Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ripo
  ****

  Ak je pes múdrejší od svojho chvosta - je všetko v poriadku. Ak však chvost je múdrejší od svojho majiteľa, začína s ním "točiť". O tom, aká dokáže byť sila médií o zákulisných ťahoch a intrigách v predvolebnej kampani na prezidentské voľby v USA, o tom ako ututlať prezidentský prieser a ako oblafnúť pospolitý ľud, tak o tomto všetkom je tento film .(23.11.2003)

 • petaspur
  *****

  Americký prezident si v oválné pracovně zašpásoval s nepříliš zletilou Světluškou, která neváhala a životní zážitek svěřila nejen svému deníčku, ale považovala za vhodné podělit se o tuto radostnou zprávu s médii. Je pár dní před volbami a prezidenta by nyní volili pouze členové anonymních pedofilních sdružení. Prezident je proto rychle uklizen na důležitou mezistátní návštěvu Číny a do Bílého domu rozvážným krokem vstupuje profesionální odstraňovač fleků z prezidentovy cti Conrad Brean. Breanův mozek promptně analyzuje situaci a řešení je rychle na světě. Z Bílého domu začínají unikat tajné informace, které jsou mluvčími ihned vehementně popírány a USA už tuší, že brzy nastane válka proti terorismu. Nyní je řada na mocném hollywoodském producentovi Stanley Motssovi, aby vyprodukoval válku s Albánií s takovou naléhavostí, aby se američtí patrioti sešikovali za prezidentem do bojových uskupení a nikoho už nezajímalo plácání nějaké Světlušky.(20.9.2009)

 • Dudek
  ***

  Velmi zajímavý počin, který dokáže neuvěřitelným způsobem zpracovat diváka a udržet si jej až do konce. Většina herců se tváří, jako by brala tento snímek jako dovolenou a svých role si vysloveně užívají, úžasná je třeba minirole Woodyho Harrlesona jakožto národního hrdiny, kolem jehož osudu se vyrojí ještě plno zapeklitých situací. A to je právě ta největší síla tohoto snímku. Absolutní nepředvídatelnost. Scénář každou chvíli vyrukuje s něčím nečekaným, jen aby divákovi za okamžik způsobil nový šok. To že je synopsy nutno brát s velkou dávkou nadhledu je jasné, ale pokud přistoupíte na tuhle hru, určitě se na půldruhé hodiny solidně zabavíte. [TOP 19/12 75%](27.4.2007)

 • HAL
  ****

  Roztomile přepálený obraz dnešní mediální reality. Tematicky dokonalé, jen je až příliš evidentní že ten film autor bral jako "bokovku" a tudíž mu jednak chybí hlubší propracování problematiky s inteligentnější satirou a na druhou stranu občas přebývají některé čistě komediální scény... a obecně prostě nejde o tak velký a chytrý nářez jakým by film mohl být. 8/10(14.2.2010)

 • gouryella
  ***

  Opravdu mistrne napsana a zahrana mystifikace o moznych zakulisnich machinacich ve vysoke politice(31.7.2002)

 • - Během filmu zazní vtip na herce James Belushiho jako původem na Albánce. Belushi je skutečně synem albánského emigranta. (don corleone)

 • - Původním autorem De Nirovy věty: "Lepší dobrý plán dnes, než perfektní plán zítra," je americký generál George Patton. (StarsFan)

 • - Scéna, ve které visí na drátech boty přivázané tkaničkami se natáčela kousek od US Capitolu na East Capitol Street. Produkce nechala několik párů na místě i po natočení scény - vydržely tam i několik let. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace