rafix

Mě se ten opravdu líbil. Dobré obsazení, dobré hlášky a scény a ještě lepší jatka. Vřele to doporučuji. ()

Dave_ff

V porovnáním s předchozím dílem nic moc, mám pocit, že tento film těží hlavně z úspěchu svého předchůdce. ()

nikkittka

Vyvařený guláš plný postav a prosluněného vizuálu,který zvládá úspěšně pohřbít jindy stoprocentně charismatické herce.Desperado bylo fajn,Tenkrát v Mexiku je jen a pouze křeč. ()

elanista1

Neviem co sa s nim porobilo, Desperada povazujem za jeden z najlepsich akcnych filmov 90tych rokov, ale co je preboha toto. Rodriguez natocil blby film pre nerozmyslajucich divakov, ktorym staci dobra prestrelka, aj ked inokedy to zvykne stacit aj pre nas ostatnych, ale teraz nejako nie.Ja nezvyknem hladat vo filmoch logicke chyby, nepotrpim si na to, ale co sa dialo tuna je uz predsalen silna kava, nebudem tu nic vypisovat, len ako priklad uvediem scenu s retazou /ale, aby sa nepovedalo, tu scenu som si uzival asi najviac z celeho filmu/. Len devatdesiat minut, ale az 6 hlavnych, mozno zapornych, postav, to je troska privela. Unudeny divak po mdlej prvej polovici uz ani nechce chapat kto s kym, kto proti komu a kto je krysa. A to nemoze nikdy skoncit dobre. Banderas sa dostava na druhu kolaj, Salma Hayek tu pre istotu ani nehra /ak neratame dve-tri sceny/ a niektore postavy mrtve za Desperada zahadne ozivaju /Marin, Trejo/. Ak trvalo Rodriguezovi osem rokov aby splodil taketo nieco, tak potom naozaj plati pravidlo, ze v jednoduchosti je krasa. A ti co nadavali aky osuchany scenar mal Desperado, tak tu je mozno nieco pre nich. ()

kubilov

Třetí a poslední díl série o "muži s kytarovým pouzdrem" je podle někoho tím nejslabším článkem, což ale podle mě nemusí být tak úplně pravda. Tenkrát v Mexiku má spoustu skvělých charakterů, mezi nimiž vyčnívají Johnny Depp, Mickey Rourke a samozřejmě Antonio Banderas, co se týče akce, tak té od Desperada vůbec neubylo, spíš ale přibyla spousta překombinovaných dějových odboček, které zbytečně kazí požitek z filmu, a ten se tak podle mého vkusu řadí na druhé místo za Desperada a před Mariachiho. Na Tenkrát v Mexicu mi nesedlo možná až příliš temné finále, které nebylo vůbec špatné, ale mně se k celému předchozímu vývoji moc nehodilo. ()

Pajela

Kdyby to nemělo být pokračování mého oblíbeného Desperada, tak možná trochu přihmouřím oči, ale takhle nemůžu dát víc jak jednu hvězdu a vlastně ani moc nevím za co. Možná za Toníka? I když ten jeho účes ála postupný sestřih mě iritoval celou dobu. Už to prostě nebyl ten Mariachi, kterého jsem znala. A ty dva nebo tři štěky Salmy? To bylo spíš k smíchu, než abych posmutněla nad jejím osudem. (Trailer jsem před zhlédnutím neviděla, a vzhledem k tomu, že byla uvedená jako druhá v titulkách jsem čekala trochu víc její krásy.) :-( Shrnu-li to - zbytečná záležitost, která se dle mého vůbec nemusela točit. Spokojenou rodinku Antonia jsem si uměla představit i vlastní fantazií a tenhle blábol mi to akorát všechno pokazil... PS: Mickey Rourke = nechutné individuum. Brrrrr.... ()

MartCT

Souhlasim s Gimlim taky bych dal maximalne jednu * za Deppa (pouze sceny s nim si pamatuji, ostatni bylo jako kdyz nejaky fanousek Rodrigueze dost spatne opisuje) vse ostatni je bohuzel odpad! ()

