UncleG

Tři hvězdičky jsou spíš takové „kdyby-hodnocení“. Totiž on ten nový Mariachi mohl být docela dobrý film… Kdyby si padre Rodriguez jako režisér (a hlavně jako scénárista) dokázal udržet odstup od svého „vymazleného“ dítěte. Kdyby se zoufale nesnažil být Tarantinovštější než Tarantino a kdyby dokázal intuitivně vytušit, kde končí nadýchaná nadsázka a začíná bahno nesmyslných volovin a naschválů. Kdyby poznal, co už je vtipné a co už není. A hlavně kdyby svou otcovskou láskou nezahrnoval naprosto všechny typuse, které si do filmu vymyslel. „Tam dole“ ale pořád něco je… Pod přívalem nadbytečného maglajzu, samoúčelnosti a autorského sebeobžerství ... zkrátka zpod toho všeho se dá vyhrabat celkem solidní biják. Ale úplně mě z toho bolej moje divácký ruce, protože jsem teda musel hrabat hooodně hluboko. ()

Vojcl

Zase další Rodriguezova černohumorná akční řezničina plná ostrých přestřelek a potoků krve.. Tak dobré a propracované jako Desperado to ale není a oproti prvnímu filmu kde byl jednoznačně hlavní postavou Banderas, tady všechny jednoznačně přehrává perfektní Johnny Depp... Podobně jako u Pirátů z karibiku tenhle famózní herec přidává svým výkonem filmu alespoň dvě hvězdičky... ()

Freemind

Pro mne žádné překvapení - pouze jsem se ještě více utvrdil v přesvědčení, že Rodriguez je a vždycky byl primitiv a packal. ()

zipper111

Je zvláštní že vcelku dobrý film, závěr trilogie, může dostat pouhých 57 %.Myslím že si zaslouží trochu víc...Už jen kvůli geniální HUDBĚ!!! ()

Orlau32

Doufám, že měl režisér RODRIGUEZ na mysli komedii, když točil tenhle film. Protože drama a krimi je pouze "zbožné přání". Vždyť si jenom vemte to cirkusové eskamotérské střílení, které předváděl BANDERAS ! Vleže, vestoje, zezadu, zepředu, v letu při otočkách, a bůhví co ještě ! Vkus je různý, názory jak by smet, ale kdo se dívá na film aspoň trochu racionálně, tak si představuje "krimi a drama" opravdu trochu jinak. A prosím vás, filmoví tvůrci, nekopírujte film "Tenkrát na západě " ani v názvu vašich filmů, protože tyto se tomuto velkému vzoru nemohou ani z prdele napít. ()

gogos

Solidni akce,vynikajici hudba, obcas dobre hlasky, kvalitni herecke obsazeni, na druhou stranu misty zbrkla kamera, potlacene dialogy, misty slabsi scenar... Na El Mariachi a Desperada to nem, presto je to lehce nadprumerna podivana.... ()

blackrain

Pokud budete od filmu očekávat mnohem víc než jen pořádnou dávku zábavy, budete samozřejmě zklamáni. Trošku mi tady vadila rotříštěnost celého příběhu. Jinak je to velmi důstojné zakončení trilogie. Už jen kvůli Deppovi stoji za to vidět film. Ten je totiž vynikající. ()

MATADOR

Hvězdné obsazení, jaké nabízí tento snímek Roberta Rodrigueze je velmi rozsáhlé, ale ani to nezachrání mizerný scénář. Druhou hvězdu házím za velmi povedený český dabing. Co chcete od života vy? ()

JohnMiller

Záverečná časť El Mariacho je o trošku slabšia ako predošlá avšak o dosť lepšia ako jeho prvotina!!! "môj názor"..Zaujímavý a komplikovanejší dej popretkávaný mnohými postavami mne osobne sedí mám také filmy rád. Výborný Antonio Banderas to zahral opäť na výbornú. Krásna Salma Hayek darebák Johnny Depp prekvapil. Vrátil sa aj kultový Danny Trejo a dostal trocha lepšiu rolu ako v poslednom El Mariachim. Fakt paráda. Keby že má film dlhšiu stopáš a mal by viacej priestoru na rozoberanie fakt výborných charakterov nebál by som sa dať plný počet , ale chápem niektorých ľudí že v tom mali mišmaš. ()

Skip

Dost slabý kafíčko v porovnání s předchozím Desperadem. Z Banderase jsem měl pocit, jako by ho to už ani nebavilo hrát. Depp byl sice dobrý, ale co je to platné, když všechno okolo moc nefunguje. Nemělo to šťávu, každý chtěl někoho podrazit, takže z toho byl až nechutný propletenec. No a střelecké orgie sice byly efektní, jenže tady působily strašně samoúčelně. ()

Aleee89

Desperado mě kdysi okouzlil, a to hodně. Na pokračování filmu jsem se nesmírně těšila, i když jsem věděla, že to bude horší. Film má kapku zmatkovitý děj a nedomyšlený příběh, to kdyby napravili, je to další bomba. Pro mě je tohle spíše přehlídka nádherných chlapů a skvělé hudby, okořeněná nadnesenými rvačkami a okořeněná pár hláškami. Takový film hrající ne na příběh, ale na vizuální stránku, což mě mrzí... ()

Anglie

Dost nepřehledné, hodně postav tomuto filmu jednoznačně sráží vaz(pokud jste neviděli předchozí díly, tak tady se nebudete orientovat). Navíc závěrečný souboj je velmi krátký - pro mne jednoznačně největší zklamání filmu. Ale abych jen nekritizoval: scéna útěku v řetězech je opravdu skvělá. ()

fmash

Samá sranda a žádný náboženství, řeklo by se (až na jednu povedenou scénu v kostele). Velký kopec nadsázky, která ale jako by tahala za uši. Jinak číst komentář uživatelky Phobia, nemá cenu, abych ho opakoval. Poněkud upocené tři hvězdičky. ()

OG_Swifty

Paradoxně jsem třetí díl týhle Mexický trilogie viděl jako první, nevědomky, že se jedná o pokračování. Samozřejmě mi to došlo někdy po půl hodině, když se tam furt promenádovala mrtvá Salma Hayek... Ale tak jsem to dokoukal a nakonec se to dalo. Oproti dvojce to bylo živější a bylo tam víc známých hlav, což filmu docela prospělo. Depp mě zpočátku sral, ale jak se mu to začalo všechno srát a přišel o oči, tak jsem mu fandil a malej kluk byl dobrej. Rourka nemám rád, ale tady byl fajn - Mendes je podle mě v reálu svině a tady byla svině - Iglesias byl v pohodě (což jsem podobně jako u Rourka nečekal) a Dafoe byl správně psycho jako dycky. A velký malý plus za Armendárize Jr., kterýho si ještě čerstvě pamatuju ze Sedmi Statečných jako Pepeho. ()