Je tomu už dávno, co hvězdný motocyklový kaskadér Johnny Blaze (Nicolas Cage) uzavřel smlouvu s ďáblem, aby tak dokázal ochránit lidi, ke kterým má nejblíže - svého otce a dětskou lásku Roxanne (Eva Mendes). Nyní si však ďábel přišel vybrat svůj dluh. Přes den Johnny zůstává špičkovým kaskadérem, ale po setmění se mění v Ghost Ridera, jehož údělem je lovit rebelující démony. I přesto, že je nucen bezvýhradně plnit ďáblovy rozkazy, rozhodne se se svým osudem bojovat a využít své prokletí a nově nabyté síly k tomu, aby ochraňoval nevinné. (HBO GO)

SOLOM.

Podívat se na to dá, ale že by to byla nějaká velká bomba se říct nedá. Celé mi to tak trošku přišlo jako akční komiksová pohádka o nesmrtelném jezdci, který když se nasere, tak se změní v lebkouna a začne zabíjet zlé postavičky. Eva Mendes je pořádný kus ženské, která jak řekla souložila ve všech státech Ameriky. "Škoda, že nežiju v USA - jen kvůli ní". No jinak je film hodně velký průměr. ()

eraserhead666

Ghost Rider ani ne tak jako film (i když taky jo, má to rating tak 3+), ale hlavně jako postava, je dost infantilní. Kdykoliv se Cage proměnil, chcal jesm smíchy, trapností a kýčem. Ale jo, co by ne, i mladší fandové rádi (a potřebují) komiksové figurky. Problém tohohle filmu je, že působí jako pilot seriálu. Málo akce, hodně kecání, málo zajímavých věcí, věčně odhalený dekolt Evy Mendes celý film neutáhne. Cage je fajn, je to prostě sympaťák. Eva Mendez je hrozně krásná baba, ale špatná herečka. Záporáci trapní, ale ďábel parádní. 2,5* ()

Sofia

Zábavná kravinka na jedno podívání, ideální pro pozdní víkendovou noc. Na rozdíl od ostatních podobných spektáklů jako Elektra nebo Daredevil u mě Ghost Rider Cage docela zabodoval. Zajímavé efekty, ironický humor. Zklamaná jsem rozhodně nebyla. ()

Ilicka

Věděla jsem, do čeho jdu. Statusu sračky jsem si byla vědoma stejně jako upadajících hereckých schopností Nicolase Cage. Ale doufala jsem, že si to užiju alespoň jako zábavně špatný film s většinou ohavnými triky. Nikdo mě však nepřipravil na to, že to bude zoufalá nudáááááá.... Souboje = zahozená šance, neexistující dramatický oblouk = emoce na úrovni mrtvolné, spousta divných emo lidiček a jedna sexbomba od vedle. A navíc se to bere velice vážně, vzhledem k rozpočtu tomu rozumím, vzhledem k výsledku ale ne. ()

ARI50

Nicolas Cage trochu v jiném provedení které mu celkem slušelo jeho hněv v očích dává slušně zabrat a to není vše co tenhle ohnivý film nabídne samozřejmě jemně trochu hororu, ale jenom přece tady víc o akci. ()

Bauer

Nicolas Cage je výborný herec a patří mezi mé oblíbence. Po World Trade Center to s ním jde ale nějak z kopce ( a to sem ještě neviděl Rituál ), kde je ten herec co hrál v peckách jako je Con Air, Skála nebo 60 sekund? Že by snad nečetl scénáře? Od Ghost Ridera sem čekal mnohem, mnohem více. Takže jisté zklamaní tady je. Snímek má celkem solidně našlapnuto hned v první půl hodině. Další půl hodina je též dobrá ale nejhorší co je, tak je konec. Ten se nepovedl. Nicolas Cage předvádí celkem dobrý výkon a na roli Johnny Blaze alias Ghost Ridera se hodí. Dále zde máme krásnou Evu Mendes.Je to velká škoda, protože z tohoto filmu se dalo vytříksat o hodně více. Dlouho jsem se rozhodoval mezi 3* a 4*. Takže je to 3,5*. Jedná se o celkem zábavný film při kterém to chce ale vypnout mozek a koukat. Vůbec bych se nezlobil kdyby vzniklo nějaké pokračování ale pod jinou režií. Průměrný film!!! ()

becki_tu

Ne, ne a ještě jednou ne. Mám rád Nicolase Cage, mám rád komiksové adaptace, mám rád triky, ale tady to prostě nefunguje. Cageovi charizmatický motorkářský hrdina sice sluší, ale to je tak všechno. Ani Eva Mendes mě svým půvabem moc z křesla nenadzvedla a navíc působila dost nepřirozeně stejně jako celý film. A neříkejte mi, že se z předlohy nedalo vymlátit víc. Závěrečné Cageovo pozvednutí obočí jakoby bylo symbolické pro celou tuhle, a věřím že nezáměrně, odfláknutou komiksovou adaptaci. ()

prome

Boooze tak jsem se na to tesil a tak jsem se zklamal .... Prilis mnoho chyb a strasna kamera ... Kdyby aspon vzdy vse vysvetlili nejak a ne jen zbytecne zabrali par vterin filmu. Velke zklamani ... ()

