Toyotomi

Mě se to nááááhodu líbilo. Jackie Chan opět dokázal v mém srdci udělat z nicmocfilmu parádní podívanou. Steve Coogan zahrál skvěle trošku vyšinutého pana Fogga, vynálezce z povolání. A v neposlední řadě zazářil Daniel Wu, se svým dokonalým "zlým" úsměvem. ()

Rosalinda

Naprosto nepoživatelné. Nudné jak hned tak nic. Kdybych na tomto filmu byla v kině a musela sedět, koukat a nedělat přitom nic jiného... třeba bohulibého, což u TV naštěstí jde; tak se buď zblázním, nebo prostě uteču a vstupenku vzteky sežeru, co za to všechno mohlo být. Výhodou je, že bych na to do kina v životě nešla. ()

Wiliem

Upřímně nebýt toho že tam hraje můj oblíbenec Jackie bych se na to rozhodně nedíval, no nakonec z toho vzešla vcelku koukatelná, netradičně pojatá, pohádkově zbarvená zábava, která jistě potěší každého snílka. 65% ()

Starletka

Tento film můžete brát buď jako odpadní kravinu, která hrozným způsobem przní klasiku, nebo jako zábavnou, akční, oddechovou bláznivou komedii. Já volím možnost číslo dvě. Jednoduše a prostě - guilty pleasure. "This is the Royal Academy of Science! We don't have to prove anything!" ()

Colonist

Kdybychom na tomhle nebyly se školou před lety v kině, asi bych o tento film nikdy nezavadil, což by mi zase tak moc nevadilo. Původní předlohu znám a mám ji rád, ale zde ji tedy skutečně zprasili. Postava Fogga zde není suchý anglický gentleman, ale zneuznaný vynálezce, který je chvíli génius a chvíli naprostý kretén. Je pravda, že Steve Coogan se k této verzi Fogga hodil, ale i tak mi mnohdy lezl na nervy. O Jackie Chanovi ani nemluvím, v každém filmu, kde se objeví, se to nakonec strhne k Číňanům a k bojovému umění, i když o tom ten film původně vůbec není. Ne že by to bylo špatné, ale do tohoto filmu se to nehodí. Dneska už asi musí být každá dobrodružná komedie ulítlá a plná infantilních vtipů, dneska už se netočí vážné, ale i lehce humorné dobrodružné filmy jako byl třeba Indiana Jones. V tomto filmu je celá Foggova sázka jakoby v pozadí a celé se to točí jen kolem Chanovy záchrany rodné vesnice. Celé to cestování po světě mi přišlo zbrklé a nedodělané. Další nesedící herec byla ta Monique, co se k výpravě přidala. Nesympatický a rušivý element. Nakonec byl na tomhle filmu stejně nejlepší Arnold. ()

kajas

Kreslený seriál mám teda radši než tuhle bláznivinku, ale celkem jsem se bavila, ani stopáž mi nepřišla přepálená. ()

Aleee89

Tenhle film nám pouštěli v autobuse, když jsem jela do Prahy. Musím říct, že cesta mi s ním docela příjemně utekla, nebylo to sice nic extra, ale na takové odreagování a kouknutí docela dobré. A kupodivu jsem při něm ani neusnula. Tohle téma je staré známé a toto nové zpracování mu rozhodně nijak neublížilo a ani ho nijak nepošpinilo... Takže vcelku dobrý film. ()

kinderman

Zapomeňte na francouzského fantastu Julese Vernea, tohle je přeplácaný (Foggovy vynálezy) a poněkud zdlouhavý (zbytečné výstupy např. A.Schwarzeneggera či O.Wilsona) film Jackieho Chana bez obvyklých natáčecích lapsů v závěrečných titulcích. Škoda, že ve scéně, v níž hrdinům přispěje na pomoc Wong Fei Hung (přičemž zazní hudební motiv z Tenkrát v Číně), nezbylo jedno cameo taky na Jeta Li. ()

Lauri

Já mám tuhle "pohádku" neuvěřitelně ráda. Jasný, není to nejlepší film všech dob, ale ne vždycky potřebuji koukat natežké, depresivní snímky. Když mám tu správnou náladu a není co dělat, přichází na řadu právě tenhle film... Krásně si odpočnu, zasměju se a nepřestanu se divit, že Jackiemu Chanovi bylo v tomhle filmu už neuvěřitelných 50, protože na svůj věk ani trochu nevypadá..:) ()

Chen

Jackie Chan má lepší film, ale i horší. Když už nic jiného, množství cameo rolí a slušné akční scény film Cestu kolem světa za 80 dní zachraňují od totálního pádu do hlubin filmového škváru. Dívat se na to určitě dá. ()

lekr odpad!

Jeden z nejhorších filmů posledních let!! Jackie dělá zoufale nevtipné bojové scény a samotné vtipy sou ještě horší!! Herecké výkony jsou absolutně ničemné a všichni v tomhle filmu ze sebe dělaj akorát debily včetně samotného Arnieho což mě kardinálně nasralo. A to se dá ještě mluvit o štěstí že se natáčení neúčastnil ten debil Lee Evans!! Nenávidím tuhle kravinu!!! ()

Martin741

Cesta Kolem Sveta za 80 dni z ruk rezisera Franka Coraci je oproti Ceste kolem sveta ... z 1956 /rezia Michael Anderson/ len chudobny pribuzny a vyslovene priemerny film. Potesia kostymy, obstojna dejova linia a komedialny talent Jackieho Chana, ale filmu zaistuju priemer hlavne slabe triky a slaba rezia Franka Coraciho. Aspon ze Arnold Schwarzenegger tu mal cameo 50 % ()

marcek

Taková dobrodružná komedie s Jakiem Chanem, cesta kolem světa a u toho samozřejmě Jakieho komediální bojové umění. Spravedlivé 4 hvězdičky ()

cariada

Příjemná dobrodružná komedie podle románu J.Verna. Já se dobře bavil postavy jsou slušně zahrané. Sluha Passepartou v podání Jackie Chana je asi nej. ()