Režie:
Joseph KaneScénář:
Gerald Drayson AdamsKamera:
Jack A. MartaHrají:
Bill Elliott, Lorna Gray, Joseph Schildkraut, Bruce Cabot, Andy Devine, Jack Holt, Grant Withers, Adele Mara, James Brown, Tex Terry, Lester Sharpe (více)Hrají
Bill Elliott
USA
Nejlepší filmy:
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
Ben Hur (1925)
Bullets or Ballots (1936)
Lorna Gray
USA
Nejlepší filmy:
Pan Smith přichází (1939)
Bílá legie (1943)
The Man They Could Not Hang (1939)
Joseph Schildkraut
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
Obchod za rohem (1940)
Deník Anny Frankové (1959)
The Man in the Iron Mask (1939)
Bruce Cabot
USA
Nejlepší filmy:
Byl jsem lynčován (1936)
Poslední svého rodu (1936)
King Kong (1933)
Andy Devine
USA
Nejlepší filmy:
Přepadení (1939)
Muž, který zastřelil Liberty Valance (1962)
When the Daltons Rode (1940)
Jack Holt
USA
Nejlepší filmy:
Poklad na Sierra Madre (1948)
San Francisco (1936)
Jana z Arku (1916)
Grant Withers
USA
Nejlepší filmy:
Tycoon (1947)
Stará Oklahoma (1943)
Můj miláček Klementina (1946)
Adele Mara
USA
Nejlepší filmy:
Krásnější než sen (1942)
V písku ostrova Iwo Jima (1949)
Wake of the Red Witch (1948)
James Brown
USA
Nejlepší filmy:
Operace Burma (1945)
Farář u svatého Dominika (1944)
Zázrak na ledě (1981) (TV film)
Tex Terry
USA
Nejlepší filmy:
Posse from Hell (1961)
Lester Sharpe
USA
Nejlepší filmy:
Casablanca (1942)
Ztracený víkend (1945)
Žízeň po životě (1956)
Hal Taliaferro
USA
Nejlepší filmy:
Červená řeka (1948)
Blood on the Moon (1948)
Colt .45 (1950)
Russell Hicks
USA
Nejlepší filmy:
Život v tanci (1939)
Šarlatová ulice (1945)
Lištičky (1941)
Herbert Rawlinson
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Věčná Eva (1941)
Hořké vítězství (1939)
Bullets or Ballots (1936)
Harry Woods
USA
Nejlepší filmy:
Jsem uprchlý galejník (1932)
Karibští piráti (1942)
Desatero přikázání (1956)
Glenn Strange
USA
Nejlepší filmy:
Konvoj do Murmanska (1943)
Hrubá síla (1947)
Poslední rodeo (1952)
Ben Johnson
USA
Nejlepší filmy:
Bratři Sackettové (1979) (TV film)
Poslední představení (1971)
Divoká banda (1969)
Fred Kohler Jr.
Nejlepší filmy:
Desatero přikázání (1956)
Pack Up Your Troubles (1932)
Samson & Dalila (1949)
Iron Eyes Cody
USA
Nejlepší filmy:
Eso v rukávu (1951)
Union Pacific (1939)
The Big Trail (1930)
Gene Roth
USA
Nejlepší filmy:
Westward the Women (1951)
Arch of Triumph (1948)
Hrubá síla (1947)