Morholt

Nemůžu si pomoct, ale mě to tak hrozný nepřišlo. Samozřejmě, že Cage byl příšernej, jenomže si nevzpomenu na film, kde by nebyl, takže s tím jsem tak něják počítal. Samozřejmě že jsou tam kopírky na Bladey, dlouhý kabáty pekelníků jakoby z Hellraisera vypadly a našlo by se víc věcí, který se už někde objevily, ale mě to napoprvé ani tak nepřišlo. A ani mi nevadily laciný triky a další nedostatky - zkrátka mi ty necelý dvě hodinky utekly až překvapivě rychle a určitě na tom měla zásluhu i Eva Mendes, která vypadala výborně, ale to nemluvim o jejím hereckym umění. ()

ScarPoul

Ja som v podstate za každú srandu ale toto je už moc. Nevtipné, trápne , a verte mi že aj keď zabalíte najúžasnejšiu sračku do pôsobivého atmosferického hávu a voláte sa Mark steven johnson tak to bude stáť za veľké hovno čo aj tak dopadlo. takže sa rozhodne jedná o jednu z najhorších adaptácií aké som kedy videl a nicolas cage to snáď ani nemohol zahrať horšie. naozaj veľmi zlý film. ()

Luboshmir

Většinou mě Nicolas přiměje zvednout hodnocení, ale tady fakt výš jít nejde. Je to totální hovadina, kde nefunguje naprosto nic, všechno je tak napůl a extrémně přihlouplé .. na tomhle filmu nezaujme ani prd ()

Tommassi3

"Jediné, co mi zbývá, je věřit, že mi Bůh dá druhou šanci.." Po dost zbabraném Daredevilovi je třeba říci, že bohužel tohle byla druhá šance Marka Stevena Johnsona k natočení slušné komiksárny, s níž si však poradil zhruba podobně jako v prvním případě, a jednomu tak nezbývá, než se skutečně modlit, aby třetí už nedostal !! Johnson není vůbec špatný režisér, zvlášť jako minimalista s nízkým rozpočtem platí za velkého hráče, byť kdyby zůstal u psaní scénářů, své naopak navýsost královské disciplíny, měl bych ho mnohem raději, nicméně takto musím jen kroutit hlavou nad nevkusně drahými béčky.. ()

st.ranger

Mega kravina s přehrávajícím Cagem, nesmyslnným dějem a konceptem, který by dokázal vymyslet snad jen Uwe Boll. Kromě několika hezkých efektů neskutečná tragédie, která se snaží tvářit vážně a přesto je svou naivitou naprosto směšná. ()

Terva

Toto je legenda o ďáblově jízdě. Problém z legendami je, že jsou občas pravdivé. Tak podepiš souhlas (krev stačí) a věř, že Ďábel mluví pravdu. Jsi můj Johnny!!! Nicolas Cage v úchvatném komiksu na motorce, v super bundě a za doprovodu Metalové hudby (Ozzy Osbourne nebo ZZ Top), i vážné předělávky (Wagner - Ride of the Walkyrius) nebo super Country hudby (Andy Baldwin - Ride in the Sky), co víc chcete!!!! Ten kdo má odvahu prodat svou duši za lásku, má i moc změnit svět. Podívejte se mi do očí!!! Konec konců - smlouva je smlouva. Událost v San Venganza ještě není dořešena. ()

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

Nicholas Cage jako temný Spider-Man

05.07.2018

Nicolas Cage (Skála, Tváří v tvář) už má s komiksovými filmy nemalé zkušenosti. Zahrál si Ghost Ridera, skvělou roli ztvárnil v Kick-Ass, a Tim Burton z něj kdysi málem udělal Supermana. A teď – teď… (více)

Komiksová kázeň Sama Mendese

Komiksová kázeň Sama Mendese

31.10.2008

Fámy, drby, klepy

Fámy, drby, klepy

07.09.2008

Krotitelé duchů 3, Ritchieho Sherlock Holmes, Ghost Rider 2 a čtvrtý Shrek se setkali v dnešní novince, která je sice plná různých dohadů, ale bulváru a bizarnostem typu „Cher v roli Catwoman“ se… (více)

Kazatel je mrtvý

Kazatel je mrtvý

28.08.2008

Nelekejte se, tohle není další nekrolog. Neumřela žádná osobnost. Umřel projekt. Ultradrsná komiksová série Preacher (pár dílů vyšlo i v češtině) o odpadlickém knězi, který putuje Amerikou, válčí s… (více)