Je tomu už dávno, co hvězdný motocyklový kaskadér Johnny Blaze (Nicolas Cage) uzavřel smlouvu s ďáblem, aby tak dokázal ochránit lidi, ke kterým má nejblíže - svého otce a dětskou lásku Roxanne (Eva Mendes). Nyní si však ďábel přišel vybrat svůj dluh. Přes den Johnny zůstává špičkovým kaskadérem, ale po setmění se mění v Ghost Ridera, jehož údělem je lovit rebelující démony. I přesto, že je nucen bezvýhradně plnit ďáblovy rozkazy, rozhodne se se svým osudem bojovat a využít své prokletí a nově nabyté síly k tomu, aby ochraňoval nevinné. (HBO GO)

Lorge

Tak tohle bylo... rozhodně překvapení, a milé :-) Čekal jsem shit Daredevilových rozměrů, ale nestalo se tak. Jasně, nejde o žádnou pecku, ale jako jednohubka je to docela fajn. Slušné triky, povedené akční scény a pěkná Eva Mendes. Akorát mě trochu mrzí, SPOILER že jediné, co dva Ghost Rideři ukázali byla společná projížďka pouští (i když povedená :)) KONEC SPOILERU. ()

Demonic189

Strašna blbosť, ale vacsinou až do chvile ked sa hlavný hrdina meni na strašiačika. Ach ta Evička ♥ ...edit: Dviham na 3* ..nieco ma na tom filme bavi :) ()

lol xD

Ještě větší kravina než Drive Angry. V poslední době mě nějak Cage zklamává. Jediný co se mi líbilo byla temná atmosféra a motorky, jinak kravina. ()

AMD.SW

Myslím, že filmu hodně uškodilo obsazení Nicolase Cageho do hlavní role, ke kterému sice chovám osobní antipatie, ale podle mě se na roli akčního hrdiny nehodí - nastupující pleška a uzoučká ramena, Stalone je hold Stalone, nebo třeba jiný, ale Cage neee. Ani způsob, jakým zabíjel hlavní záporák, mě nenadchl - divné zmodrání jeho obětí, efektivnější by možná bylo, kdyby se zcvrkly a zčernaly nebo tak něco. Jediné, co ve filmu stálo za zhlédnutí, je fascinující scéna jízdy dvou ghost riderů s hudbou z původního westernu, to mi šla i husí kůže po těle, už jen za to dávám hvězdičky. ()

Brady

Nechápu, proč je tento film tak špatně hodnocen. Už dávno jsem pochopil, že uživatelé CSFD neumí sledovat film s nadhledem a raději bojují vší silou proti proudu, jímž je vede režisér, než aby se raději nechali unášet příběhem a užili si tu jízdu. Tento film si nehraje na žádné drama s filosoficky hlubokou zápletkou (viz komentář od movie). V každém okamžiku filmu jsem viděl jednotlivé obrázky komixu, které byly přesně takové, jako mají být: přímočaré, jednoduché, plné efektů a klišé(což zrovna ve světě komixu nemusí být nutně špatně). Takže příště prosím zkuste sledovat film očima nezaujatého diváka a nesnažte se ho "režírovat" ve své vlastní mysli. ()

Acrobat odpad!

Vymletý ksicht pocelý čas - viac netreba. Prsia - viac netreba. Tri priemerné akcie - viac netreba. Kúsoček tmy, kúsoček hmly, múdry texasan, čo jediný odohrá svoje. Viac netreba. ()

danny_21

Vizuálně hezké a načančané to ano, ale scénář jak od desetiletého dítka s neškodným záporákem. Klady víceméně jen ve stylové motorce jak od Teutelových z Orange County Choppers a v pár slušných trikům hořící lebky v akci- 35 % ()

Likan7

Je to fakt příšerný. Není to sice na odpad, ale nejsem moc fanoušek Nicolase Cage a už vůbec nejsem fanoušek Evy Mendes. Ghost Rider je film maximálně na jedno shlédnutí, nebo si to pusťte odpoledne jako kulisu k pc, protože jinak si budete rvát vlasy. Nebo se zhulte a s kámošema si to pusťe v pátek večer s popkornem a pivem, zaručeně se budete chlámat smíchy. Záhada, že se to dočkalo druhého dílu. Jedinou * za motorku a "bičík" :D. ()

holub109

Reklama na Marlboro, bez lepšího nápadu, režisér se "osvědčil" už u Daredevila, takže se nedalo čekat nic, než podprůměr 45% ()

Nix odpad!

Tohle mne prostě nikdy nezaujalo. Neříkám, že Ghost rider není blbě udělaný, ale prostě tahle verze mi oproti komiksu vůbec nesedí. Ale aspoň ta hudba je cajk. Ale pořád to nestojí za ten čas, který bych mu věnoval. Příběhově je to prostě slátanina. ()

rublik05

Ghost Rider na první pohled působí jako drsný hororový thriller o souboji dobra se zlem. Při sledování jsem měl však dojem, že je to spíše taková všehochuť, mix mnoha žánrů, který jen horko těžko drží pohromadě a já sám vlastně nevím, co si o tomto filmu vlastně mám myslet. Na jednu stranu se snaží být děsně cool a strašidelný, místy ale zase působí až komicky. V tomto ohledu je snímek velice zvláštní. Příběh nabízí pár fajn momentů, občas je trochu nudný, často dost nelogický a zbytečně moc zkratkovitý. Akčních scén jsem očekával mnohem víc, z postav má nejvíce prostoru Nicolas Cage, ostatní postavy jsou podle mě až trestuhodně nevyužité, včetně hlavního, ne moc povedeného záporáka. Ghost Ridera lze brát jen a pouze jako nenáročnou oddechovku, u které se ale můžete sázet, zda a kdy Evě Mendes povolí její extrémně nabitý dekolt. 4/10. ()

danielwanderer

Môj prví film s rokom výroby 2007... Hovorím si, ako len neplatí ekonomická definícia nového výrobku vo filmovom priemysle. Nový výrobok uspokojuje nové potreby, alebo staré uspokojuje lepšie. Kedže nič z toho neplatí, Ghost Rider je skôr nepodarok... Cagea mam rad, ale to jeho ukazovanie prstom si mohol odpustit. Efekty sú samozrejme na úrovni, ale sú zadupané ukecanosťou a nudou. Škoda, ani Marvelovská predloha nepomohla... Btw. nepripomýnal Vám záverečný monológ Lovecrafta? ()

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

05.07.2018

Nicolas Cage (Skála, Tváří v tvář) už má s komiksovými filmy nemalé zkušenosti. Zahrál si Ghost Ridera, skvělou roli ztvárnil v Kick-Ass, a Tim Burton z něj kdysi málem udělal Supermana. A teď – teď… (více)

Komiksová kázeň Sama Mendese

Komiksová kázeň Sama Mendese

31.10.2008

Fámy, drby, klepy

Fámy, drby, klepy

07.09.2008

Krotitelé duchů 3, Ritchieho Sherlock Holmes, Ghost Rider 2 a čtvrtý Shrek se setkali v dnešní novince, která je sice plná různých dohadů, ale bulváru a bizarnostem typu „Cher v roli Catwoman“ se… (více)

Kazatel je mrtvý

Kazatel je mrtvý

28.08.2008

Nelekejte se, tohle není další nekrolog. Neumřela žádná osobnost. Umřel projekt. Ultradrsná komiksová série Preacher (pár dílů vyšlo i v češtině) o odpadlickém knězi, který putuje Amerikou, válčí s… (více)