James Clayton, jeden z nejchytřejších absolventů vysokých škol v USA, je právě tím, koho chce Walter Burke mít ve své tajné službě. Když Clayton dorazí do výcvikového střediska, čeká na něj mnoho fyzických i psychických zkoušek. Burke má v oblibě především ty psychické, jako jsou nácviky výslechů, vydírání a odolnost na detektoru lži. Po základním výcviku se James dozví, že se pro CIA jako agent nehodí. Ale co když je i tohle jenom test? Právě v okamžiku, kdy začíná mít pochybnosti, pověřuje jej Burke úkolem objevit agenta ve vlastních řadách. Ve spleti různých zvratů a náhlých změn se James může spolehnout na jediné - věřit nelze nikomu a nic není takové, jak to vypadá. (TV Nova)

Stegr

70% - Film sice neměl originální zápletku, ale byl natočen zajímavě. Prostě jsem se u něj nenudil a to se vždycky počítá... ()

mzss1

Příjemný thriller na jedno shlédnutí. Film má výbornou atmosféru, dobrý příběh. To je ale asi tak všechno. Mohlo být více akce a lepší konec. Přesto je to dobrý pokus v oblasti žánrů. Nejvíc mě bavil herec Al Pacino. Zato Farrell mě zde moc nezaujal, hrál teda dobře. Takže film hodnotím na 57% = *** ()

kingik

Ostrý nábor kadetů CIA na farmě. Tak trochu málo ambiciozní film na to, že v něm hrají taková esa Colin Farrell a Al Pacino. Opakování různých nebezpečných akcí formou simulačních her, ze kterých většinou vyjde, že je to jen na oko, to byla nejčastější devíza filmu. Prostě, všechno byl jen Test, který občas neměl ten správný efekt. Spolehlivé herecké výkony obou hlavních protagonistů film bezpečně podržely. Film kalkulující s důvtipem diváka i jeho dedukcí, potenciál byl o něco vyšší, nechyběly výrazné náznaky originality a působivě tajemné atmosféry, když bylo třeba. Režisér Roger Donaldson je na špionské filmy kadet a předvedl úhel pohledu, který tady ještě nebyl. Usilovná snaha přechytračit diváka nebyla na škodu. 70% ()

Legas

Někde jsem vyčetl, že se film ke konci ztrácí v pointách. Mně se tak nezdálo. Je pravdou, že těch falešných point, je během filmu požehnaně. A na tom Test stojí i padá. Ony pointy jsou tahouny filmu. Když je znáte, není důvod film vidět znovu. Možná bych ocenil více informativní (pochopitelně napínavý) film o fungování CIA, než paranoiu ve smyslu VŠECHNO JE TEST. ()

Jordan

nevidel som veľa špiónskych a veľa hackerských filmov, a možno aj preto sa mi tento thriller páčil, aj keď sa stotožňujem s včačšinovým názorom, že prvá polka filmu bola o kúsok lepšia a záver mi nesadol až tak, ako by mal. ale inak hodnotím kladne. fajný thriller ()

Anderton

Colin Farrell mal obdobie, keď sa (možno) snažil presadiť ako novodobý akčný herec, podobne ako v prípade S.W.A.T.. Samozrejme sú to novodobé zašmodrchané trilery so zvratmi, kde až tak o tú akciu nejde, ale je zrejmé, že ich hrdinovia sú dobre vytrénovaní a relatívne muskulatívni. Takže problém je opäť a zase v scenári, ktorý síce dokáže upútať na celý čas divákovu pozornosť, ale nedokáže ho dostatočne uspokojiť. A nie je to iba záverom. ()

Kudly4

Škoda, čekal jsem nějaké šokující finále a ono to v půlce filmu kleslo téměř do sraček a o závěru ani nemluvím. ()

swamp

Obsazení je dobré, ale režisérovo jméno pro mě spíše neznámé. Začal jsem na to koukat s obavami, ale snímek mě docela překvapil. Docela doporučuji. ()

nascendi

Tie tri hviezdičky sadnú tomuto filmu, ako dobre ušitý oblek. Pacinovsko-Farellovský tandem ťahá s prispením pre mňa neznámej Bridget celý film plný napätia, neistoty a dejových zvratov. Osobitne Colin Farell sa tu vypol k veľmi presvedčivému výkonu. Že tento prekombinovaný film nakoniec skončí štandardne je dôvodom, pre ktorý sa mu viac hviezdičiek neušlo. ()

