„Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný. Kretén střídá kreténa," povzdychne si hrdinka filmu a její další rande na inzerát s tváří Lukáše Pavláska se rychle zařadí do jejího oddílu katastrof a kreténů. Podobný seznam příšerných schůzek postupně rozšiřují i další postavy. Sezn@mka je totiž komedie o mužích, ženách a zajímavém fenoménu doby - internetové seznamce. A samozřejmě o tom, co všechno se na takovém rande naslepo může stát. Ale pozor, v rybníku hledajících se může objevit i dravá štika. Jiří Langmajer jako šéf seznamky čelí stížnostem nespokojených dam. Ve jménu firmy a ve jménu příležitosti, která dělá zloděje, musí ukázat, že chlapi nejsou pouze idioti. S šarmem a roztomilostí slavného filmového Kristiána vyráží jako nové rande na schůzky s klientkami. Vyzbrojen informacemi z jejich dotazníků vystupuje jako muž jejich snů. Po několika naplněných schůzkách ovšem beze stopy mizí. On totiž manželku nehledá, on už doma jednu má. A ta má zase kamarádku a ta hledá na seznamce a tu Jiří Langmajer taky svede. Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká . . . (Bontonfilm)

Lyžař

Pan Langmajer je charismatickej clovek. To je tak asi vsechno, co bych mel rict. Dialogy hrozny, vymysleny sceny az hnusne primitivni, az nechapu, ze se k tomuhle veledilu upsalo tolik hercu, kteri..no vlastne to herci nejsou, to je pravda..chudak pan Langmajer! ()

misa_laska

Taková oddechovka, občas vtipné občas trapné. Trochu me zklamal zájezd na Kanáry od kterého jsem čekala mnohem víc, vlastně cokoliv jako správnou pomstu, u které bych se zasmála. Ale ve finále se nestalo vůbec nic. ()

chrispe

Člověk, který byť jen trochu brousil v seznamkách se občas zasměje a uvěří, že to není vůbec přehnaný. Protože na seznamce jakýhokoliv typu najdete různý... typy lidí :D Nicméně tento film, je prostě udělaný blbě, s podivným obsazením, kdy herci byli toporní a dost možná by to líp zahrál kdejaký ochotnický spolek. Má to jen hodinu a půl... ale pocitově je do mnohem víc "nudnějidlouhé". ()

Yancl

Z čisté zajímavosti jsem to chtěl vidět ... a dočkal jsem se typického českého filmu. Jednoduše láká námětem, první minuty celkem ujdou a člověk se i zasměje, pak to upadne do podprůměru, poněvadž asi došly nápady a s blížícím se koncem to začíná být tragédie místo komedie. Tudíž žádná hitparáda, naopak lehce úsměvný filmek, který táhne J. Langmajer. [40%] ()

pepa3rd

Hrozná kravina, ale já takovou kravinu prostě čekal a musím se přiznat, že místama jsem se překvapivě docela bavil. ...ačkoliv, většinou při vsuvkách, které docela vtipně doplňují jinak poměrně nudnou a na hlavu postavenou ústřední dějovou linku. Už za ty vsuvky to docela stojí :) 30 % ()

feryk

Strašná blbost. Film, který má být jakože komedií maximálně prohlubuje u jisté části publika nesmyslné stereotypy... námět mohl být zajímavý, taková parodie na seznamky dobře natočená, tomu by se člověk mohl i zasmát... Pavlásek byl do toho úplně ideální. :D no nic... strašně čitelný a ohraný děj... Langmajer ušel.... zbytek děs běs. Když jsem slyšel hlášky jako: každej chlap je stejnej, tak se s tim smiř... apod.. na konci toho poskoka na mateřské chlapské dovolené a manželku jako šéfku, zatímco její muž tluče tvrdou houskou v nějaké díře či co to bylo, tak si říkám, že takovej nesmysl mohla natočit jen ženská, nemýlil jsem se. :) škoda, že v tom filmu neni ani trocha z toho skutečně mužskýho světa, zbylo tam jen sluníčko, princové na koni, hloupé škatulkování a naivní pohled na svět. ()

moviechecker

bola to riadna vtakovina, ale parkrat som sa dobre zasmial, tak aspon 2 hviezdy. inac celkom amaterske stvarnenie celkom zaujimavej temy. ()

Kitcat odpad!

Chtěla jsem dát aspoň jednu hvězdičku, ale pak mi došlo, že nevím za co. Celkově to vypadalo jako amatérský pokus o komedii a některé scenérie byly tak úděsné, že jsem si musela zakrývat oči. Herecké výkony byly prazvláštní, někdy to nebylo špatný a někdy mi připadalo, že oni sami ví, že točí sra*ku. Opravdu hrůza a děs. ()

anitae

Celkem sranda, uvěřitelná puťka Gondíková a její manžel Langmajer, šéf seznamky a jeho nespokojené klientky. Vše už jsem někde viděla, PP snad v každé záběru, výlet na Kanáry, ale jako nenáročná komedie na jedno shlédnutí proč ne. ()

Oonika

Některé pasáže jsou fakt dobré, ale bohužel jsem měla pocit, že jiné herečky a herci úplně zastínila Langmajera, což je dost smutné, když má hlavní roli. Pár dobrých scének, ale jako celek to prostě moc nefunguje. Některé pasáže, které by měly být určitou gradací děje, jsou jen tak rychle prolítnuté a nic. ()

vikino1

Seznamka se jménem Kretén Online :-) nejlepší hláška z filmu + jedna zajímavá sistuace + naprosto debilní konec to výš než na 1 nevytáhnou. Což je škoda, poslední dobou mě připadá, že Češi prostě zajímavou zápletku vymyslet už nedokážou.... Škoda, že Gondíková nedostala více prostoru... ()

Psycho.R

Prvních pět minut jsem byl mile překvapen tím, že se citují tradiční seznamková klišé. Avšak hned poté jsem se začal obávat velkého propadu. Ten se nedostavil a já jsem pouze rád. Ano, Gondíková je antiherečka, ale naštěstí celý film stojí na Langmajerovi, kterému jeho herecký projev vždy věřím a terý má prostě komediální timing :). Navíc jde po dlooouhých letech skutečně o komedii, v roce 2016 již druhou. U nás je totiž nějaký porevoluční zvyk točit hořké komedie, černé komedie či tragikomedie a těch jsem již přejezen. ()

bearmeedek

Panebožetobylaalekrávovinajakosviňa. Působilo to pouze jako televizní film, ale spíše jako dlouhá epizoda z padlého TV seriálu. Zpětným pohledem - není se co divit. Paní režisérka, scénáristka a producentka (???) se v "X" letech rozhodla pro debut, kde zřejmě vyjádřila své seznamovací trampoty z mládí a svůj postoj rozvedené ženy proti všem mužům. Prostě film, který může nadchnout jen blbé Bárbíny. Moje pozornost se probrala pouze ve chvíli, kdy odezněla téměř celá skladba Jména od Semelky. ()

caba

Hodnocení je strašné!!Ale já jsem se pobavila.Asi jsem se dívala ve správný čas a nebyl to pro mne takový propadák,jak se z hodnocení jeví. ()