Kvílení vlkodlaků II

• Česko Vytí vlkodlaků 2: Tvá sestra je vlkodlak (více)

Stefan (Christopher Lee) patří k předním znalcům okultismu. Záhadná smrt populární novinářky Karen White v přímém televizním přenosu jej zavede na stopu vládkyně vlkodlaků Stirby (Sybil Danning). Když Stefan zjistí, že její smečka už je imunní vůči stříbru, vypraví se společně s Kareniným bratrem Benem a její kolegyní Jenny Templeton (Annie McEnroe) do vlkodlačího sídla na hradě Jezeri. Jsou odhodlaní utkat se s krvelačnou Stirbou, protože dobře vědí, že osud Karen může potkat kohokoli z nás... (Magic Box)

brasek

Prvé vzhliadnutie, unesený som bol... samozrejme film nie je na dnešné časy nejaký extra a možno nebol ani nijako zvlášť nadpriemerný na rok svojho vzniku, ale v tých časoch sa mi páčil. ()

nanamarak1

Odpad nebo plnej počet. Jinak nejde hodnotit. Tak špatnej film, že neni ani zábavnej. Hlavně ta zoofilní chlupatá sex scéna, ta je silnej kalibr. Ale Vlkava a Kraus s Krytinářem stylový, to musím uznat. 15%. ()

Chizkiyahu

Tenhle film má pár dobrých scen (všechny se řvoucím Rebem Brownem) a několik odhalených ňader (nebo spíš jedny asi pětsetkrát po sobě) a zajímavou lokalitu (jé v Transylvánii mají Orloj a mluví česky), ale bohužel je to hrozná slabota. Ani holy hand granát a vlkodlakobijce Saruman nezachrání téhle poněkud nudné věci bez děje třetí hvězdičku. Věděli jste, že vlkodlaci se bojí česneku, umírají na titanový kůl do srdce a ve volných chvílích se oddávají nezřízenému grupáči? ()

Niko_DA339

No... Ako opísať film z ktorého mi bolo špatne? Nebrať do úvahy neuveriteľný vlkodlačí sex... aj sa to dalo pozerať. Naviac, ako často sa stáva, že človek uvidí takéto nechutnosti v jednom filme, zasadenom do Československa? Nebolo to nijak extra špatné, ani dobré,... Vlkodlačí sex... fakt nechutné... brr.... byť Sybil v tej scéne... pogrcám sa, poserem sa, poštím sa, skolabujú mi obličky, pľúca... proste... umrel by som od nechute. Kam sa hrabe drbnutý TWILIGHT? Na toto nemá ani TS ani TVD! Takéto nechutnosti sa nikde už nevidia :D Proste... pustite to Tfajlajt fanjebličke a budete mať dobrý pocit z toho, že možno opustí Tfajlajt sériu a na vlkodlakov už nebude pozerať. :) ()

Pollini

Oproti Kvílení I. je toto snůška keců, příšerných kostýmů a příšerných hereckých výkonů. Dokonce to nevylepšily ani odhaléné prsa vrchní bestie, které, byť velmi ucházející, dramaticky se opakovaně odhalovala v titulkách, to bylo opravdu hodně trapné. Žádný horor, ale šměšná fraška. ()

drkaldj

Byl jsem hluboce zklamaný. Scénář je hrozný, herecké výkony v některých případech k smíchu, jindy až k pláči. Triky jsou na takové úrovni, že to co má vypadat jako vlkodlak, vypadá spíše jako opice kterou rozsedla kráva. Film má snad jediné 3 mini plus -> Christopher Lee (který tady nemá možnost zazářit kvůli scénáři), píseň (která je chytlavá ale taky zní ve filmu skoro každých pět minut) a jedna hezká slečna (co ukáže svoje přednosti, zvláště na konci filmu několikrát do rytmu hudby), ale tohle všechno stejně tenhle film nezachrání. ()