poster

Banditi

 • USA

  Bandits

 • Slovensko

  Banditi

Komedie / Krimi / Drama / Romantický

USA, 2001, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gimp
  ***

  Nuda prý není argument. Pak tedy nemám argument pro 3 hvězdy tomuto filmu. Ale všimněte si, že tam stejně jsou. pam pam It's beatiful day... pam pam(6.9.2003)

 • cheyene
  ***

  Chvílemi mi Banditi připadali jako Butch Cassidy a Sundance Kid v moderním hávu, avšak kvalitativně jsem tu viděl značný rozdíl. Neříkám, že jde o špatný film, to vůbec ne, děj není špatný, protože kombinuje prvky komedie, krimi, dramatu a romantiky, hraje tu Bruce Willis, kterému role svědčí, podobně jako Cate Blanchett, zaznívá tu příjemná hudba, ale v celkovém dojmu to u mě není na více než 3*. Banditi mi zkrátka přijdou jako průměrná, či lehounce nadprůměrná záležitost, kterou mohu vidět jedenkrát, ale podruhé bych si ji už nejspíš nepustil.(27.5.2015)

 • Faye
  ***

  Film jako celek, mě nijak nenadchnul, ale za naprosto skvostné považuji 2 kousky znuděné manželky Kate. Její kuchařský koncert na hudbu Bonnie Tyler „ Holding out for a Hero“ a její následná jízda Mercedesem, opět na píseň Bonnie.To její naštvané bouchání do volantu „I really need you tonight“. Ten větší zbytek filmu beru, jako pro mě naprosto zbytečnou omáčku, takže. „Once upon a time I was falling in love. But now I'm only falling apart.There's nothing I can do. A total eclipse of the heart“.(21.8.2005)

 • Gemini
  ****

  Nečekejte žádné extrovní vtipy, při kterých se smíchy potrháte (až na pár výjimek typu převleky B.B.Thorntona a jeho hypochondrické záchvaty:)), ale vezměte zavděk pohodovým situačním humorem, který mají na svědomí hlavně Cate Blanchett a Mr. Thornton a užijte si i tu trochu romantiky, se kterou překvapivě nemá Billy Bob Thornton nic společného, ale o kterou se postará pošahaný řidič a jeho kráska v růžových botkách...výborná komedie od začátku až do konce.(20.11.2003)

 • swamp
  ****

  Pohodová krimi komedie, která je tak trochu nenápadná (i přes výborné obsazení), ale rozhodně stojí za to.(23.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace