"Nejzábavnější film roku 2002, ať už to uhlazení snobové přiznají nebo ne." Všechny blázniviny, které máte na MTV seriálech nejraději jsou tady! Díky skvělým mistrovským kouskům nebudete chtít odejít od obrazovky. (oficiální text distributora)

Frajer42

Některé scénky trapné a nevkusné, jiné absolutně geniální, při kterých jsem se téměř válel po podlaze smíchy. Zbaběle dávám průměr, ale na některé kousky budu dlouho vzpomínat. ()

MikeCool

Šílenost, tohle slovo je podle mě vystihující pod pojmem Jackass! Šílené kousky u kterých zůstává rozum stát velmi (mě teda rozhodně) pobavili. Je to taková malinko hardcore zábava, ale rozhodně neurazila, ba naopak hodně pobavila. ()

Smok

Kontroverzné ponímanie tohto počinu chápem. To však nič nemení na tom, že borci okolo Knoxvilla rulez! ()

Okara

U tohoto "filmu" se dá pochopit a respektovat celá škála hodnocení. Dva extrémní názory "Jsou to nezodpovědní, úchylný povaleči s neúctou k majetku i životu" i "Jsou to největší magoři, s nejnižším pudem sebezáchovy a můj vzor" se navzájem nevylučují, a ani se nedají vyvrátit. Oba jsou zkrátka pravda. Já se se svým přístupem zařadím jako ovce někam do mainstreamového středu. Osobně si myslím, že to mělo zůstat u seriálového zpracování, takto rozsekané záběry působí nesourodě, jak tematicky, tak spojením do celku. Některé pokusy jsou až příliš zvrhlé, každopádně za všechny velký palec nahoru. Koule na to, to po nich zopakovat, bych většinou určitě neměl. Bonusem zůstává, že jsem se i dost často zasmál (psycho prostřihy nebo wipeout), ale hodnocením i tak zůstávám v průměru. 60% ()

Rocky62

Nalézt vhodná slova pro infantilní a naprosto zhovadilé kousky prováděnými totálními vylízanci, to je pro mě nadlidský úkol. Zábavné či trapné? možná obojí, možná ani jedno, ale jedno je jisté. To co zde uvidíte je možné jen v Americe! ()

FrodoF

některé scénky naprosto skvělé některé trapné, přesto musím dát alespoň 3*, protože mě to fakt docela bavila, ale do kina bych na to v žádném případě nešel. Scénky mě bavili především proto že je z toho cítit, že je to na 100% doopravdy. Seriál jsem nikdy neviděl, takže nemůžu srovnávat. ()

SeBig

Mě tyhle ujetý kraviny prostě baví a já se bavil po celý film. Fakt neskutečná prdel čumet na někoho kdo dělá takovýhle kousky. ()

heyda

Vyloženě věc vkusu. Chápu lidi, kteří dávaj odpad i lidi, kteří dávaj 5 hvězdiček. Prostě tohle je totální úlet, který je místama humorný a místama i dost nechutný. Záleží, kdo má kde jakou hranici. Já ji mám někde uprostřed, takže jsem se i párkrát slušně zasmál. Ale ti chlapi sou fakt kokoti na entou :-D ()

MM11

Tahle partička se před ničím nezastaví. Bude se Vám snažit vyvolat pocit na zvracení, nemístné agrese, možná trochu smíchu, ale hlavně důkaz, že vše je možné. Otázkou je, zda má nějaký smysl se na to dívat. Členové Jackass dělají v prvé řadě věci úplně zbytečné, jen pro pobavení. Jejich nápaditost je úžasná, ale já mám z valné části jinou představu o humoru, takže dám jen dvě. ()

GigaPudding odpad!

Hodnocení "odpad" obvykle nedávám, protože mi už jen tím samotným slovíčkem evokuje až příliš špatné hodnocení i pro ty nejhorší filmy typu Deadgirl, co jsem zatím viděla, takže si ho nechávám pro "perličky" podobného ražení jako je duo tragikomiků Mádl a Issová, kteří jsou schopní předvést něco z čeho je člověku trapně jen se na to kouká. Podobný případ je i Jackass. Není to sice urážlivé a agresivně přiblblé jako odpadem ohodnocené Přemluv bábu, ale je to prostě úplně mimo jakékoli chápání zábavy nebo to prostě je zábava až tak nízká, že je to pro mě osobně úplně nepochopitelné. Ano zasmála jsem se pár scénkám, jenže to nezachraňuje celý ten podivný koncept jakože parta lidí se rozhodne dělat blbosti co je zrovna napadnou a pak to prostě jen tak šoupnou do telky. Ano předvádět diskotéku na bruslích uvnitř rozjeté dodávky je určitě originální nápad, co jinde člověk neuvidí, ale jako ta pointa nakonec má být v čem? Navíc celé je to nakonec prokládané věcma typu asi desetisekundová scénka jakože tlusťoch v průsvitných plavkách vyleze z bazénu nebo že si jeden z účinkujících nechá z pěti metrů střelit gumovým projektilem do břicha. Někomu třeba i tohle může přijít jako zábavné nebo vtipné, ale i tak je to prostě až tak nízký a nevkusný koncept zábavy, že to uráží přinejmenším inteligenci diváka, takže to bude za odpad nemluvě o tom, že je drzost nechat si za tohle ještě platit diváky. ()

HellFire odpad!

90 minut plných spíše nudných scének téhle šílené party. Borci jednoduše zkouší cokoliv je napadne, ale hned první scéna, kdy si Knoxville půjčí auto z půjčovny a odevzdá ho naprosto zdemolované vyšuměla do prázdna. Zasmál jsem se dvakrát – u ohňostroje a golfu. Vsadím se o cokoliv, že 90 % všech klipů bylo předtím vysíláno na MTV. ()

eraserhead666

Doslova terapie pro všechny, kteří sebe a svět kolem berou příliš vážně. Prostě prdel, i s autíčkem. Nic více, nic méně. Z wasabi se mi zvedá kufr ještě teď. ()

prome

Divat se na bandu typku jak na sobe zkousi ruzne kraviny ? obcas je to i vtipne ale prevazuje spise tupa blbost hlavnich akteru na sobe provadet takove experimenty. Nad timto filmem se spise pozastavovat a rikat si jsou to vubec normalni lide ? tohle sobe delat ? ()

ScarPoul

Vec, ktorá pre mňa na veľmi dlhú dobu definovala jednu etapu môjho života. Netrvala dlho, ale užil som si bezstarostnosť ktorá s ňou súvisela. Vtedy som chodil domov, len preto, aby som si zas a znova pozrel Jackass a smial sa a nemyslel na nič, čo by len okrajovo pripomínalo dospelácku zodpovednosť. Po dlhom čase som si to kukol znova a je to stále rovnako zábavné. A som veľmi rád, že neviem posúdiť či kvalitou alebo určitou dávkou nostalgie, čo to vo mne prebúdza. ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021