"Nejzábavnější film roku 2002, ať už to uhlazení snobové přiznají nebo ne." Všechny blázniviny, které máte na MTV seriálech nejraději jsou tady! Díky skvělým mistrovským kouskům nebudete chtít odejít od obrazovky. (oficiální text distributora)

Razzor_82

Po dvaceti letech znovu sjíždím staré Jackass. Kdo tehdy neznal začátkemi milénia partu magorů kolem Knoxvilla, jakoby nebyl. Tenhle sestřih patří k těm slabším. Něco je skvělé a něco trapné. Nejoblíbenější scénky: Střelba projektilu na Knoxvilla, aligátoří provazochodec a šňupání Wasabi se Stevem-O. 6/10 ()

Hever

Hehe, tenhle film má v nadpisu titul "Dokumentární". Akorát nevím co Jackass: The Movie přesně dokumentuje. Asi to žraní pochcaného sněhu:) ()

Sosak

Ano, je to stupidní, kanální, pro někoho nechutné, násilné a bez mozku...ale skvěle to zabaví :) Ba co víc, ta banda trotlů přišla s neuvěřitelně jednoduchým a přitom originálním a zábavným druhem zábavy. Škoda, že se po nich tolik lidí opičí. ()

BLADER

Skvelá zábava, ktorá ale rozhodne nie je pre každého. Ten, kto sa predsa len odváži, uvidí sériu skutočne šialených kúskov, ktoré miestami hraničia až so zdravým rozumom všetkých zúčastnených. Ja osobne mám tento "film" veľmi rád a videl som ho už x-krát. Samozrejme, sú tu aj horšie scénky, ale tie tejto šialenosti ochotne odpustím práve vďaka tomu, že ma už nespočetnekrát zabavila. Yeah!!! ()

Dubron

Nejtěžší film k hodnocení? Pár skečů zajímavých, natolik, že hodnotím, tak jak hodnotím. Nějaký duchovní přínos ale nečekejte - spiš hnus, demenci, extrémy a vtípky balancující na nejzažší hranici humoru. ()

AmelieA.

Očividně většina hodnotících "odpad!" před shlédnutím vůbec netušila co to Jackass vlastně je. A poku to tušili - Proč jste se na to proboha dívali? Abyste pak mohli napsat, ze je to sračka?! Ano je to o blití, hovadinách, tělních tekutinách a bolesti, přičemž Johnny Knoxville se u toho vesele směje. Ale na druhou stranu - dělají to, aby lidi pobavili (a možná proto, aby se o to nějací idioti nepokoušeli sami) a v mém případě se jim to podařilo. Je to film, u kterého se přemýšlet vůbec nemusí a občas je takový film potřeba. ()

rublik05

Není to až taková pecka, nicméně první Jackass: Film má spoustu divokých, ujetých a nechutných scén, které krásně pobaví, i když to ještě nejde až do úplných extrémů. Dvojka má oproti svým mladším pokračováním tu nevýhodu, že díky staršímu roku vzniku není až tak pěkně natočená. Jinak je to ale klasická Jackass šílenost se vším všudy. Na jedničce jde krásně vidět, jak se celá Jackass parta za tu dobu posunula, co se týče nápaditosti a kvality provedení. 6/10. ()

Boo

Poprvé jsem viděla jenom kousek a to ten, kde si připínají elektrody tam kam slunce nesvítí, a byla jsem znechucená. Ale když jsem koukala na Víkend, kde se o Jackass zmiňovali, tak jsem se mrkla. Ale to jen s podmínkou, že můj bratr, který to už viděl bude přeskakovat zvracivý scény. A to už bylo jiné. Něktéré jejich vylomeniny jsou úžasné, jako například děda, který krade v obchodě nebo moje oblíbená přívalová vlna. Ano, ty chlapi jsou určitě šílenci a ano, auto strčený v zadku není ta nejlepší vizitka. A Johnny Knoxville, který je podle mně skvělý kdekoliv se objeví, je naprostý idiot, ale v dobrém slovasmyslu :) ()

Další film, co vlasntě není film. Trochu bych to přirovnal k Troškově Kamenaku. Jako film totální brak, jako nefilm ujde. Ale chce to silnější žaludek. ()

danielwanderer

Videl som dosiaľ len pár ústrižkov a záležitostí okolo kultu Jackass, no nikdy som nemal možnosť nejako prepadnúť, Dnešok bol iný a ja som venoval svoj čas práve prvému filmu a... Určite to nepozerajte sami/y/é! V našej sebranke ľudí sme sa miestami dusili smiechom, zvracali, keď sa v snímku grcalo a mali výrazy plné utrpenia a bolesti. Ľudia sú hovada a Knoxville a jeho banda sú ich králi. Ja len načrtnem čoho sa môžete na tejto planéte dožiť; s*anie v obchode s toaletami (až na druhý pokus, prvý bol krutý), vytreľovanie svetlíc zo zadku, vstrčenie si malého autíčka do konečníka a ísť na röntgen, zjesť sneh, ktorý sme si sami "ožltili" a iné fekálie, na ktoré si každý spraví názor sám :). Pre mňa to bola dobrá sranda :). ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021