má být mladému kolegovi oporou, krýt mu na okruhu záda a dovést ho k titulu mistra světa. Jejich hlavním soupeřem je šampión Beau Brandenburg (Til Schweiger). Jimmy Bly mu nebezpečně šlape na paty a navíc začal chodit s jeho bývalou dívkou. S Tantem má Brandenburg nevyřízené účty v podobě dávné nehody. Film se natáčel osm měsíců na devíti velkých cenách v pěti zemích světa. Kromě pohnutých osudů hrdinů a dramatických situací na závodních okruzích nabízí i jedinečné záběry z pohledu pilota, řítícího se cílovou rovinkou rychlostí 380 km/h. (oficiální text distributora)

ForzaJuve odpad!

Moc často odpad nedávám, ale tahle hrůzostrašná sračka si to plně zaslouží! Tohle nemá s realitou formulového závodění, ať už v Americe nebo snad nedej bože formule1, nic společného. Vrcholem tohoto hnusu je honička v monopostech ve velkoměstě! Nic dementnějšího jsem ve vážně míněném filmu neviděl! ()

imaginer21

Jen slabý podprůměr, byť plný lesknoucích se hvězd a malou snahou o melodrama i akční podívanou. Přílišná míra patosu v nehodících se sekvencích a dialogy bez nápadu. Jedna hvězda navíc za krásný soundtrack. ()

-Yojimbo- odpad!

Po zhlédnutí jsem nevěděl, jestli udělit 5 hvězdiček nebo odpad. Tak jsem se už dlouho nenasmál. Co hláška to perla z pořádně rostlé perlorodky. O herectví se snad nedá mluvit a ani atraktivní prostředí formulových závodů tomu vůbec nepomohlo. A přestože jsem se mnohokrát u filmu zasmál (i když to autoři asi tak nemysleli), po scéně kdy formule závodily po městě nemůžu jinak, než poslat tenhle „skvost“ do propadliště filmových dějin. ()

Jack_F.

:D Je dojemné jak všichni pláčou nad tím, jak je tohle béčko nepravděpodobné, že by závodníci v zatáčkách nepředjížděli. Co čekáte od béčka? Nic extra, ale taková hrůza to zase není. Slabší 3*. ()

Ironhead

Strasny.... videl sem ted nedopatrenim poslednich nekolik minut na CT2. Co dela takovej film na CT2 proboha? :_) Nejen ze SLY v zatacce vsechny ve svy jeho formuli predskocil po vzoru Davida Hasselhoffa a jeho KIDa, asi spatne serizenej pritlak :_). Ale pak cely jedno kolo jede defakto ve vedeni s ulomenym zavesem levyho predniho kola. Bozeeee neeeeeeeeeeee. Jak s tim jako udrzi auto na draze v nakejch 250 km/h? A jak s tim moch zatocit, nebo dobrzdit pred zatackou :D omg... A samozrejme v zaverecnym dramatu pokazdy ten kdo preradil vyssi rychlostni stupen, tak v tu chvili o kousek zrychlil a predjel toho druhyho a takhle se stridali dokud tam asi oba nemeli zarazenou tak rychlost 27 :oDDD Fakt otresny.... Jedna * za psi oci Silvestra ;) ()

Mejdzula

Film si ke mne našel cestu již před objevením této databáze. Opravdu netuším, kolikrát jsem ho viděl, ale bude to dvojciferné. Nu co, není to ničím nové, žádná dějová bomba ani puma či jiné značky, ale...jsou tam prostě formule, to je pro mne to hlavní! :) Samozřejmě zase odfláknutá statistiska, se kterou si v každém filmu vytírají prdel navzájem, ale jezdí se tam dokola, bourá, je tam třeba J.P.Montoya a tak různě. No a samozřejmě všechno dobře dopadne, ale to je v pohodě, to já chcu! Takže hodnotím 4* za formule a za to, že jsem to viděl tolikrát bez nějakého zhnusení. ()

DaveManiak odpad!

Pro mně rozhodně "Král všech odpadů"! Neuvěřitelně slabý a bezduchý film v hlavní roli s trapným Stallonem. Je sice pravda, že v určitých fázích filmu jsem se opravdu nasmál, ale to jistě nebyl záměr autorů. Za zmínku stojí především několik zajímavých nehod, které jsou až na samé hranici lidského chápání. Jedna z nich pak končí například výlovem vraku z jezírka o který se postarají místo pořadatelů dva vedoucí závodníci... Divoká honička městem a "nervydrásající" závěr celého Šampionátu (s předjížděním- ty zprava, já zleva), pak dojem z celého filmu jenom umocňuje! ()