Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik

  Všetci prdsa vedia, že takt to funguje... Ale aj tak to bolo prijemné. Ale má to tak trochu premrštenú kladnú povesť...(13.12.2009)

 • Boss321
  ****

  Americký prezident je 11 dní před volbami obviněn ze sexuálního zneužití a tak nastupuje tým, který má za úkol odvést od této aféry pozornost. Pohled do zákulisí vysoké politiky a hlavně do zákulisí médií je hodně zajímavý, ale ve skutečnosti by to takhle asi fungovat nemohlo, protože jenom tak si vymyslet válku by nejspíš asi jen tak nešlo, ale bůh ví jak to bylo s Írákem :-). Dustin Hoffman je v roli producenta velmi přesvědčivý a jen to potvrzuje nominace na Oscara. Robert De Niro a Anne Heche se svými výkony také určitě neztratili. Za zmínku stojí i vedlejší role pro Kirsten Dunst a Woodyho Harrelsona. Barry Levinson natočil slušnou bokovku, která vznikla za pouhé dva týdny....(22.12.2007)

 • Rob Roy
  *****

  Nápad jako svině. Film se neuvěřitelně naváží do mědií a také do americké ( a určitě nejenom té ) mentality. Napoprvé člověku hodně narážek nedojde. Prostě oscarový nápad.(21.12.2003)

 • Lima
  ****

  Sympatická Levinsonova bokovka, spíchnutá za 2 týdny. Ani to není znát, parádně se na to kouká a pointa filmu v dnešní době války o Irák nabírá na aktuálnosti. Albánie nebo Irák, ono to kolikrát vyjde nastejno.(11.5.2003)

 • Isherwood
  **

  Strašná pakárna! Film, který má poukazovat na to, jak vláda dokáže skrz média manipulovat s veřejným míněním, se snaží samotného diváka vmanipulovat do myšlenky, že k tomu vlastně stačí tři lidé. Jasně, je to satira, ale jdoucí proti zdravé logice a navíc absolutně bezzubě. Až na pár výjimek nevypustí postavy z huby nic, coby mělo údernost nebo vtip. DeNiro s Hoffmanem skvělí, ale vlastně devadesát minut střílí totálně naprázdno. V době vzniku měl film alespoň potenciál, za ta léta ztratil i ten.(27.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace