Nezaměstnaný inženýr Stanley Hill (John Travolta) se stal svědkem vraždy své manželky, Vivian (Rebecca De Mornay), kterou napadl gang násilníků v podzemních garážích. Sužovaný vinou, že nedokázal zachránit ženu, kterou miloval, se Stanleymu stále vrací obraz Vivian umírající v jeho náručí. Když nejsou detektiv Gilmore (Sam Trammell) a další zkorumpovaní policisté schopni přinést vrahy před soud, obrátí se Stanley na svého starého přítele Dennise (Christopher Meloni) a rozhodne se vzít věci do vlastních rukou. Na cestě pomsty, Stanley odhalí spiknutí, která vede do horních řad vlády. Ti si brzy uvědomí, že Stanley a Dennis jsou mnohem nebezpečnější, než si kdy mohl představit... (TV Barrandov)

ostravak30

14 let si dával Chuck Russell pauzu a pak přišel s tímhle. Celý ten příběh je tak neoriginální až to bolí. Hlavnímu hrdinovi zastřelí manželku a světe div se, opět se z něj vyklube bývalý agent nebo voják speciálních jednotek, jak už to tak u Hollywoodu bývá. Kdyby v tomto filmu hrál třeba Steven Seagal asi by rozdíl poznat nešel. Aby to bylo zajímavější, máme tu zkorumpované policisty a dokonce to jde až za guvernérem. Stanley a jeho parťák si naplánují novou misi a jdou do akce. Všechny vykosí a pak zmizí do tepla. Konec zvonec. Příšerné dialogy doplňuje hodně podprůměrný scénář. John Travolta mi v tom filmu totálně neseděl a jeho kariéra opět hodně upadá, když tak koukám na ostatní filmy posledních let. ()

Neronius

Upřímě co mě asi nejvíc sralo na tomhle filmu byla hudba... né že by byla nějak špatná, ale spíš že se nehodila do daných situací a tím jak ji tam pořád srali, tak to kurva sralo mě... jinak film zas tak špatný nebyl, ale převrat taky ne a co se týče samotného Travolty tak v tomhle filmu nebyl špatnej, takže už jen kvůli němu dám ty 3 hvězdy. A vidět tenhle film znova ? ne díky to bych radši šlápl na lego a usmíval se přitom. ()

Rhod

Nič nové, čo by doteraz natočené nebolo. Stále tá istá fráza - láska, vražda, pomsta, výhra. Ale ak je to aspoň trochu zaujímavé, nemám dôvod sa na to nepozrieť aj po x-krát. Nebolo to vôbec nudné, čas mi zbehol ani neviem ako, a boli tam aj nové prvky, ktoré v iných filmoch použité neboli. Do svetovej kinematografie to neprinieslo nič nové, ale na druhej strane, jej ani nič nezobralo. A aspoň som sa naučil jedno nové slovíčko po anglicky ;) ()

Saxos

Další z pokusů o Přání smrti s nezapomenutelným Charlesem Bronsonem. Travolťák s dolepenýma kadeřema, jak v Pomádě, byl celkem ok. Zapory: tento příběh je omletý, jak rákosníkovský nudle; snad mu nenalepili chlupy i jinam. ()

DJMaroko

Travolta zde vypadá děsně otekle viděno s dabingem ten je béčkový jako celý film. Jednou a dost ! Dalo se na to koukat do 2/3 pak už to bylo plné nesmyslných scén a nelogičností. Ti zlí vždy čekají než vystřelí a mají velké nutkání si dlouho povídat zato Travolta to kosí bez otázek jen proto dva body. ()

frankiiee

Samozrejme , že to nebol žiadny unikát , ktorý, by som si pravidelne musel pustiť. Ale bol sviežy, super minutáž, človek sa nenudil ani sekundu. ()

veverysiak

Vyzerá to tak, že Johnny je so stúpajúcim vekom odsúdený brať úlohy v kúskoch nevalnej úrovne, aj tu je to síce jeho part neľútostného pomstiteľa nahradzujúceho mäkký zákon, ale už mu to tak nežerieme, lebo všetko okolo neho je podpriemerná vata, ľahko zabudnuteľný pokus, takže 35%. ()

hanazu

Tady je Travoltovo... Těžko říct, co bylo horší - scénář nebo režie? Kamera taky strašná. Ta paruka tomu nasadila pomyslnou korunu. ()

fruitixx

Asi to mělo vyznít jako film Tahle země není pro starý...ale vůbec se jim to nepovedlo, vyznělo to jako asi jako žbluňk do hajzlu. ()

TOPmoovie

noo je to sto krat nafilmovany ten isty scenar. ale pre 15nast rocneho co takych filmov este vela nevidel, tak bomba vec. ma to par okamihov, na oddychovku v pohode ok pozret. scenar nebol zly, ale akoby to naschval chceli natocit tak nalahko. ()

Al90

Jako cekal jsem pruser podle hodnoceni,ale nakonec se z toho vyvinula prijemna akcni oddechovka i kdyz zpocatku jsem moc Travoltovi neveril,kor kdyz jsem videl jak vypada :)) Film rychle odsypa,ma to spad,Travoltuv kolega je spravne cool,za me tri hvezdy a pul :) ()

Yamatosan

Tohle už tu bylo tolikrát, že i když je to obstojně natočeno, v ději nejsou vyložené díry, je tam výborný Meloni a i Travolta (který po plastikách vypadá jak maska prvního Terminátora) docela ujde, tak prostě víc nejde... mít to aspoň trochu originálnější scénář, mohlo to být víc. ()

Unrealik

Solidní akce, byť děj a místy podivné chování postav hodnocení sráží. A vadilo mi, že nedaboval Trávníček. ()

Dumaru

Tento film je dosť sileným akčákom s Travoltom a vlastne ani nemusel byť :) Námet je klasický, hlavnému predstaviteľovi zavraždia manželku a začína sa pátračka po vrahoch, ktorá vedie cez drogové gangy až po guvernéra. Takže nič nové a originálne sa nedeje, dám 2 hviezdičky za snahu Travoltu účikovať v nejakom filme že akčnom,,, ()

chytri

Klasické béčko, kde tentokrát vyníkal více Meloni před Travoltou. Žádná velká logika a hurá na věc. Jelikož se přesně toto od filmu dalo očekávat, tak pro mě celkem pěkná podívaná. ()