Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (více)

Série(3) / Epizody(35)

Recenze uživatele PaTeXx k tomuto seriálu (38)

Automatická hlasová služba (2021) (S02E01)

"Simple" je asi to pravé slovo plně charakterizující tento otvírák druhé série. Líbí se mi trefná parodie na infolinky jakýchkoliv telefonních operátorů. Může být. ()

Led (2021) (S02E02)

Ano, animace má něco do sebe. Ale chybí mi to, co první sérii zdobilo - nějaká pointa. Škoda. ()

Zakázané ovoce (2021) (S02E03)

Millere, laskavě zařiď, ať se na tohle podívá Denis Villeneuve. Celovečerák v jeho režii by byla absolutní lahůdka. Top. ()

Sníh na poušti (2021) (S02E04)

Tak jestli jsem minulý díl označil za topový, těžce vymyslím synonymum pro tohle. Miluju jednoduchý děj, kdy hlavní postava prchá přede všemi, za účelem neamputace oných testiklů. Když k tomu přihodíte pár prvků scifi, samorostoucí končetiny a hot syntetickou čokoládovou pipku, máte vyhráno. ()

Vysoká tráva (2021) (S02E05)

Hlavní roli tady nehrál příběh nebo nějaký extra promyšlený děj, nýbrž originální animace a hororová atmosféra. Moc dobrá jednoduchá přímočará posrávačka. Ani mi tady ta pointa nechyběla. ()

Duch Vánoc (2021) (S02E06)

Famózní nápad a až znepokojující realizace. Tohle pusťte těm vycpaným tlouštíkům v Americe a hned bude svět vypadat líp. ()

Azyl (2021) (S02E07)

Jednoho nahánějícího robotického vysavače jsme tu už měli, ale tohle mě bavilo ještě o píď víc. Ruka vypadala přímo lahodně. ()

Utonulý obr (2021) (S02E08)

Taková filozofická kecačka, které prostě chyběl moment překvapení. Doufal jsem, že obr se nějak probudí, nebo že na nás zkrátka bafne nějaký zvrat. Prdlačky. Ale i tak slušné. Už jsem se lekl, že nikdo nevyužije toho třímetrového péra, s kterým si tvůrci tedy dali záležet. ()

3. svazek (2022) (S03)

Asi se tady dá bavit o nejlepší sérii/svazku LD&R. Nebýt úplně posledního nesmyslného záchvěvu v podobě Jibara, bylo by to pro mě jednoznačné, takhle musím polemizovat, kruci. ()

Tři roboti: Strategie úniku (2022) (S03E01)

Staří známí se vrací za zesměšňováním konce lidské civilizace, a jako původně to dopadlo dobře (nemyslím teď konec lidstva). Asi to nebude nejlepší díl ze všech, ale na úvod potěší. "Choke on it, skin bucket." ()

Děsivá výprava (2022) (S03E02)

Kdo zná Finchera, tak ví, že tohle jsou přesně jeho vody. Očekávání naplněno. ()

Tep toho stvoření (2022) (S03E03)

Halucinogenní záležitost o putování po Měsíci, alias stihnu to, dokud nezmagořím? Nejsem fanouškem podobných anomálií, ale chápu, že nemůže být všechno jako Bad Travelling. Hvězdička navíc za artstyle. ()

Noc mini mrtvých (2022) (S03E04)

Tři minutky navíc a dal bych plnou palbu. Dámy a pánové, takhle by mělo vypadat zrychlené TWD, tohle má ještě k tomu dobrý konec. ()

Tým zabijáků (2022) (S03E05)

Klasická jednoduchá primitivní kreslená řežba, která nesmí v žádném svazku chybět. Totální béčko, ale jednu takovouto šílenost dokážu ocenit. ()

Roj (2022) (S03E06)

Kreativní myšlenka i vizualizace byly hlavními motivy tohoto okouzlujícího počinu, jehož idea zakončení byla v podstatě taková Millerova největší posedlost, která se ho drží zuby nehty - zánik lidské rasy. Závěr byl až moc otevřený. Přiznávám, že to působí spíše jako promo k novému celovečeráku. Dal bych za něj prachy do kina? To si kurva pište. ()

Masonovy krysy (2022) (S03E07)

Poprvé tu máme méně předvídatelný konec a já nedávám nic jiného, než palce nahoru. Strašně bych si přál na tohle vidět celovečerní film z pohledu krys. Tentokrát by ale krysí ratatouille kuchtil TT-15. ()

V klenutých sálech pohřbený (2022) (S03E08)

Sere mě, že v tomto seriálu trpím na nedostatek minutáže. Takový skvost si prostě zaslouží víc. Fňuk. ()

Jibaro (2022) (S03E09)

Ano, tato povídka skutečně ze série vyčnívá z mnoha důvodů. Kvalita je ten největší. Stačí si přečíst prvních pět slov od distributora - "Hluchý rytíř a mytická siréna". Lidi, notak. ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě