Banditi

Komedie / Krimi / Drama / Romantický

USA, 2001, 122 min

60%(9.6.2007)

• mandes

rozpočet : $75 million tžby celosvetovo : $67,631,903(16.12.2006)

Nečekejte žádné extrovní vtipy, při kterých se smíchy potrháte (až na pár výjimek typu převleky B.B.Thorntona a jeho hypochondrické záchvaty:)), ale vezměte zavděk pohodovým situačním humorem, který mají na svědomí hlavně Cate Blanchett a Mr. Thornton a užijte si i tu trochu romantiky, se kterou překvapivě nemá Billy Bob Thornton nic společného, ale o kterou se postará pošahaný řidič a jeho kráska v růžových botkách...výborná komedie od začátku až do konce.(20.11.2003)

Pro me mensi zklamani, dle traileru jsem cekal proud zabavy, ale jako by prave timto trailerem byla veskera zabava vycerpana.(31.7.2002)

Fakt dobrá krimi zábavka. Willis a hlavne Thorton sú skvelý! Perfektne zohraná dvojka, len čo je pravda, Bruca by som rád vídaval aj v takýchto rolách. Veľmi slušne som sa bavil. Slušný scenár, neohraný, s hromadou zvratov, ktoré milo prekvapia. Ale o tých 15minút by sa to dalo skrátiť. Záver klasika, ale kto by si prial aby to skončilo inak? 80%.(9.3.2006)