Nastala chyba při přehrávání videa.
 • igi B.
  ****

  MYSTIFIKACE? Abychom se jednou nedivili. Štěstí přeje připraveným. Skryto v komedii... Akta X jsou přece taky pitomost že... :-) Pět hvězd je moc, čtyři málo. Tak čtyři a půl...(4.9.2005)

 • Segrestor
  ****

  Komedie, komedie, pořád komedie, teď trochu akce, furt ještě komedie a na konci takový drama, kýho šlaka, kdo tohle vymyslel? Dodnes nevím, jestli je to ryzí komedie, nebo jedno velké lidské drama.(27.4.2011)

 • Boss321
  ****

  Americký prezident je 11 dní před volbami obviněn ze sexuálního zneužití a tak nastupuje tým, který má za úkol odvést od této aféry pozornost. Pohled do zákulisí vysoké politiky a hlavně do zákulisí médií je hodně zajímavý, ale ve skutečnosti by to takhle asi fungovat nemohlo, protože jenom tak si vymyslet válku by nejspíš asi jen tak nešlo, ale bůh ví jak to bylo s Írákem :-). Dustin Hoffman je v roli producenta velmi přesvědčivý a jen to potvrzuje nominace na Oscara. Robert De Niro a Anne Heche se svými výkony také určitě neztratili. Za zmínku stojí i vedlejší role pro Kirsten Dunst a Woodyho Harrelsona. Barry Levinson natočil slušnou bokovku, která vznikla za pouhé dva týdny....(22.12.2007)

 • Radek99
  *****

  Asi nejdokonalejší filmová satira kritizující fungování západní demokracie... Podobné filmy a serály: Děkujeme, že kouříte, Jistě, pane ministře, Jistě, pane premiére, Man of the Year(16.11.2006)

 • ripo
  ****

  Ak je pes múdrejší od svojho chvosta - je všetko v poriadku. Ak však chvost je múdrejší od svojho majiteľa, začína s ním "točiť". O tom, aká dokáže byť sila médií o zákulisných ťahoch a intrigách v predvolebnej kampani na prezidentské voľby v USA, o tom ako ututlať prezidentský prieser a ako oblafnúť pospolitý ľud, tak o tomto všetkom je tento film .(23.11.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace