Marrianna

Kdybych při sledování neměla pocit, že jsem už vyrostla na takovéto úleťárny, určo bych hvězdiček dala více. Bylo to veselé, příjemné a Jackie jako obvykle roztomilý. Jen bohužel ten pocit ve mě přetrvává ještě teď. Hold už jsem zřejmě asi náročnější. ()

pekas

Příjemná akční pohádka a jako takovou je ji nutné hodnotit. Potěší účast Sammo Hunga a dalších známých tváří v malých roličkách. Pěkné čtyři hvězdy. ()

2scha

Takhle už jsem se u filmu dlouho nenudil. Přišlo mi, že jsem s hrdiny prožil každý den jejich osmdesátidenní výpravy, a ani jeden mě nebavil! ()

Lyriq

Jako jednohubka to obstojí na 60%. Častěji to ale fakt vidět nemusim. P.S.: Song v titulkách (dvd menu) mě nutil uvažovat, zda nemám poslat mozek přes místnost. ()

mirkath1

Domnívám se že mnozí čekali více. Parodie tohohle typu přímo zbožňuji. Nenáročná zábava patří k životu. Žíši lidi bavme se :))) ()

Pitryx

Nic moc. Ale mně se nelíbí ani kniha ani filmy podle ní dělané. je to vše na jedno brdo. Tady se navíc ztrapnil i Arnold. Pár dobrých okamžiků snímek má, ale není jich zase nějak moc. 12103010856/11500 ()

brzozin odpad!

Proč já tyhle historické akční komedie s Jackie Chanem nesnáším? Protože ať se hnete kamkoliv, vždycky skončíte v Číně. Tady se jim podařilo naprosto dokonale zprznit krásnou Verneovu klasiku stylem, který by snad měl už být postaven mimo zákon. Chtěl jsem tomu dát jednu hvězdu za celkem zdařilou výpravu a kostýmy. Ale když se na scéně objevila sama mamá Viktorie, bylo rozhodnuto. ()

helrohir

Na to, že tento film je veľký finančný prepadák a tunajšie komentáre sú z väčšej časti negatívne a hanlivé, som sa prekvapujúco relatívne bavil. Hoci samotný fakt, že ide opäť len o infantilné sprznenie Verneovho diela uberá na mojom konečnom dojme, samotný príbeh bol celkom zaujímavý a zábavný. Obsadenie je celkom fajn, ale skôr v rámci vedľajších postáv, pretože hlavný hrdina v podaní Steva Coogana je podľa mňa castingový fail. Jackie Chan je stále zlý herec, ale jeho bojové umenie je stále pozoruhodné a dodáva filmu potrebnú akčnú zábavnosť. Nuž a nejde nezmieniť ani Arnieho mini rolu, ktorá bola asi najzábavnejšou v jeho kariére. 60%. ()

borohub

Dětinská a kýčovitá píčovina. Ale prostě zabavilo to. Dobře herecky obsazené, slušná akce a jako oddychovka ideální. Uznávám, že teď to tak další 2 roky zase nechci vidět, ale stejně.. 70% ()

Hawaj

Další verze, která stála za starou bačkoru. Výprava jak z Český televize, odporný rekvizity a nevkusný kostýmy i masky. Napětí veškeré žádné jenom halda pitvoření a zmatených pohybů. Herecké výkony naprostá hrůza a vše dovršuje snad nejodpornější filmová hudba. Tak zkusim ještě tu TV verzi s Brosnanem. ()

majky19

Osobně proti remakům klasických filmových děl nic zásadního nemám, ale čeho je moc, toho je příliš. Nechci a ani nebudu v žádném případě hanit práci filmových tvůrců, ale tato látka je prostě tak notoricky známá a byla již na filmové plátno převedena tolikrát, že si tento remake již snad mohli tvůrci i odpustit. Samozřejmě, všude se dají najít určitá pozitiva a tento snímek určitě není výjimkou. Vyskytuje se v něm několik vtipných pasáží, které dokážou diváka pobavit, v ústředních či vedlejších rolích se objevují významné herecké hvězdy jako Jackie Chan nebo Arnold Schwazenegger, ale ani přítomnost významných hereckých osobností v žádném případě nedokážou zachránit všechno. V každém případě to žádný propadák není, určitě byly natočeny i daleko horší filmy, ale rozhodně to není ani snímek, na který bych se rád podíval podruhé, či dokonce potřetí. Více než na dvě hvezdičky to dle mého soudu bohužel opravdu není, byť bych rád udělil i tři. ()

adamix

Jedna z mnohých výnimiek, ktorá je zbytočne podceňovaná, ale účel dobrodružstva a vizuálnej zábavy plnej choreograficky slušných bojov spĺňa. Dobré herecké osadenstvo a rozumná stopáž jej pridáva na plusoch, ale od dokonalosti má samozrejme ďaleko. Za mňa 70%. ()

Patch

Podle mě nejde si přečíst knihu a pak kritizovat vše co je jen volně zfilmované..... Uznávám, že se to od knihy dost lišilo, ale koho by bavilo sledovat knihu na plátně. Sice konec si mohl Frank odpustit, protože s tím "letdalem" je to trochu moc, ale jinak to celkově šlo. Ale dost mi vadí, že tam nebyla slavná věta Fogga: "Hoří na váš účat Passapatoure" :-) ()

MaxPower

Necekal sem nic a nakonec me to celkem prijemne prekvapilo. Az na ten hloupy konec s tim letadlem, jsem se docela dobre bavil. ()