mortak

Přece jen mi vrtá hlavou, jak se ten fim moc liší třeba od toho, co mramorizuje Spice Girls. Zhodnocení značky Beatles ve filmu. ()

dr.fish

Beatles je mocný fenomén. Tento film není ani tak dokument o beatlemánii, jako spíš perfektním marketingovým tahem. Dlouhý videoklip ukazující "ty naše kluky" při rozverném kočkování a to ze všech úhlů. Hezcí mladí kluci s moderními názory, vše ovšem uhlazeně anglické, gentlemani jak má být. Nechybí snaha o nekonvenční přístup, nadsázku, humorem a vtipem to jen srší, ale bojím se, že vše vyznívá trošinku nacvičeně a uměle. Kluci to prostě špatně hrajou, ale přesto jim to holky žerou i s chlupama. Je tu přece ještě jejich geniální hudba s texty, které musí pochopit i středně retardovaný bernardýn. Přesto všechno, co tento film dělá povrchním, je to pořád film o Beatles, a je to docela sranda. Trochu blboučký, ale vcelku roztomilý film, s nestárnoucími hity, které se asi budou hrát i za sto let po nás. 80% ()

Splasher

Myslím, že už nikdo nepochybuje o zařazení The Beatles mezi klasiku. Tento filmeček může i budoucím generacím naznačit proč. ()

vesper001

Hvězdička za každého „brouka“ a jedna pro postavu dědečka. Film hravý, zábavný, vtipný a melodický. Nejlepší afrodiziakum, co si lze po perném dni naordinovat. ()

hans500

Výborná komedie od Richarda Lestera s Beatles. Typický Lesterův styl, skvělá hudba, dobrý scénář. Mimo samotných Beatles je další zajímavou postavou Paulův dědeček v podání Wilfrida Brambella. ()

chelseaman22

U Hepl! jsem nervózně zarýval nehty do sedačky, u A Hard Day's Night jsem se konečně dočkal Svého: The Beatles se svými největšími šlágry, vřeštícími fanynkami a slávě, jež z daleka překročila hranice Starého kontinentu. Úloha 'dědečka' byla poněkud groteskní - alergii jsem si sic neuhnal, ale ještě pár týdnů budu pčíkat jen při pouhé vzpomínce na tohoto seniora. 75% ()

LeoH

Asi je dobře, že Lester & spol. dostali na natočení a sestříhání od United Artists jenom měsíc, aby film ještě stihl vydělat, „než módní vlna kolem Beatles opadne“. Při delší době na přípravu by možná výsledek nepůsobil tak bezprostředně – viz Help!, který má ale zase jiné půvaby. — Krom muziky mě vždycky nejvíc fascinoval Ringův útěk v montérském plášti s foťákem, to bylo tak nějak ještě svobodnější než pobíhání po poli a mávání rukama. A pak samozřejmě Paulův „very clean“ děda. — A mimochodem: Za bolševika, to ještě před každým filmem dávávali týdeník, jsem Perný den viděl v kině dvakrát s delším odstupem; i když týdeníky obíhaly kina nezávisle na filmech, před Beatles „náhodou“ pokaždé šel díl věnovaný holocaustu plný brutálních záběrů z koncentráků, snad aby na nás toho pocitu lehkosti nebylo příliš mnoho najednou. ()

Mrkvič

Je to zábavné při utíkání před fanynkama nebo strejčkem a se skvělýma písničkama. Jsou to Beatles a všichni čtyři mají takovému filmu kromě hudby co nabídnout. ()

Mirokukii

Býtlsáci nám umožnili nahlédnout do jednoho z jejich obyčejných dní a dali stvořit film, za který jejich fanoušci platí zlatem. Hard Day's Night je mé (od nich) nejoblíbenější a tedy nejposlouchanější album a tak bylo sledování filmu velice příjemným zážitkem. Velmi milé a zábavné. Hrozivý děda je nejen děsivý, ale i spolu s Lennonem nejzábavnější. Velkou pozornost si však zaslouží také Ringo. ()

xerno

Výborný, prakticky dokukmentární film o nejslavnější hudební skupině všech dob. No, ono to zase tak dokumentární neni, ale dozvíme se o členech skupiny přece jen o něco víc, než jen jejich hlasy při zpěvu. Jako film to zase takovou hodnotu nemá, ale samotná muzika je tak hodnotná a film natolik zvěční, že není jiné možnosti, než dát plný počet bodů. Je to na hraně, ale 5* je oprávněných, alespoň z mojí strany. ()

anusha

-whoo- si nepametam ci som sa uz niekedy takto tesila ze si pozriem nejaky film dobre mozno s vynikou prveho harryho pottera ;-) ale toto... vsetci boli velmi vtipny super clean mixer Wilfrid Brambell... vsimli ste si ake ma paul salene dlhe mihalnice?? uplne uzasna videoklipova scena can't buy me love.. ze tam je uplne uzasna hudba to hadam spominat ani netreba :) oh oh si nepametam kedy som sa naposledy bavila aj pri zaverecnych titulkach.. ja uplne zeriem ich prizvuk!.. a kde inde mozete vidiet ringa takto tancovat??- Has success changed your life?-Yes., How did you find America? -Turned left at Greenland., What do you call that collar? -A collar. ..... yeah, yeah, yeah ... ()

smolicek04

Pri každej tretej sekunde spiavam, tak to dokáže málo filmov, neprebíja sa svojim dejom, ani mizernými hercami, ale hudbou a fantastickosťou ako keby som ich poznal dlhé roky a spieval spolu z nimi. ()

s.e.p.p

Brouci utíkají před fanynkama, zazpívají ve vlaku, utíkají před fanynkama, zatančí si v klubu na svoje vlastní písničky, zazpívají ve studiu, utíkají před policií, zazpívají ve studiu. ()

ABCD Marta

Milý počin plný skvělých hitů od této, dnes již, legendární skupiny, kterou mám tak rád a která patří spolu s Queen mezi to nejlepší, co nám hudební svět mohl nabídnout. :) ()

Aqualung

Před časem jsem tomuhle dílku nasadil čtyři hvězdičky.Myslím, že je ponechám.Viděl jsem to několikrát a vždycky to potěší.Ten vzteklý, mírně cholerický a nevlídný dědek je moc fajn.No a hlavní hrdinové poletují v různých situacích nahoru a dolů,mezitím příjemná hudba s písničkami.Takový fajn blázinec.Brouci jsou parádní! ()