"Nejzábavnější film roku 2002, ať už to uhlazení snobové přiznají nebo ne." Všechny blázniviny, které máte na MTV seriálech nejraději jsou tady! Díky skvělým mistrovským kouskům nebudete chtít odejít od obrazovky. (oficiální text distributora)

Torision

Všichni lidi, co měli s timhle kouskem cokoli společnýho, musej bejt totálně zvrácený, páč to, co jsem viděl, byla prostě neskutečná úchylárna. Každopádně pokud nejste ženská a máte radši trochu drsnější humor, mělo by vás to chytnout.5* ale dát nemůžu,páč tam nějaký věci byly moc i na mě.... ()

corpsy

Film nie práve v tom pravom slova zmysle, ale ponúka zábavu, resp. inú zábavu ako ostatné snímky a tí čo mu podľahnú, budú nadšený. ()

liquido26

Některé scénky jsou suprové, některé by tam být vůbec nemusely (fekální, zvracecí), jackassové jsou sympaťáci. Jackass představuje úplně jiný druh humoru než, na který jsem zvyklý, ale docela mi to sedlo. ()

F.man

Odpad za demenci nebo plný pocit za děsnou srandu? Tak asi kompromis... I'm Johnny Knoxville, and welcome to "Jackass"! ()

Turiec

Veľmi ťažko hodnotiteľný "film". Film v úvodzovkách preto, lebo ide skôr o sériu skečov, v ktorých tlupa masochistických adrenalínových magorov, ktorí by už mohli mať rozum, predvádza neuveriteľné kúsky. Svojim drsným až brutálnym, či fekálnym humorom sa snažia asi viac šokovať ako útočiť na bránice divákov. V epizódach možno nájsť veľkú zábavu (dôchodcovia), trápne uťahovanie si z druhých (v obchodoch) až po nechutnosti a vulgárnosti (nebudem popisovať). I keď na mnohom som sa schuti zasmial, scénky hraničiace so sebapoškodzovaním, brutálne pády a nechutnosti naozaj nemusím. Takže som aj "pretáčal". Ako celok je to veľmi ťažko hodnotiť. Určite by si film zaslúžil "odpad!", ale musím čestne priznať, že som sa aj bavil. Takže *. ()

Adman

Tady je vidět co všechno je možné za velikou louží v Americe. Je pravda, že je to tam mnohem víc free a všechno je cool, ale mě od mala učili mimo jiné také to, že "vše má své meze". Jestli toto má nějaké meze, tak potom už má meze naprosto všechno!! Je pravda že já jsem spíše jejich zastáncem než-li odpůrcem a také si myslím že seriály mají mnohem vydařenější díly a některé jsou i méně nechutné. Nechutnost je další mez, která je nehozávně překračována, protože se mi u některých scén, jemně zvedal žaludek a musel jsem si zakrývat zrak a podobné věci :) Jinak je pravdou, že jsem se u většiny jejich bláznivých nápadů zasmál. ()

-Ravee-

Ulítlá a naprosto praštěná komedie, která je plná vtipných a kreativních skečů.. Nepřu se o to, že je to možná trochu "jiný" styl zábavy než na jaký je většina lidí zvyklá, ale já jsem se vesměs dobře bavil.. ()

Mr. Filuta

Rikejte si co chceste, ale me se to libilo... jo, sou to sice kraviny, ale vetsina je fakt prdel. Rad bych oslovil lidi, kery si myslej ze je to blbost, aby se zamysleli a uvedomili si, ze v denesni dobe nakejch debilnich reality show je tohle este docela kvalitni matros. ctyri hvezdicky zaslouzene.... ()

Bordoshut

6,5/10 – Pošahaná ptákovina. Některé sebevražedné ujetiny jsou vtipné, jiné se už pohybují na hranici trapnosti / absurdity (typu Monty Python). Našlo se i pár takových, které k dnešnímu datu působily ohraně, okoukaně. Těžko říct, jak originální byly tehdy. Na druhou stranu jistou tvůrčí vynalézavost našim Oslům nelze upřít, některé jejich kousky vážně působí, jako by se nad nimi někdo zamyslel. Největší kámen úrazu samozřejmě je, pokud si nesednete s tímto smyslem pro humor (nebo nebudete zrovna naladění na stejnou vlnu, ...). Osobně jsem s tím měl také chvílemi problém, zvláště u scének, kde je nám předkládáno jako vtipné něco, co vlastně samo o sobě vůbec vtipné není, a to jen proto, že film má vyznít vtipně, takže bychom se tomu měli smát. To je mimochodem důvod proč nesnáším Monty Pythony, ale zpět k tématu. Odstartování ságy. Docela jízda. Slušné tempo, uteče to. Někdy vtipné, někdy míň. Zabaví. Pokud nejste moralizující puritán tak neurazí. Rada na závěr: "Nic od toho nečekejte a ještě budete mile překvapeni." ()

gogos

Totalni narez.... tadla gruppa kretenu by si zaslouzila.... no asi nic, ale je to pekne hnusna sranda, kterou mam v oblibe.... urcite 4* ()

K.I.N.G.

Problém Jackass bych neviděl v samých nechutnostech, ale spíš v tom, že jsem viděl podobné a už odvážnější scénky natočené daleko zábavněji. Jackass je jen slabý provar, až zbytečně moc známý na to, že toho až tak moc neumí nebo nedokážou. ()

YURAyura

Misty VELICE hruby - rezeni papirem - z toho se mi vazne zvedl kufr - ale jinak docela zabavne eskapady profesionalnich kaskaderu, kteri jsou stejne jako ja pro kazdou blbost. Jsou tam slabsi scenky i velmi povedene - stejne jako v originalni televizi. Ale verim, ze to neni pro kazdeho popkornoveho divaka ;]] ()

MATADOR

Jo. Jistě. Ano, ano, patřím do té skupiny, kterou taková "sranda" nedostane! Tohle není film, je to jen slepenec hromady šíleností, jedné potrhlé party. Tahle zábavnost pro mě není, ale i přesto jsem se párkrát zasmál, popř: řekl, že lidé jsou schopní čehokoliv. Každopádně zkusím ještě dvojku, udělám vyjímku! ()

Derek

tady určite nejde o film, ale o záznam extrémne nechutných počinov ľudí bez kvapky rozumu. niektoré scénky sú tak nechutné až je to vtipné. ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021