Komedie, komedie, pořád komedie, teď trochu akce, furt ještě komedie a na konci takový drama, kýho šlaka, kdo tohle vymyslel? Dodnes nevím, jestli je to ryzí komedie, nebo jedno velké lidské drama.(27.4.2011)

Velmi zajímavý počin, který dokáže neuvěřitelným způsobem zpracovat diváka a udržet si jej až do konce. Většina herců se tváří, jako by brala tento snímek jako dovolenou a svých role si vysloveně užívají, úžasná je třeba minirole Woodyho Harrlesona jakožto národního hrdiny, kolem jehož osudu se vyrojí ještě plno zapeklitých situací. A to je právě ta největší síla tohoto snímku. Absolutní nepředvídatelnost. Scénář každou chvíli vyrukuje s něčím nečekaným, jen aby divákovi za okamžik způsobil nový šok. To že je synopsy nutno brát s velkou dávkou nadhledu je jasné, ale pokud přistoupíte na tuhle hru, určitě se na půldruhé hodiny solidně zabavíte. [TOP 19/12 75%](27.4.2007)

No tato "komedie" ve mně budí smíšené pocity. Přesto, že je to celé prošpikované lhaním a výmysly, tak mě to moc nesedlo, a to nejspíše z důvodu, že se tam až příliš mluvilo, což já osobně nemám rád. To už si radši vyčistím zuby :-D Ale i přes to, že je to založené spíše na dialozích, nakonec ohodnotím průměrem.(10.10.2011)

Ne zcela doceňovaná filmová lahůdka o tom,jak to chodí v politice a v médiích (nejenom) ve Spojených Státech...Dokonale vychytaný scénář se skvělou pointou, sarkastické hlášky, přesný casting a bezchybné herecké výkony.Těžko hodnotit,jestli je lepší De Niro či Hoffman,protože excelují oba. Z řady výrazných menších rolí stojí za zmínku Anne Heche v roli pracovnice politického sekretariátu a H.Macy coby agent tané služby ("Vím jenom dvě věci-ovesná kaše chutná hrozně a nejsme ve válce!"). Film s inteligentními dialogy určený přemýšlivým divákům. Celkový dojem 95%.(22.4.2007)

Dějově nic objevného, o politice a médiích opravdu žádné iluze nemám. Hlavní, co film táhne, je humor a sympatické herecké výkony obou hlavních představitelů.(29.9.2005)