"Nejzábavnější film roku 2002, ať už to uhlazení snobové přiznají nebo ne." Všechny blázniviny, které máte na MTV seriálech nejraději jsou tady! Díky skvělým mistrovským kouskům nebudete chtít odejít od obrazovky. (oficiální text distributora)

Little_Sawy

Ja Jackass žeru, jsou to prostě hovada co se buď snaží sebe co nejvíc zničit nebo nasrat druhý a to jim jde tutově! Hlavně mě baví děda mizera ten je podle mě tutovy. Ale v kůži Nixwella bych bejt teda nechtěla, jsem sice praštěná a psycho, ale zas zlámaní rebro, srání na veřejnosti, a vopchat si do rektu autíčko je dosť i na mě a to že hovado k sakru jsem. Jsem zvědavá na rok 2022 co bude za šíleně dementne pokračování tejto šíleně zatracenej bandy, buddhožel už i bez některých celkem fajn herců. Ve stříhačce jse našli ale i dost sakra zábavné kousky u kterých jsem se smala az tak že jsem se musela držet za břicho protože to byly prostě pekelný křeče až jsem se divila že mě neslišeli na cele ulici. Za mě Fajná pohoda která se nemusí zdát každému jelikož to je někdy až za hranici morálního rozumu, no ja jsem spokojena! Jen tak dal kluci! ()

oregon.fox

Tento typ zábavy jsem nikdy nemusel a nemusím ho i dnes. Ale při sledování Jacckass se dostanete do prazvláštní extáze a buď budete nadšeni nebo se vám Knoxville a spol. totálně zhnusí. ()

PauloGrane odpad!

Kdyby někdo dělal výzkum na téma co sledují, natáčejí a v čem účinkují lidé s IQ hluboko pod nulou, nelze než "nedoporučit". ()

Mič

Možno mnohý sa pozastavia nad mojím hodnotením, prtetože ako pozerám vyčnievam z davu. Priemerne hodnotenie ja tak maximálne *** hviezdičky. Všetkým tým, ktorý ho ohodnotili ako odpad poprípade sa uštedrili na jednu hviezdičku by trebalo niečo vysvetliť. Toto nie je typ filmu, pred ktorý si sadnete a čakáťe užasné herecke vykony poprípade duchaplny dej. Nie je to ani typ filmu, o ktorom sa s priatelmi budete zhovarať nad jeho životnými posolstvami a komentovať režisérovú genialitu. Takéto filmy sa chápu inak. Je to proste o magoroch ktorých si zapnete keď vám už zo všetkého prepína...a v erte mi že výsledný pocit bude stáť za to...a ten celosvetový zisk hádam potvrdzuje moje slová... ()

Triathlet

Je jasný, že na Jackass budou hodně rozdílný názory, jedni, kteří zábavu tohoto typu nechápou a odsuzují, na ně budou koukat jako na vyvrhele, kteří si neváží svého zdraví a dělají naprostý hovadiny, ti druzí, mezi něž patřím i já, v tom budou vidět horu zábavy a pořádnou porci smíchu. Sice jde o trošku divnou a někdy se zdá že i nebezpečnou zábavu, ale podle mě kluci vědí co dělají a co si můžou dovolit, mají to připravený a jsou na tyhle kousky trénovaní...A taky je MTV bohatě platí, tomu se hold říká dobrej byznys... ()

whoof

Kam až sahají hranice zábavy? Jak může mít vubec takováhle pokleslá zhovadilost přes 60 procent to opravdu nechápu:) Dvě hvězdičky dávám za pár zdařilých kousků u kterých jsem se i já zasmál, ale nic to nezmění na tom, že se jedná o pokleslou kaši sraček poslepovaných dohromady, která si říká film. Na druhou stranu ... za ty prachy co na tom museli vytřískat .. ()

Aktamix

Jedna hvězda za "party boy" Chrise Pontiuse, a druhá je za skok Steve-O do ventilátoru...jinak velmi podprůměrná zábava ()

tuberaq

podprůměrný humor pro podprůměrného diváka - ale těmi jsme všichni, když si toto pustíme :-D všichni dopředu ví do čeho jdou a stejně nadpoloviční část lidí vypráví jak to bylo hnusné a odporné a nakonec polovina z té nadpoloviční části vypráví hlavně téměř závěrečnou scénu s autíčkem v análním otvoru, tudíž to sledovali celé(?) proč když se jim to tak hnusí? že by trocha voyeurství a očekávání? určitě! líbit se to ale může jen prasákům, úchylákům a magorům - hrdě se k nim hlásím :-P ()

sako44

Buď se Vám to líbí nebo ne. Nic mezi tím nejde. Jsou to prostě blázni. Když jsme byli s kámošema mladší, nějaký podobný videa jsme natáčeli taky. Já dávám 75%. Ať si říká kdo chce, co chce, já jsem se tomu tlemil. Takže jsem asi taky blázen :D ()

gagun

Už zdejší hodnocení odkazuje na to, že tento "film" není pro všechny sorty lidí. Jackass, jsou prostě banda herců, působící si bolest, zvracení a ponížení aby pobavila publikum trochou "reálnosti". Nikdy se nikdo nemůže dívat na lidi dobrovolně si přilepůjící varlata k ledu, provokující polici, nechání se zmlátit a jiných pitomin a čekat inteligentní humor založený na složitých dialozích. Proto je tohle JACKASS- a pokud na ně koukáte chcete se zasmát partě blbů dělajících hovadiny. ()

HIPHOPer

Už od mala jsem ulítával na tyhle týpky z Jackassu a udělali mi radost tím,že natočili film...Jackass doopravdy vyváděj bláznoviny,nechutné věci ale jde vidět že to lidi bav a rády to sledují a já jsem jeden z nich ()

T.E.Elf odpad!

Ehm... kdyby to byl záznam recesí patry pubošů (byť úředně dávno dospělých), tak snad. Ale vážně jako film? Bych musel dostat dobře zaplace, abych na to koukal déle , než 10 minut. Pak mne přešla chuť. ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021