"Nejzábavnější film roku 2002, ať už to uhlazení snobové přiznají nebo ne." Všechny blázniviny, které máte na MTV seriálech nejraději jsou tady! Díky skvělým mistrovským kouskům nebudete chtít odejít od obrazovky. (oficiální text distributora)

Trellíno

Teda oproti jednotlivym dílům série docela zklamání. Ne že by se mi to nelíbilo, ale chvilkama to bylo až moc hustý. Nevim, až to uvidim znova tak třeba změnim názor, protože už na to budu připravenej. ()

Niktorius odpad!

No jasně - Nomen omen partička Jackass se v tomhle "filmu" pouští do občas nechutných a vždy trapně ubohých bláznivin, které se v intelektuální společností stěží dají považovat za zábavné. Jenže to není jediný nai hlavní důvod, proč dávám odpad. Jsem příliš otrlý i benevolentní na to, aby mě parta nudících se blbounů, co si myslí jak jě desně cool rozbít si někde dršku, nebo si propíchnout koule, mohla nějak pohoršit. A i když mě tak možná budou psychicky (a vlastní vinou i fyzicky :-) ) narušení jackassové považovat za uhlazeného snoba, musím natvrdo prohlásit, že jejich amatérsky natočené eskapády sestříhané v devadesíti minutový celek (nazývaný filmem!) mi nepřipadaly ani drobátko zábavné. Fuck off, you jackasses! ()

Spooner

Ze seriálu jsem viděl jen pár dílů ale vím jistě že tam bylo více "srandy" než v tomto filmu,do kterého zbyl pouze slabý odvar jejich drsnosti a drzosti ()

2Pac

Vecicka, ktora sa neda jednoznacne zaradit medzi komedie, niekedy totiz hranici s horrorom:) Ked si radi pozerate "funny videjka" tak toto sa vam bude pacit. ()

Hrabka

Dementi mohou dělat jedině dementní kousky. Občas je to sranda, občas je to jen demence! Ať si dělají, co chtějí, mě je to fuk, co se jim stane. Ovšem pochybuji o hodnotě těchto scének a rozhodně bych z toho nedělal víc než neobyčejné stupidní kousky. Ale prdel to je chvílemi je velká. ()

juta

Slušná várka volovin. Zajímalo by mě, když třeba něco v nějakém obchodě rozbili, tak jestli to zaplatili :D ()

Big Bear

Na partu kolem Johnnyho můžete mít názory opravdu různé. Od těch, že se jedná o znuděné americké dementy - často úchylné, po jakýsi zvláštní druh tolerance až po něco mezi obdivem a smutkem, že do téhle party nepatříte. Platí tu ovšem to co u všech takovýchto kamarádských partiček. Krom zjevné sounáležitosti se tyhle filmy točí hlavně jako generátor na prachy. Tudíš není to žádné home video, kdy je náhodou natočeno, jak parta prima kámošů jen tak blbne. Má to scénář a je to jako věc ať už pro seriál či pro celovečerák koncipováno. To ovšem ale nic nemění na té ryzí bolesti, kterou hrdonové zažívají a nad upřímným chcechtotem přítomných kumpánů. Jak bylo vidět i zde i sám kameraman ač zřejmě oproti většině normální taťka od rodiny měl sám občas problém :-). Musím uznat, že každý film a teď nemluvím o seroši skupinky Jackass osciluje mezi úkoly naprosto nechutnými a geniálními. Pak jsou ovšem ty u kterých ani vy sami nevíte kam je zařadit. Takové autíčko... Začátek odporný, ale údiv lékaže mne málem stál bránici... A teď co, že? :-) Takže za tenhle díl to zprůměruji a dávám za tři kuřecí kousky do spoďárů..!. * * * ()

Indiana

Vynikající podívaná, i když pro mnohé je to vzhledem k tomu, že to je neuvěřitelné masochistické, asi tvrdý oříšek. ()

petaspur odpad!

Partička vyřehtaných imbecilů hazarduje se svým zdravím, s vášní ničí cizí majetek a neváhá si pro zábavu pouštět proud do varlat. Neodsuzuji nikoho, kdo v tomto pořadu našel smysl života, pokud bude chtít hodit do jezírka s krokodýli, tak mu ochotně pomohu, ale na ulicích se pohybují hromady neochočených idiotů a já tak nějak necítím potřebu sledovat jejich reprezentativní vzorek na obrazovce. ()

Stegr

80% - Tak tahle parta magorů mě neskutečně odrovnala! Takový pitomosti, co oni dělali, by mě snad ani nenapadly. Kdyby tam nebylo několik scén tzv. do větru, dal bych plnej počet... ()

ChewieDC

Vždycky jsem si myslel, že jsem divnej. Ale že se budu takhle královsky bavit u Jackass: The Movie, to jsem skutečně nečekal. Teď se dám do shánění epizod seriálu... ()

Goldbeater

O originalitu se jistě Jackass přít nemůže, je to totiž něco, co se jen tak nevidí. Ze začátku mi trochu vadili všechny ty fekálie, krev a obnažená těla (ne)profesionálních kaskadérů (naprostých šílenců, kteří by pro prachy udělali cokoli), ale po první půlhodině se to nějak vstřebá a v závěru jsem se už dobře bavil. Při sledování se stačí řídit třemi jednoduchými pravidli: Neberte to vážně, neztotožňujte se s hlavními aktéry a hlavně při tom nic nekonzumujte! ()

dzej dzej

To sou volové (to by bylo eště v pořádku), to sou hovada (stále o.k), to sou hlupácí, kteří neznají míru a v naprosté většině scének překračují hranice trapnosti (k.o. pro Johnyho Knoxvilla). Čirých sekvencí plných bláznivé klukovské nerozvážnosti (Off Road Tattoo, Tropical Pole Vault) je bohužel příliš málo... PS - co následuje po Jackass? Dobrovolná sebevražda? Mučení? Snuff? ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021