Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nathalie
  ****

  Virtu? really?(21.12.2009)

 • Cappuccino
  ***

  Pekná ukážka toho, ako sa veci vo vysokej politike majú. Hoffman a De Niro, pochopiteľne, ako vždy, zahrali svoje role absolútne na jednotku, ale čo z toho keď som sa počas filmu zasmial možno 2-3x? Od žánru komédia očakávam čosi viac.(6.3.2013)

 • igi B.
  ****

  MYSTIFIKACE? Abychom se jednou nedivili. Štěstí přeje připraveným. Skryto v komedii... Akta X jsou přece taky pitomost že... :-) Pět hvězd je moc, čtyři málo. Tak čtyři a půl...(4.9.2005)

 • cheyene
  ***

  Solidní vykonstruování kampaně a ukázka manipulace médií s lidmi. Na komedii je tento snímek ale bez humoru, takže nemohu hodnotit lépe. Hoffman a De Niro hrají skvěle a soundtrack je zde opravdu příjemný.(26.11.2010)

 • Djkoma
  ***

  Dva muži se rozhodnou zakrýt aféru sexuálního obtěžování větši katastrofou. Ukázka, že dva lidé s mocí by dokázali vymyslet světovou katastrofu nebo válku někde daleko od Spojených států Amerických. A ještě by se v ukázkách proběhla Kirsten Dunst. Mystifikace lidí okolo za účelem zakrytí jedné aféry. Chtěl bych mít podobnou moc, ale lepší charakter.(10.3.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace