Banditi

Bandits

Banditi

Komedie / Krimi / Drama / Romantický

USA, 2001, 122 min

Nebudu nikomu nalhávat, že je to veledílo. Ale Cate coby otrávená housewife, která je ze svého únosu všechno jen ne vyděšená, Bruce coby lupič-drsňák a BBT jako lupič-neurotik, to je třaskavá kombinace a nemůžu se zbavit dojmu, že si ti tři užívali film stejně jako diváci.(5.7.2007)

Vynikajici "romanticka" krimi komedie. Sice tu nenajdete nejakou poradnou honicku nebo prestrelku, ale presto to je velice svizne a hlavne velmi vtipne se spoustou skvelych napadu a vynikajicich dialogu. Hlavni trojice je naprosto dokonala, Thornton zahral hypochondra naprosto bezchybne, Willis je skvelej drsnak a Blanchett je taky super. A ten zaver. To je proste nadhera, zadny americky klise, ale velice originalni a a uzasny zaver. Sice tenhle film nepatri k vrcholum kariery ani jednoho z hlavni trojice a ani to neni Levinsonuv nejlepsi film, ale presto ze za nej ani jeden z nich nemusi stydet, spis muzou bejt hrdy, ze udelaly originalni a inteligentni komedii se super hudbou.(22.4.2005)

Rozhodně se tito bandité řídili heslem "ráno moudřejší večera". Komedie co neurazí a pobaví(5.7.2006)

Pro me mensi zklamani, dle traileru jsem cekal proud zabavy, ale jako by prave timto trailerem byla veskera zabava vycerpana.(31.7.2002)

Divný název (připomíná mi to Lupičku), divný žánr, divné herecké duo. 65% Zajímavé komentáře: POMO, tron(17.9.2005)