• Terva
  ***

  CITÁT - Yes... Já sem strejc Jonáš a jedu z Ameriky........... Tady to bohužel ani Vlasta nezachrání. Všeci kolem to nějak kazí. CITÁT - Ty neumíš anglicky a to se nestydíš? V dnešní době, kdy každý druhý člověk mluví anglicky......... (1934)(31.3.2013)

 • blackrain
  *****

  Další záměna osob v podání vynikajícího Vlasty Buriana. Skvěle se předvedl. Tentokrát ho vidíme dokonce v trojroli. To byl herecký koncert. Hraje mladého muže Emana, falešného strýčka Jonáše a pravého strýčka Jonáše, který přijede z Ameriky. Mě se ten sádrový trpaslík taky nelíbil. Ta potvora by mi musela z domu okamžitě.(1.10.2009)

 • špaček421
  ***

  "Zeptej se mě, jestli umím anglicky." "Umíš anglicky?" "Ani slovo!" Jako celek docela nuda, ale některé skeče jsou výtečné.(15.3.2016)

 • liquido26
  ****

  Vtipná bláznivá komedie se skvělým Burianem a krásnou Mandlovou. Z těch komedií ze začátku 30. let možná nejlepší Burianův film.(31.12.2010)

 • NinadeL
  *****

  Burian řádí. Kdyby tohle měl natočit Frič, tak by šla půlka pryč. Ljuba, Máňa, Hanka i Ada výtečné. Ale tam, kam jezděj parníky, bych se stejně nevdávala :)(15.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace