hell_boy

Fantasticky zábavná dobrodružná komedie podle známého románu Julese Verna., jejíž největším plusem je novátorský přístup, kterým byla natočena. Už jen to, že se v jedné z hlavních rolí objevuje Jackie Chan, dává tušit, že to nebude jen přesný opis románu. Hromada vtipných scén, skvělé gymnastické výkony Chana a velice originální animované mezisekvence, to vše podbarvené klasickou dobrodružnou hudbou...to vše dělá z tohoto filmu skvělou nenáročnou podívanou pro všechny, co hledají film na zlepšení nálady. A navíc - v jakém jiném filmu uvidíte guvernéra Arnolda Schwarzeneggera v roli tureského prince :)) ()

Strike

Je to takový slabší bratříček Rytířů ze Šanghaje - děj je dost podobný + je naroubován na Cestu kolem světaza 80 dní, o které scénárista asi jen slyšel. Přseto je to ale dost koukatelné. Teda alespoň od příchodu do Jackieho rodné vesnice - pak začnou dobré vtipy a výtečná camea (Sammo Hung, Rob Schneider, bratři Wilsonové). V tuto dobu už jsem si taky zvyknul na Stevea Coogena a docela mi i přestal vadit. Jackie odvádí svůj komický standart odkojený groteskou (něco jako v Rytířích). V druhé polovině taky proběhne pár dobrých hlášek :,, Ale já vyloupil anglickou banku. já sem z Irska, jen tak dál":-) popřípadě ,, Spálíme ptáky":-). Prostě celkově pohodová podívaná, se slabším rozjezdem, takže výsledně lepší *** ()

jilda

Je to opravdu nenáročné a uhozené, ale nesmím opomenout hodně dobrých vtipů a narážek.Docela jsem se bavil ()

wampire23

Celkom podarená komédia s typickými Jackieho akčnými vsuvkami. Príbeh nám je známy od začiatku, akurát je podaný v netradičnej forme. Na potulkách svetom stretneme mnoho známych tvári (Owen Wilson, Arnie, Rob Schneider,...). Mne sa najviac páčila alkoholová scéna:D. ()

neneka

No jo no, chtěla jsem vidět film s Cécile De France... tak jsem ho viděla. Chtěla bych dát víc hvězdiček, ale nějak nemůžu. Tak si jen přeju, aby se našli jiní, kteří se smilují :-) Promiň, Cécile! ()

kubyno

Americkej film pro děcka, co tomu k tomu dodat - když jsem na tom byl jako dítě v kině, tak jsem byl nadšený, jak tam Jackie Chan ze sebe dělá blbečka, dnes mě to akorát irituje. ()

Phyrexian

Dobrá komedie, ale mohla být lepší, kdyby se hlavní role ujal nějaký sympaťák a ne otravný trouba. Jackie Chan předvádí svůj standart, tudíž neohromil ani nezklamal. Hvězda navíc za Arnolda, který si svou roli harémového prince se slabostí pro sochy vyloženě užíval. 5/10 ()

Atheas

Jackie Chan v další top komedii svého života vůbec nezklamal, překvapil, nadchl a znovu mě rozesmál. Tak co řešit . ()

Tichošlápek

Jeden z mých nejoblíbenějších dobrodružných filmů. :-) Tenhle film mi hodně přirostl k srdci svým dobrodružným dějem, sympatickými herci, humorem i akčností. Tvůrci udělali hodně dobře, že původní Cestou kolem světa za 80 dní se pouze inspirovali a vytvořili v podstatě nový děj, který podle mě není vůbec špatný, ale naopak v několika ohledech i lepší, než původní verze (krapet výstřední Fogg, bojovný Passepartout, hlavní ženská postava, která tu má konečně pořádný charakter). Bych si to neodpustil, kdybych dal méně, jak plný počet. :-) ()

Mortemiss odpad!

Strašná kravina, která ve svém žánru nemá obdoby. Pošahaný a šikmooký číňan s buznou a jako bonus kurvící se Arnold. Co k tomu ještě dodat? Tento filmek je taková pošahaná debilita, že to jinak nazvat nejde. Nudila jsem se, spala jsem, ztihla jsem spočítat i pruhy na koberci, než to skončilo. ()

lardko

V roce 2005 sem na tento film uviděl trailer na youtube , a říkal jsem si - CO TO K*RVA JE ??. Film mi přišel jako že je ve stylu Superagent Oso nebo Vaření ? hra pro děti ! . Vůbec sem se na to nechtěl koukat , ale kámoš mi řekl že to viděl a že je to dost skvělý a vtipný. Říkal sem si no tak proč ne , snad to nebude až taková nudná pí*ovina. Když sem se dokoukalna celý film , tak sem hned změnil svůj názor. Hned sem zistil že film je úžasný a strašně vtipný ! . Ve filmu sem se smál snad každý scénce , a film na mě púsobil strašně pozitivně. Teď jsem strašně rád když tento film běží v TV. Výběr hlavních postav byl opravdu skvělý , a dost mě všichni pobavily. Passepartout ( Jackie Chann ) mě strašně v tomto filmu překvapil a hlavně pobavil. ( Ikdyž teď mě jackie Chann překvapuje a baví skoro ve všem ). Ale úplně nejvíc z celého filmu mě pobavil Willy Fog ( Steve Coogan ). Film je opravdu skvělý , nic mi na něm nevadí , takže 100%. ***** ()

axiom

Viděl jsem v posledním půlroce pět adaptací tohoto Vernova románu (včetně dvou divadelních a jednoho kresleného). Některé se odchylovaly od originálu daleko více než tento film a kupodivu to nevadilo. Nejsem purista požadující přesný přepis literárního díla na filmové plátno a naopak vítám, má-li režisér svůj pohled. Film byl trochu jiný - no a co. Své diváky si určitě najde, nemá nějak vysoké ambice, je vytvořen pro pobavení. Stejně tak vznikl před sto lety i Vernův román - jako oddechová četba. Stejně tak hodnotím tento film jako podívanou pro chvíle oddechu a to třemi hvězdami. ()

Luqi

Chenovská zlátanina zabalená do slávnej predlohy. Nesmiete sa na to pozerať ako na remake slávnej knihy, inak budete veľmi sklamaní. Treba to brať ako slabú akčnú komédiu na nudné večery, ktorej tvorcovia museli dať nejaký príťažlivý názov, inak by na to asi nikto nešiel do kina. Aj keď som sa niekoľko krát dobre zasmial a niektoré akčné scény s Chenom považujem za celkom vydarené, film pri ktorom čakám, kedy už skončí si nezaslúži viac ako 2 hviezdičky. ()

Mallyyy

Docela zábavu, ale líbili se mi jen asi 3 věci: Jackie Chan v akci. Krásná Cécile De France a Arnold v roli ''prince''. ()