"Nejzábavnější film roku 2002, ať už to uhlazení snobové přiznají nebo ne." Všechny blázniviny, které máte na MTV seriálech nejraději jsou tady! Díky skvělým mistrovským kouskům nebudete chtít odejít od obrazovky. (oficiální text distributora)

departed

Přiznám se, že tenhle druh humoru mám rád. Tím myslím, že mě baví se na to dívat - na partu magorů, dělajících si prdel z ostatních kolemjdoucích lidí a taky sami ze sebe. Dělaj neskutečný hovadiny a někdy je to opravdu až na hranici nechutnosti (někdy to teda pořádně přepísknou, ale stejně se směju). A stejně tak si při každý scéně musím říkat "Kam na to choděj?". Prostě banda kokotů vedená Knoxvillem, provádějící nehorázný zhovadilosti. ()

pepino

Nemůžu souhlasit s většinou zde. Ten film je opravdu zábavný. Vím že se jedná občas o trapné legrácky ale já jsem se u sledování vždycky bavil a vždycky bavit budu. Tento tým je opravdu skvělý. Ale pozor: TOHLE DOMA NEZKOUŠEJTE !!!! ()

Hollister

Jelikož sem netušil, že tam bude tolik fekálního humoru, tak si ten filmu pustil při obědě. No byla to dost otřesná zkušenost. Doma to raději nezkoušejte :-)) ()

Dzony odpad!

- Jednu letní noc jsem dostal chuť se podívati na komedii, která by alespoň na chvíli, dostala mé myšlenky mimo tuto smutnou dobu (plnou zlodějen, násilí a utrpení). Zapnu tedy ve večerních hodinách TV kanál „HBO Comedy“ který (ó jak jsem se zmýlil), by přece nějakou tu dobrou zábavu měl poskytnouti. Po pár minutách dívání se na tuto „komedii“ jsem začal lapat po dechu, co že to jako má být?!! Parta magorů (nejspíše sadomasochistů) zde předvádí hnusné věci, kterým se může smát jen člověk stejného (úchylného a zvráceného) ražení.. …Močení na kornout se sněhem a následného pojídání, strkání si „angličáka“ do řitního otvoru, ubližování tělu na různé způsoby s neskrývanou radostí za cenu šokovat a …… raději nepokračovat v popisování této mega zvrácenosti. Spíš stojí za zamyšlení proč toto vzniká a pro koho? Jak je možné, že něco takového je legální prezentovat veřejnosti. Co jsou to za stanice (MTV, HBO atd…) které se nestydí zařadit tuto ubohost. Chtějí snad posunout naše normy chování k nechutným hranicím? Jak je možné, že (dle hodnocení některých zde) se tomuto lidi smějí a připadá jim to jako dobrý počin? Nechce se mi věřit (ve svých 42 letech), že tento výplod je zrcadlem dnešní společnosti. Je mi z toho smutno. – ODPAD! ()

bohhous22

Jednorázová kouledrtičslizohra se spálenejma koulema jako hlavní chod okořeněná wasabi a jako desert si dáme zmrzku se žlutým sněhem.Angličák v řiti je,přiznám se,přísnej koulervoucí joke (R.I.P. Ryan Dunn).Jinak až na nespočet známejch sympatickejch ksichtů(Spike Jonze,Spike Lee,Henry Rollins,Tony Hawk......) není celá ,,tvorba" (nebo možná spíš destrukce) týhle bandy k ničemu. ()

Brano odpad!

Od idiotov pre idiotov, takto zhrniem tento fekálny odpad. Ak chcete vidieť ako niekto pije vlastný moč, do zadku si strká autíčka obalené v kondóme, poserie sa pred kamarátmi v aute a mnoho iných nechutnosti, nech sa páči. Pre mňa je to jasný odpad, ktorý som s pretáčaním stihol pozrieť za desať minút. /10%/ ()

adamix

Toto je môj prvý kontakt s týmito šialencami a mám pocit, akoby som prišiel o posledný zbytok mojej inteligencie. Nuž čo, priznávam sa: áno, smial som sa na tom a áno, niekoľkokrát som mal až bolesti brucha od smiechu. Tým pádom to svoj účel splnilo. Týchto amerických retardov nezastaví asi nič, ale ani mňa, aby som sa na ich vyčínaní nesmial :). ()

Blazkowicz

Tento druh zábavy je moje krevní skupina, ale tady jsem tvrdě narazil. Asi tak 99% věci jsou naprosté pičovinky, které mě buď nudily nebo přímo vybízeli k tomu, abych to vypnul. U toho zbylého procenta jsem se zasmál, to zase jo. Je to ale prvotřídní sranec. 1-* ()

toomm

Pravda je, že kdyby se z filmu vypustilo alepsoň polovina těch opravdu nechutných scén bylo by to daleko lepší, ale to by hardcore fandové asi nebyli spokojení. Nicméně nemám nic proti některým zábavným kouskům a musím přiznat, že mě parta kolem Johnnyho Knoxvilla pobavila náramě, možná i proto, že jsem pro každou srandu. ()

GoldenGecko

Jeden bod za odvahu, za pár dobrých nápadů a občas za zábavu. Ale jinak se takovým kravinám smát nedá... akorát sedím a čumim a řikám si "co to sakra je?" a chci aby to co nejdřív skončilo. ()

Black_doll

Pokud si chcete příjemně odpočinout, vypnout mozek, pobavit se a nevadí Vám (nebo Vám dokonce přijde vtipná) lidská blbost je tenhle film správnou volbou. Partička blbečků předvádí to, o čem se Vám nezdálo ani v nejdivočejších snech. Nebojí se ničeho, ani za cenu sebetrýznění a bolesti. U málokterého filmu jsem se takhle nasmála. ()

stolista

Tohle ,,dilo,, budete bud milovat,nebo nenavidet.Banda typku,podle me silne zhulenych,ktera vyvadi nekdy silne nechutny,nekdy hodne zvlastni,nekdy hodne prasteny kousky.Nejde ani tak o film,jako spis o sbirku ruznych skecu,kravin,co vyvadi.Kdyz nad tim tak premyslim,tak nedam 3*,ale jen dve. ()

BarVa13

Skupina blbečků, co ráda vystrkuje svý prdele na kameru. Nechutná, trapná a především jednoduchá zábava. Nic víc... a spíš i něco míň. ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021