• Flipper

Kým v What Just Happened (2008), kde paradoxne hral producenta De Niro, išlo len o hercov, preto sa komediálny akcent dal pochopiť do miery, kde sa niečo zdalo aj vtipne, tu to neplatí. Politik a voľby určite nie sú o partičke ľudí, ktorí vymýšľajú príbehy bez všetkej príchodnej logiky, Amerika im to žerie ako ovce a dokážu ututlať hocičo. Snažil som sa od takéhoto faktu odosobniť, ale bolo mi to prd platné. Vykonštruované príbehy pokračujú celým filmom a niekedy sa im už totálne nedá veriť. Ostatok je len šum, ktorý vznikol s prvotnej myšlienke manipulácie médií. Keby sa potenciál posunul do absurdejšej roviny (prezident si prdne a zvalia vinu na Čečensko), niečo by sa s tejto dvoj-týždňovo natočenej frašky dalo vykresať.(2.8.2010)

Solidní vykonstruování kampaně a ukázka manipulace médií s lidmi. Na komedii je tento snímek ale bez humoru, takže nemohu hodnotit lépe. Hoffman a De Niro hrají skvěle a soundtrack je zde opravdu příjemný.(26.11.2010)

Tendenční a účelově pseudo senzační. Díky obsazení o chlup lepší, než na co to má, a díky době ještě o další chloupek. Celkově lepší průměr. Nejlepší je ovšem fakt, že proti našim hochům jsou amíci úplní hovnaři. Kauzy Gripen, Pandur, Opencard atd, proti tomu je Blues o staré botě sračka pro píčuse(29.9.2009)

nie je dovod na nizke hodnotenia. za prve, skvely nadhlad tomuto filmu naramne svedci. za druhe vyborni herci de niro a dustin hoffman. skvelo napisana vec, ktora jednoducho musi pobavit.(19.8.2007)

Tenhle film je jako satira tak trefný, přesný a kousavý, že se až divím, že prošel nelidskou americkou cenzurou.(11.4.2003)