Slarque

Test skončil. Trojice Farrell - Pacino - Moynahan úspěšně prošla díky přesvědčivým hereckým výkonům. Trojice scénáristů ve druhé polovině zklamala a byla poslána na farmu. Starat se o dobytek. Nevěřte nikomu! Všechno je test. ()

Bachy

Jak koukám na komentáře kolem sebe, tak máme s Testem všichni stejný problém. Dvojka Pacino, Farrell slibují hodně a navíc jako ženský element má krátké vlasy, což je příjemná změna. Film se rozjede a já ostřím zrak, protože nejen, že to dobře vypadalo na obálce, ale ono to i dobré je. Dostáváme se za třetinu filmu (okolo Farmy) a stále se nic nemění, vypadá to na vskutku velmi parádní film. Joo, kdybych tak věděl, že scéna "záchytný bod" je vrcholem filmu. Dále už se jen a jen kombinuje a kombinuje, až je všechno zakombinováno trochu moc. Ne, že by mě to dál nebavilo, jen to po druhé polovině všechno spadlo do šedivého průměru, který tahají nad vodu akorát oba hlavní protagonisté a výsledkem pak je nemastný a neslaný závěr. Škoda, bylo to rozjeté rozhodně na víc. ()

FrodoF

Průměrný thriller s mými oblíbenými herci Farrellem a Pacinem, kteří toho moc nepředvádí a vůbec, celá zápletka je dost vyčpělá a předvídatelná. ()

klerik

Klasický "agentský" film, kde však, aj napriek očakávaniam, neviete kto klame. O čosi živšie ako SPY GAME, finále menej napínavé. Finálnomonológ-filovia si prídu tiež na svoje, lebo Pacino sa pekne rozohnene vykecáva. A hudba to skvelo dopĺňa (dobrý tréning pred Equilibriom). Nečakajte však nejaký hlboký rozbor praktík CIA... ()

SeBig

Tady taky půlka nudy a půlka celkem zajimava zabava. SPOILS: Školení CIA nebylo špatný, nejlepší bylo jak Colina "falešně" mučily, všechno byl test a ten konec už byl trochu moc zamotanej. Horší průměr. ()

Rimmer100

Vynikající film. Je fakt, že první polovina je lepší a poté se film sveze ke "klasice", ale závěr filmu je výborný. ()

jojinecko

Prvá polovica filmu výborná, druhá polka celkový dojem kvalitatívne degraduje... Škoda, najmä keď máte k dispozícii také herecké esá ako Pacino a Farrell... ()

sharky

Pěkný pohled do zákulisí CIA, který má atmosféru, ale chybí mu patřičné finále, ovšem rozhodně mu nechybí dobří herci - 70% ()

honajz

Tak nějak jsem doufal, že to časem začne být zajímavé, odhalovat se nové skutečnosti, a ono prd. První půlka s výcvikem musela každému, kdo viděl na Discovery Channel dokumentární seriál o výcvikových metodách špionů, přijít nudná. Ve druhé půlce je jasné, že není vše, jak se zdá, a žel to, co mne napadlo jako první, byla skutečně pravda, navíc strašně blbě odhalená i zahraná. Jak tady někdo v komentářích píše - diskové jednotky nemají, ale USB port ano. A tak je to v podstatě celý film. Agenti se často chovají tak nenápadně, že by je odhalil můj osmiletý syn. Hvězda navíc, jen ze soucitu, za Al Pacina. Jinak je to utahaná nuda. Jo a mimochodem, hlavní herečka má skoro v každé scéně jinou barvu vlasů, všimli jste si toho? :-) ()

Janek

Výborný film, když si chcete sednout a jen tak si odpočinout. Film běží jak Emil Zátopek a než se nadějete máte to zasebou. Určitě nadprůměr a každému ho doporučuji. Konec je slabší, ale to nevadí... ()

ARI50

Průměrný film který střída svoje tenpo příběhu nahoru a dolů podle mě může být rád že to dopadlo jak to dopadlo. ()