Banditi

Bandits

Banditi

Komedie / Krimi / Drama / Romantický

USA, 2001, 122 min

Ľahučká zábavka s nevtieravým humorom a príjemnými hercami. Ako stvorené pre domácu pohodu...(24.4.2006)

Tak napoprvé za 4*, ale podruhé už to nebylo tak dobré. Chvílema to bylo utahané a mělo to hluchá místa. Jinak velmi sympatická trojka hlavních hrdinů, trochu Butch a Sundance, trochu Bonnie a Clyde, chvílemi velmi vtipné, jako oddechovka určitě dobré. Konec mi přišel trochu moc přehnaný, ale k tomuhle typu filmu se asi hodí.(6.8.2005)

Hudební číslo Cate nemá chybu!!! :)(21.5.2008)

• Fr

B.W. jako padouch na mě nepůsobí dobře. tak nějak mi ten jeho dobráckej ksicht mezi zločince nezapadá. a tenhle film je dokonalá ( klidně se budu hádat) nuda. jednoduše řečeno - NEMÁ TO ŠŤÁVU !!!!!!!!! a tak nebýt trochu oživení v podobě nešťastné kate, spal bych asi po půl hodince (takhle to trvalo o 10 minut déle). jeden klad přesto film má. a tím je hudba. přemýšlím, jestli nebude lepší vyhodit dvd a pořídit si soundtrack.(27.9.2005)

Bravo! Kdyby Tarantino točil takovéto stories o lidech na opačné straně zákona, bral bych ho hned a se vším všudy. Ovšem oproti němu je tento snímek o krapínek inteligentnější. O větší krapínek.(25.8.2004)