SeBig

Čekal jsem víc od Rodrigueze. Měl si stím víc pohrát na to jakou tam měl hereckou posilu viz Depp, Rourke atd.. jejich postavy hlavně teda Rourka mi přišli nevyužité. Depp tam měl pár hlášek ,,je to tak dobrý že až to dojím vemu zbran a pujdu zastřelit kuchaře" :D jinak jako docela nuda. Podle mě minimum akce, furt se tam něco řeší, rozhodně mín hlášek než v prvním díle. O dost slabší odvar no. ()

korbitch22

Na desperáda to sice nemá,ale tomuhle filmu musim dát plnej počet,páč Johny Depp je opravdu supr,Antonio jako vždy pár excelans a hlavně za zmatenost a pár chybiček může píča Salma Hayek,páč v tý době natáčela nejdebilnější film všech dob.A to sice Fridu s bíbrem na ksichtě. ()

LaciLC

Výrazne slabšie ako Rodriguezov pôvodný Desperado. Salma a Antonio ostali, no pribudlo veľa nových, z ktorých je najvýraznejši vždy výborný Johnny "Sparrow" Depp. Dosť neprehľadný dej prešpikovaný výbornými akčnými scénami a flashbackmi. Trochu lepšie***. ()

Yardak

Třetí a nejspíš i poslední díl o hrdinovi s kytarou (El Mariachi) se zrovna moc nepovedl...škoda, veliká škoda. Depp ten snímek zachránil od 2 hvězdiček. Byl taky jediná plusová postava z celého hereckého ansáblu. 55%. ()

heyda

Slabší pokračování Desperada. Přesto moje milovaná Salma Hayek drží spolu s Banderasem tento film alespoň v průměru svého žánru. Jednou možná i dvakrát potěší, ale pak omrzí. ()

Oktavianus

Napoprvé zmatené, nepřehledné, spousta postav, každá něco chce; a stejně tomu všemu zmatku kraluje Depp. Napodruhé...ono to není špatný. Naopak. Jasně, Desperado to není a být nemůže, chybí třeba nějaký zapamatovatelný písničky (kterých je v Desperadu přehršel), Mariachi je velkou část filmu jen vyčpělej panák, ale: jak řádí Depp, to si ocenění zasluhuje; Willem Dafoe je ukázkovej padouch; Cheech Marin a Danny Trejo (ne)hrají jako vždy; dvojka Ruben Blades a Mickey Rourke je zábavná a hrozně dobře se poslouchá... vůbec to není guláš, jen si chce dát tu práci se na to podívat ještě jednou a uvědomit si, oč komu jde. Prostě "revoluce, tak jako volby, stojí spoustu peněz". ()

Natascha

Zmatečné a nezajímavé. To, co v Desperadu fungovalo a bylo cool, tady vypadá trapně a hrozně chtěně. Vyprávění příběhů postupným odkrýváním nepůsobí tak, jak by mělo. Každé "překvapující" odhalení člověk očekává dopředu, protože většinou nezná, pro koho kdo vlastně pracuje nebo jakou má motivaci a proto jen odpočítáváv minuty, než se to dozví. Většina postav je tam jen proto, aby si pro Rodrigueze mohla zahrát nějaká hvězda. I ten Antonio Banderas už není takový borec jako předtím. Výjimkou je Johnnny Depp, který je víc než fajn. ()

Nancy

Předem bych jistě ráda poukázala na to, že jsem Desperada neviděla. Tenhle film byl opravdu povedený a Antonio Banderas se opět předvedl. Rozhodně teda nechápu, proč byla jako jedna z hlavních na plakátech psána Salma, když se tam sotva mihne, ale budiž i její role se mi líbila. Johny Depp se mezi ně také velice hodil i když jsem u něj měla problémy rozpoznat, jestli je hodný nebo zlý, ale rozhodně se mi líbila jeho úchylka a smysl pro udržování rovnováhy (tak mě napadá, doufám, že někdy přijde k nám, do školní kuchyně :-)). Ze začátku jsem se bála, jak dopadne Enrique Iglesias v roli vedlejšího mariachiho, ale i ten se nakonec se svojí rolí vypořádal dost dobře. Jinak se ale Rodriguez zhostil celého filmu skvěle a dopadlo to mnohem líp, než El Mariachi, který se ale dá tolerovat (na to jakej to mělo rozpočet, je to bomba!). Tím dospívám k závěru, že Rodriguez je borec a Banderas je vskutku univerzální herec. ()

virus10

Všechny herecké(i hudební) hvězdy s mou oblíbenou Evou Mendes bohužel nepomáhají filmu dostat se na vyšší level. ()

anderson

Johnny Depp si opäť strihol mierne excentrickú postavičku a ukradol priestor všetkým ostatným vrátane Banderasa. Na to aby aspoň vzdialene pripomenul atmosféru kultového DESPERADA je to ale trochu málo. Pocta filmom s kultovým slovíčkom "vtedy" sa skrátka nevydarila. (4.6.2004) ()

SOLOM.

