Drsně satirický humor, který chvílemi spíše nutí k zamyšlení nad charakterem oněch hlavních hybatelů fiktivní války a válečného hrdiny a vůbec všech politiků. Mimochodem maličká role Woody Hareelsona "když bere prášky, je v pohodě" skutečně potěší. 70%.(23.4.2007)

Na prvé zhliadnutie trochu chaotická, napriek tomu geniálna komédia o manipulovaní verejnej mienky médiami, ktoré často ani nevedia o tom, že vlastne manipulujú. Na to aby ste ocenili genialitu tohoto filmu je potrebné vidieť ho tak 4-5 krát, pretože dialógy sú príliš rýchle a početné na to aby sa v tom človek tak rýchlo vyznal. Herecky bezchybný Robert "je vojna, vy sa nepozeráte na CNN ? " de Niro, Dustin "ale to nič nie je" Hoffman, William "naše satelity nnič nezachytili" H. Macy a Woody "To je kočka .... " Harrelson vo filme o tom, že to čo vidíte v televízii môže byť kľudne z Lega. Inteligentný film určený inteligentným divákom. Inak na jednej našej TV (Kríza) to malo ísť tesne po 11.9. ..... a čo myslíte išlo ? :-))))))(8.7.2004)

Nápad jako svině. Film se neuvěřitelně naváží do mědií a také do americké ( a určitě nejenom té ) mentality. Napoprvé člověku hodně narážek nedojde. Prostě oscarový nápad.(21.12.2003)

Roztomile přepálený obraz dnešní mediální reality. Tematicky dokonalé, jen je až příliš evidentní že ten film autor bral jako "bokovku" a tudíž mu jednak chybí hlubší propracování problematiky s inteligentnější satirou a na druhou stranu občas přebývají některé čistě komediální scény... a obecně prostě nejde o tak velký a chytrý nářez jakým by film mohl být. 8/10(14.2.2010)

• klerik

Všetci prdsa vedia, že takt to funguje... Ale aj tak to bolo prijemné. Ale má to tak trochu premrštenú kladnú povesť...(13.12.2009)