James Clayton, jeden z nejchytřejších absolventů vysokých škol v USA, je právě tím, koho chce Walter Burke mít ve své tajné službě. Když Clayton dorazí do výcvikového střediska, čeká na něj mnoho fyzických i psychických zkoušek. Burke má v oblibě především ty psychické, jako jsou nácviky výslechů, vydírání a odolnost na detektoru lži. Po základním výcviku se James dozví, že se pro CIA jako agent nehodí. Ale co když je i tohle jenom test? Právě v okamžiku, kdy začíná mít pochybnosti, pověřuje jej Burke úkolem objevit agenta ve vlastních řadách. Ve spleti různých zvratů a náhlých změn se James může spolehnout na jediné - věřit nelze nikomu a nic není takové, jak to vypadá. (TV Nova)

Bauer

Od tohoto filmu sem nečekal vůbec nic a příjemně mně překvapil.Colin Farrell se mi začíná jako herec líbit víc a víc.Al Pacino , hraje dobře ale mohl z toho vytahnout více a prostě Colin ho přehrává snadno.Filmu nechybí akce a napětí.Naprůměrný film! ()

Kimon

Chápu tento thriller jen jako zábavu s patřičným nábojem napětí. Dějově působí snímek sice dosti nedůvěryhodně a hodně nepřehledně, nicméně jako na nenáročnou oddychovou napínavou zábavu jistě nezaškodí na něj kouknout. No, a teď, když už "vím" :-), jak to u CIA chodí, agentem určitě nikdy nebudu, i kdyby mě náboroval sám Al Pacino. he he ... ()

GeusX

Příjemně zamotaný, lehce nadprůměrný špionážní thriller s mnoha zvraty a dobrými hereckými výkony. 70% ()

Lacike

Začne sa to ako variácia na Fincherovu Hru odohrávajúca sa v kulisách výcvikovej farmy CIA v ktorej si nemôžete byť ničím istý a vyústi sa to ako veľmi slabá kópia Training Day. Škoda, že sa v prostrednej časti film viac nevenoval psychológii postáv a tomu jak ich tá neustála neistota, predstieranie a klamstvá ovplyvňujú, keďže vyústenie je také tuctové a nič nové neprináša. Ale aspoňže tá finta jak Farrell prekabáti Pacina je celkom zábavná. Akčné scény tu prakticky žiadne nie sú. Ani zápletka nie je nijak extra komplikovaná. Je to len neustále vŕšenie drobných epizódiek v ktorých sa jeden druhého snaží oklamať. Ani herci sa nepretrhli a odvádzajú len svoj tuctová štandard, takže nakoniec aj celkový výsledok je len priemer na jedno pozretie. Nenadchne ale ani nenudí. 5/10. ()

svik

Jo nebyl to špatný film Al byl squelý herec jako vždy .Bla to i zajímavá podívaná ale bylo to moc překombinované a přeplácané samými překvapeními. ()

villon17

Celou dobu bylo jasné, že se jedná o test, o tom není pochyb, ale záchrana nastala v okamžiku, kdy...prostě v jednom okamžiku, ať neprozradím moc;) ()

corpsy

Televízne pôsobiaci thriller. Málo napätia - respektíve horšie sprostredkovaného, priemerné herecké výkony a rutinná, veľmi rutinná réžia. ()

DDT

Průměrné hollywoodské kmivo s dobrými herci a povinným "nečekaným" zvratem, který z toho dělá ke konci nechtěnou komedii. ()

Marsik

Momentálně 68% na kontě? To snad ne, to se většina držela hodně zkrátka. Protože Test je napínavý thriller, kde se pořád něco děje, hluchá místa nenajdete a perfektně hodící se hudba tomu dodává šťávu. Na mě zkrátka The Recruit skvěle fungoval a od začátku do konce jsem byl pevně posazen do křesla a těšil se na další scény. Colin, Al i Bridget odváděli super práci a celkově se na všechny tři příjemně koukalo. Jak se to neustále zamotávalo a vyvracelo předchozí fakta, to bylo moc fajn. Zkrátka..."Nic není tak, jak se zdá a všechno je test". Viz. úplný závěr a lest Colina na Ala. 80% ()

schizmo

Krimi / špionážní thriller se super výkony jak Pacina, tak Farrella. Notná dávka tajemna, konspirační děj, u kterého sami nevíte, co je pravda a co past, a v takovém napětí se film nese v podstatě od začátku do konce. Bavilo mě to jak tenkrát v televizi, tak i po letech na divxu. ()

SaNcHeZ_cz

Slušný thriller který však místy ztrácí dech. Potenciál a stylovost tu je, nicméně to není vše. I tak se jedná o veli zdařilou žánrovou práci ve slušném balení s celkem působivou náplní. ()

agentmiky

První dvě třetiny filmu možná byly i na čtyři hvězdy.Ale s prominutím to tvůrci ke konci zkonili a udělali z toho průměrný akční krimi-thriller,který mezi americkou konkurencí,která je velmi početná co se týče takových filmů,zapadne do průměru.Colina Farrella mám v těchto rolích hodně rád a zase se mi odvděčil skvělým hereckým výkonem.Al Pacino jako vždy podal dostačující výkon a zatím mě nikdy nezklamal.Kdyby to bylo nějak normálně a hlavně logicky zakončeno,mohl z toho být velmi dobrý film,ale takto to stačí jen na průměr.Mrzí mě to.Hodnocení:65% ()

aluna

Já myslím, že existuje fůra překombinovanějších filmů, který řada lidí úplně nepobere, ale jsou v červených barvách a tak níž už nespadnou (protože se všichni bojí jim dát míň, aby nevypydali jako "ti blbci, co to nepochopili"). A podle mě by tenhle v červeným hávu mohl být s nimi. Má totiž zdatný herce i zvraty, u nichž si nejste jisti, jak to bude dál. Jo, zpětně se zdá, že se tohle vyústění nabízelo, ale já se v tu chvíli soustředila na jinou problematiku a zastihlo mě to tím pádem nepřipravenou. A nevím, jak CIA cvičí svoje borce (a byli by sami proti sobě, kdyby to prozradili), nicméně tenhle "look inside" byl poučnej. Stejně tak umění lží, intrik a přetvářky hlavních představitelů. To mě na tom bavilo. Lekce do života. ()

J3dla

Opravdu nemohu než souhlasit s Vámi, mými milými kolegy z CSFD. Snímek má sestupnou tendenci. Na začátku chytne a nepustí, ale postupem času se to cela zpomaluje a zamotává, přemotává a vymotává, až je z toho dívák úplně zmotanej... ()

jajinka

Docela povedený thriller, jemně zamotaný a podezřívavý, sice brzy se rýsující linie děje a záporňáka, ale vesměs nemám moc co vytknout.. ()

PogoJoe

Zpočátku to vypadalo jako slušný pilot k nějakému seriálu (výcvik agentů, Al Pacino jako "big šéf"), poté přišla část, která mě bavila nejvíc ("sledovačka" Colina Farella Bridget Moynahanové, honička v metru), načež všechno završil zdlouhavý a "přílišvysvětlovací" závěr. K tomu máme skvěle padnoucí hudbu Klause Badelta a sympatické herce. Sečteno, podtrženo: průměrný thriller, který mi za pár týdnů vypadne z mysli, a který už znova vidět nemusím. ()