Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ***

  Murphy ma rozhodně hromadu lepších komedii, než je zrovna Záměna. Bohužel mi to nepřišlo ani nějak moc extra zábavný. Pro mě je tohle jen průměr(6.1.2007)

 • Ant
  *****

  Tuhle záležitost jsem viděla už tolikrát a pořád mě neomrzela. Aykroyd a Murphy jsou naprosto geniální, jedna z nejlepších komedií zlatých 80. let.(24.9.2008)

 • Tosim
  ****

  Četl jsem, že fóry v tomto filmu časem vyšuměly. Nesouhlasím. Možná je problém v tom, že je film trošičku pomalejší, ale v dnešní hektické době je potřeba si posedět a zasmát se nad starší, dobrou USA komedií. O Denholmu Elliottovi je netřeba se zmiňovat. John Landis točil dobré komedie.(1.3.2004)

 • sepp
  *****

  Po Ceste do Ameriky nejlepsi komedie E.Murphyho. Spolecne s D.Aykroydem vytezil ze scenare maximum a vysledek je k popukani.(7.9.2003)

 • JohnnyD
  ****

  Sociálna komédia na americký spôsob. A v osemdesiatych rokoch. V niektorých okamihoch sú tak Aykroyd ako (hlavne) Murphy trochu utlmení, ale to je len chvíľkový výkyv. Skvelo im navyše sekunduje aj prekliato sexy Jamie Lee Curtis a v (zabudnuteľnej) minirole je možné vidieť Jima Belushiho. Klasika osemdesiatych rokov, ktorá ale nepatrí k absolútnemu vrcholu 80s SNL tvorby, čo by pri rýchlejšej a štýlovejšej réžii pravda nebola. Potenciál bol na viac.(19.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace