"Nejzábavnější film roku 2002, ať už to uhlazení snobové přiznají nebo ne." Všechny blázniviny, které máte na MTV seriálech nejraději jsou tady! Díky skvělým mistrovským kouskům nebudete chtít odejít od obrazovky. (oficiální text distributora)

Belerofonu odpad!

Nechápu tenhle film nebo dokument nebo ten masochismus či co to je. Partička idiotů ubližuje sama sobě a aby toho nebylo málo smějí se tomu. Byli však asi jediní kdo se smáli. Já jsem nepohnul ani koutkem rtu. Nechci nikoho urazit, ale kdo tohle dokáže sledovat až dokonce a smát se až se za břicho popadá není pro mě normální bytost..o:)) ()

dbt

Zajímavý nápad, který mohl být proveden ještě zábavněji, kdyby rozličné akce probíhaly s větší spontaneitou a kdyby samotní aktéři tak hloupě nedemonstrovali, že je to opravdu bolí a stále to stupidně neokecávali. Nechci zavrhovat celý princip filmu, ale v tomto provedení osloví leda tak amíky (a dle zdejších komentářů do značné míry i jednodušší diváky tuzemské). ()

DonParegio

Juhuuuuuuuu to je ale haluz.videl som to asi 8 krát ale stále je to pre mňa zábava. Jeto super že konečne višiel aj jackass film doteraz jestvovali len samé seriáli , ktoré boli takťiež dobré napr.Viva la bam,Jackass {tv serial},homeworkers. Bol som som a aj vždi budem fanúšikom jackassov. ()

eeddiiee

Hodně rozporuplný film na CSFD. Já jsem se u něho bavil, ale věřím, že to není VUBEC zábavné pro starší generace. A chápu ()

P@\/EL

Žádná pravidla a žádné autority, to jsou prostě The Jackass. Podle mě ti chlapi musí být naprostí magoři, ovšem v tom dobrém slova smyslu. Chrlí z rukávů jeden bláznivější nápad za druhým, jimiž diváka dokáží dokonale pobavit. Nicméně bych chtěl vytknout přítomnost fekálních a podobně nechutných scén, které mě nanejvýš tak znechutily, nikoliv pobavily. ()

Davvee

Čo dodať sú to šialenci, ktorí vymýšľajú vždy nejaké nove šialene nápady, a tak to potom aj vyzerá. Ale musím dodať že som sa dobre nasmial. ()

joklik12

Toto je proste drsna pravda a tou je ze ludia sa bavia na tom ze sami sebe robia zle a robia hluposti ale tak stoji za to si to pozret aspon ja si to myslim teda ()

Perineum

Nechat mozek někde na procházce a vypnout...a kochat se 85 minut debilama, kteří udělají cokoliv a život umí žit, tak aby z něho vymačkali co nejvíc. Díky, že to mohlo vzniknout! ()

Al90

no ze začátku jsem měl smíšené pocity jestli vydržet či ne a nakonec jsem se solidně bavil :D :)) ()

draxxi

Obrovska oslava lidske stupidity. Clovek aspon vidi, jak dopadnou nektery veci, ktery ho nekdy napadlo vyzkouset, ale rozum mu to nedovolil. A nejhorsi je, ze jsem se bavil.... ()

soukyd33

Na tohle musíte koukat buďto zhulený nebo ožralý. Jinak vážně nevím. Dělají tam to, co by nikdo nikdy nedělal. Poznámka: Film není pro slabé povahy, a to na všechny situace. Hvězdiček 3*** ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021