Je pravdou, že toto pokračování už nemá takovou kvalitu jako Desperado, ale pořád jde o slušnou záležitost. Sice průměrnou, ale rozhodně jsem se u toho nenudil. Jen ten samotný příběh už mě tolik nepohltil. Asi nejvíc mi vadilo, že se tu Salma Hayek moc neohřála, ale příchod nových kumpánů to alespoň trošku vynahradil. Johnny Depp byl skutečně tím nejlepším, co mi zde bylo tentokrát nabídnuto a že se s tím chlapci nesrali… ()

claudel

Johnny Depp táhne celou hvězdnou sestavu, bez něj by tento film byl poloviční, zastiňuje i Banderase. Salma dostala roli křoví, což je možná škoda. Všechno zůstalo hodně za očekáváním, ačkoliv potenciál tu byl. ()

Ilicka

Filmové obsazení skvělé (ale Danny Trejo???), Johnny Depp zase v roli, kterou si vychutnává. Několik (desitek) pro děj podstatných(?) postav a postaviček v chaoticky vyprávěném příběhu plném agentů, generálů a prezidentů. Nechybí tomu jakási nadsázka a dobrá hudba. 3,5 ()

mm13

El Mariachi bomba absolútny nezávislák, Desperado super akčňák. Once Upon Time In Mexico??? Nepochopil som. Scenár mi prišiel nezmyselný, ako keby Rodriguez do poslednej chvíle nevedel, čo presne chce vlastne natočiť. Nie je to ani dobrodružné, ani humorné, ani romantické, už vôbec to nie je dráma, je to akýsi treťotriedny komiks, zúfalo nevydarený. bez deja. Škoda, pretože nevídaná plejáda typovo výrazných hercov sľubovala oveľa, oveľa väčšiu zábavu. Dúfal som, že aspoň na DVD vyjde nejaký trojhodinový "director's cut", ale asi nič z toho... Ako zavŕšenie voľnej trilógie bieda, ako pocta Sergiovi Leonovi absolútny prúser. ()

Sawy

Těžce nevyvážený a strašně překombinovaný,ale zároveň šíleně zábavný mišmaš s brilantními herci.Rodriguez má tyhle věci v ruce a na Machette se zatraceně těším,akce v kostele je jedním slovem skvostná.Ovšem na dokonalé Desperado to díky zmíněným nešvarům nemá. 80 % ()

Lacike

Snad to malo byt zakoncenie Rodriguezovej trilogie o mariachim, ale radsej tento diel ignorujem. Z Banderasa sa tu stala vedlajsia postava, ktora je rovnako nezaujimava ako zvysok z toho bambiliona postav z ktorych kazdy kuje pikle proti kazdemu a mne to po chvili bolo uplne ukradnute. Hlavnou postavou sa stal agent CIA Johnny Depp, ktoreho dvakrat nemusim, ale pokial by predviedol nieco zaujimave, tak by som ho pretrpel. Lenze ani on nicim nezaujme. Dejova stranka vôbec nefunguje a film nevyvola ziadne emocie. Jedinym kladom na tom je, ze mi bola ukradnuta aj smrt Salmy Hayek. Nechapem preco z jednoducheho osobneho pribehu sa v tomto diely snazil Rodriguez natocit velku politicku fresku, ale ani to mu nevyslo. To by museli byt postavy poriadne prepracovane a pri tolkom mnozstve postav by to muselo mat minimalne 3 hodiny. Lenze nema. Na postavy sa tu kasle a tempo je neskutocne zbesile. Rovnako ako akcia. Sem tam sa tu sice najde zaujimavy napad, ale casto pripomina sucasne pestrofarebne digiorgie. Takze ma nudila rovnako ako zvysok filmu. Najväcsim prekvapenim je, ze ani hudba za vela nestoji. Snad len jedna pesnicka ma zaujala. Z celeho filmu ma zaujalo dokopy tak 5 minut. Sem tam nejaka ta technicka vychytavka a jeden vtip. Davam velmi sklamanych 3/10 a uz viackrat to nechcem vidiet. ()

ScarPoul

Nemá to pompéznosť, kultovosť ani béčkovosť jednotky. Rodriguez to hrá na vážnu nôtu ale zabúda na niekoľko vecí. Aj napriek tomu, že charakter El Mariachiho poznáme, hĺbku mu nedodávajú len retrospektívy, ale aj to ako sa správa v rámci hlavnej príbehovej línie. A to tu nefunguje. Druhý problém je, že to miestami obsahuje povestný Rodriguezov humor typu - babka sa modlí počas prestrelky v kostole, a po domodlení sa, ide domov - ale je ho tu veľmi málo. A tretia vec je, že dominantným prvkom je tu línia Johnnyho Deppa alias Sandsa. Ktorý tam manipuluje všetkými a stáva sa nejednoznačnou postavou a zároveň nositeľom hlavných príbehových čŕt až je pochopiteľné, prečo hrá prvé husle. Ale čo tu potom robí Banderas a jeho Mariachi? Prídu mi tu najviac. Pozerateľná jednohubka, ktorá síce nedrží pohromade, ale vo fragmentoch je silná a do určitej miery aj originálna. Ale ako finálny diel trilógie je to veľmi nejednoznačné. Ako keby režisér sám nevedel aký príbeh má vôbec rozprávať. A tretia časť na variáciu pomsta...už mu to asi tak ľahko nezožeriem. ()

HateBreeder

Velké zklamání. Tohle že má být pokračování mého milovaného Desperada? WTF?? S takhle silným hereckým obsazením to mohla být skutečně pecka. Ale bohužel, herci se ani nesnaží moc hrát jako by tušili co z toho nakonec bude a tak to radši zabalí hned na začátku. Příbeh je klišovitý, nudný, ubírající se vlastně... nikam. Akční sekvence jsou k smíchu a dvojice Banderas-Hayek ztratila veškerý sexappeal a jiskření kterým oplývala v Desperadovi. Nevím o co se tu Rodriguez pokoušel, ale rozhodně to nebylo oživení legendy. Její definitivní pohřeb možná. Takže za zmínku stojí jen poměrně slušný Johnny Depp a standardní "nejdrsnější xicht hollywoodu" Dannyho Treja. No nepotěšil jste mě, Roberte a to máte dnes svátek (29/4), takže já na Vás taky seru. ()