Tuty

Tenkrát v Mexiku - evidentní odkaz na film Sergia Leoneho (nepochopený českými distributory a u nás uváděný jako ,,Kdysi dávno v Mexiku") Rodriguezovi nevyšel.Film postrádá přehlednější akci a onu jednoduchost a parodičnost sebe sama , která Mariachiho zdobila v Desperadovi.Zbytečná dějová přeplácanost a některé postavy ubírají filmu na tempu a člověk se v něm jednoduše ztratí.Johny Depp je vidět ve filmu daleko víc než hl. postava El Mariachiho.Tohle dovršení trilogie (jinak by tenhle film ani nemusel vzniknout) se prostě moc nepovedlo a jestli někdo řká,že jo, tak neviděl předchozí díly. ()

da_silva

Dvě hvězdičky za pravý a levý voko Johnny Deppa, jinak vážně vůbec nic... tolik herců borců a tak strašnej scénář a tak lacině vyhlížející prostředí a efekty. ()

Miyamoto

Po skvělém Desperadovi jsem těžce zklamaný, všechny postavy až na Deppa role přehrávají, brutální padouch proti super dobrákovi... Tohle už tu bylo mockrát a mockrát i lépe... ()

Akyno

Čo na to povedať....zaujímavé no ničím výnimočné. Rodriguez opať ukazuje, že miestami sa proste sekne a nezachráni to ani božský Johnny Deep, ktorý z toho normále stratí zdravý zrak. ()

Entfak

Tento film opět dokazuje, že hvězdné obsazení neznamená vždy kvalitu a rovná se většinou pouze větším nákladům. Jediné co mne na tomto filmu oslovilo byla postava Johnnyho Deppa, která film celkově trochu povznesla. Pravdou však zůstává, že jen co se vytratila na chvíli z plátna, doufal jsem, aby se opět rychle vrátila jinak odejdu i já. Nejsem náročný divák, Banderas střílí a mláti lidi pěkně. Ale kvalita scénáře, uspěchanost a celkově chaotický děj tomuto filmu nepřidávají.-> 45% ()

Neuroxerus

Tento film má opravdu výtečné obsazení....Johny Depp, Antonio Banderas, Danny Trejo a ani Salma Hayek. Všichni to zahráli podle mého očekávání. A i Rodriguez mě nezklamal. Ničím mě ten film nepřekvapil...ale ani mne ničím nezklamal:-). ()

Holusacek

Robert Rodriguez si stvořil skvěle obsazený film,ale to není ani polovina úspěchu.Neskonalá polízanice s minimem akčních scén,neoriginální krimi a vlastně jen celou dobu nudící film,kde když přišla akční scéna na konci jsem byl nehorázně rád,nebot únavou jsem u sledování málem usnul.-slabě trapný humor,hudba žádná,nevyužité role,únavné,během celého filmu se nic zajímavého neděje-zkraceně hrůza +jen role a zavěrečné akční scénky stály za dívání ++-=30% pokud možno,když se vám nabídne film shlédnou,radši se mu obloukem vyhněte.Důvod?ztráta času... ()

SuzukiZ

Zajimave herecke obsazeni dava nadeji v dobry film.. Podle meho se z toho vyklubalo jen krvelacnejsi pokracovani Desperada.. Trochu zklamani.. ()

Trinculo

Zase opět kytary a mexikáni. Trochu jsem si říkal, že Johnyho Deppa bych vyměnil za Travoltu, ale nakonec proč ne, přece jenom tragičtější typ. Líbí se mi jak Rodriguez umí pracovat s klišé, mnohdy ho doslova vrtsví na sebe jak jednotlivá patra do levného hamburgru. Prostě kytary, přestřelky, krásné ženy, padouši, kteří jsou padouchovití až za roh. Do toho levné záběry. Film občas působil trochu nevyváženě, ale je fajn ho sledovat společně s ostatními Rodrguezovými dílky, neboť jde vidět jak se styl piluje a vybrušuje a momentálně vrcholí kdesi v Planetě Terror a Mačetovi. Ale rukopis je patrný od prvního mariačiho. ()