• GilEstel

Slabý film, nedůstojný dvojice Hoffman De Niro. Komediální nadsázka, beroucí si na paškál manipulovatelnost politického veřejného mínění, zde vyznívá příliš suše. Vše se tváří až příliš vážně. Na jednu stranu je to příliš málo absurdní, na druhou stranu příliš málo realistický než aby šlo o skutečnost. Vtip se ztrácí a dialogy jsou o ničem. Přitom téma jako hrom. Asi si každý pamatuje na imaginární jaderné, chemické a další balistické střely, které Američané sledovali ve hlavním zpravodajství, než Bush vlítnul do Iráku, aby zastavil zlého teroristu Saddáma Husajna, jenž jeho předchůdci tak neprozíravě vyzbrojili. 41%(26.3.2012)

Velice zajímavý snímek, i když si nemyslím, že by to ve skutečnosti fungovalo až takhle, nicméně něco pravdy by na tom být mohlo. Dustin Hoffman odvedl skvělý výkon.(23.11.2003)

Dějově nic objevného, o politice a médiích opravdu žádné iluze nemám. Hlavní, co film táhne, je humor a sympatické herecké výkony obou hlavních představitelů.(29.9.2005)

No tato "komedie" ve mně budí smíšené pocity. Přesto, že je to celé prošpikované lhaním a výmysly, tak mě to moc nesedlo, a to nejspíše z důvodu, že se tam až příliš mluvilo, což já osobně nemám rád. To už si radši vyčistím zuby :-D Ale i přes to, že je to založené spíše na dialozích, nakonec ohodnotím průměrem.(10.10.2011)

Pekná ukážka toho, ako sa veci vo vysokej politike majú. Hoffman a De Niro, pochopiteľne, ako vždy, zahrali svoje role absolútne na jednotku, ale čo z toho keď som sa počas filmu zasmial možno 2-3x? Od žánru komédia očakávam čosi viac.(6.3.2013)