Banditi

Banditi

Komedie / Krimi / Drama / Romantický

USA, 2001, 122 min

• kingik

Hodně zbytečný film. Režisér Barry Levinson je dost opotřebovaný a do celého snímku vložil svoji auru léty unaveného režiséra. Vznikl tak zdlouhavý film bez jediného kloudného nápadu s herci, kteří v příčeskách podávají výkony, za které se stydí i ochotník. Absolutně jsem nepochytil, o co ve filmu šlo. Druhé zhlédnutí této katastrofy však neriskuji.(4.3.2011)

Vynikající. Řekl bych i víc, ale nemám slov... A ten závěr je naprsto neuvěřitelnej. Jeden z nejlepších závěrů vůbec...(18.6.2002)

Nebudu nikomu nalhávat, že je to veledílo. Ale Cate coby otrávená housewife, která je ze svého únosu všechno jen ne vyděšená, Bruce coby lupič-drsňák a BBT jako lupič-neurotik, to je třaskavá kombinace a nemůžu se zbavit dojmu, že si ti tři užívali film stejně jako diváci.(5.7.2007)

Tak napoprvé za 4*, ale podruhé už to nebylo tak dobré. Chvílema to bylo utahané a mělo to hluchá místa. Jinak velmi sympatická trojka hlavních hrdinů, trochu Butch a Sundance, trochu Bonnie a Clyde, chvílemi velmi vtipné, jako oddechovka určitě dobré. Konec mi přišel trochu moc přehnaný, ale k tomuhle typu filmu se asi hodí.(6.8.2005)

Divný název (připomíná mi to Lupičku), divný žánr, divné herecké duo. 65% Zajímavé komentáře: POMO, tron(17.9.2005)