poster

Banditi

 • USA

  Bandits

 • Slovensko

  Banditi

Komedie / Krimi / Drama / Romantický

USA, 2001, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Galadriel
  ****

  Zajímavý film s velmi příjemným hereckým obsazením a se zajímavým koncem. Jako oddychovka funguje skvěle.(23.2.2004)

 • sepp
  ***

  Prumerny scenar, prumerny Willis, nudny bez stavy a napadu. Celkove zklamani.(6.9.2003)

 • kingik
  *

  Hodně zbytečný film. Režisér Barry Levinson je dost opotřebovaný a do celého snímku vložil svoji auru léty unaveného režiséra. Vznikl tak zdlouhavý film bez jediného kloudného nápadu s herci, kteří v příčeskách podávají výkony, za které se stydí i ochotník. Absolutně jsem nepochytil, o co ve filmu šlo. Druhé zhlédnutí této katastrofy však neriskuji.(4.3.2011)

 • darkrobyk
  ****

  Život je sud prachu a tohle zase velmi příjemná komedie. V záplavě rádoby vtipných stupidit se jedná o dobrou zábavu. Předvídatelná, konec se sice dá odhadnout, ale dnes jeden nikdy neví, že... Několikrát jsem se zasmál, což se u dnešních komedií často nestává. Cate Blanchetová řádící v kuchyni a zpívající společně s Bonnie Tylerovou Holding out for hero mě prostě dostala! Vůbec sáhnutí do 80.let nevadilo - Tanita Tikaram, stejně jako třeba pozdější song od U2. Jen jsem se stále nemohl ubránit pocitu, že B.B.Thornton je v některých momentech tak podobný Ivanu Trojanovi, že snad je to Trojan sám....(3.10.2011)

 • Gilmour93
  ***

  Neurotický hypochondr Billy Bob, Bruce s účesem Carradineho z Kung-Fu Legenda pokračuje a mezi něma krásná desperate housewife Cate. Ti všichni na loupežné stezce ve stylu Bezva finty s Belmondem, jen o něco méně humornější a o něco více romantické. Willis, Thornton, Blanchett a všechno půjde samo, řeknete si, jenže Levinson měl smůlu, že zrovna točil v období stávky střihačů (mínus 20 minut by rozhodně nebylo na škodu) a opět shořel na svém syndromu vymačkaného citrusu, protože všechny jeho filmy, co jsem doposud viděl, se mi zdály poněkud bez šťávy.(1.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace