poster

Banditi

 • USA

  Bandits

 • Slovensko

  Banditi

Komedie / Krimi / Drama / Romantický

USA, 2001, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nascendi
  ****

  Banditov som si pustil po niekoľkých rokoch a v rozpore s mojimi zvyklosťami pridávam hviezdičku. A vynechám tiež rozsiahle zdôvodňovanie. Banditi sú veľmi dobre pozerateľný film. Výnimočne mi neprekážal ani Bruce Willis, Billy Bob Thornton vytvoril úžasnú postavu a Cate Blanchett snáď nebola v žiadnom filme taká príťažlivá, ako v tomto. Že je to nefilmové hodnotenie. No a čo?(14.1.2011)

 • darkrobyk
  ****

  Život je sud prachu a tohle zase velmi příjemná komedie. V záplavě rádoby vtipných stupidit se jedná o dobrou zábavu. Předvídatelná, konec se sice dá odhadnout, ale dnes jeden nikdy neví, že... Několikrát jsem se zasmál, což se u dnešních komedií často nestává. Cate Blanchetová řádící v kuchyni a zpívající společně s Bonnie Tylerovou Holding out for hero mě prostě dostala! Vůbec sáhnutí do 80.let nevadilo - Tanita Tikaram, stejně jako třeba pozdější song od U2. Jen jsem se stále nemohl ubránit pocitu, že B.B.Thornton je v některých momentech tak podobný Ivanu Trojanovi, že snad je to Trojan sám....(3.10.2011)

 • T2
  ***

  Rozpočet $75miliónovTržby USA $41,575,141Tržby Celosvetovo $67,631,903/55%/(18.5.2005)

 • Jossie
  ***

  Tak napoprvé za 4*, ale podruhé už to nebylo tak dobré. Chvílema to bylo utahané a mělo to hluchá místa. Jinak velmi sympatická trojka hlavních hrdinů, trochu Butch a Sundance, trochu Bonnie a Clyde, chvílemi velmi vtipné, jako oddechovka určitě dobré. Konec mi přišel trochu moc přehnaný, ale k tomuhle typu filmu se asi hodí.(6.8.2005)

 • Roman.Ticka
  ****

  Viděno znovu s časovým odstupem, ale útržkovitě mezi tvorbou bramborového salátu. Scénář je hodně originální a herecké trio trefa do černého. Těžko říct, nakolik je dobré mít dva chlapy najednou, někdy ano, někdy ne, to je individuální záležitost. Ale slušní banditi, kteří večeří s majitelem banky a ještě učí synka etiketě stolování, to nemá chybu. Taky pozdrav při odchodu z banky, na schledanou, je přímo odzbrojující. Určitě se nikdo nemohl urazit, natož bát. No ale závěr začátku nového života ve třech a brzy čtyřech, jsem už zapoměla, a teď znovu příjemně potěšil. Pro milovníky konspiračních teorií musí být hotovým balzámem na rozervanou duši....(24.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace