Erotickým filmům se v Čechách nikdy nedařilo a nezachránila je ani předloha od slavného spisovatele, v tomto případě Vladimíra Párala. Kolísání mezi pornografickou dráždivostí, kriminální zápletkou a ztopornělou studií mravů poznamenává tento příběh o luxusním podniku, který svým hostům nabízí snad cokoli, nač si vzpomenou, více, než je zdrávo.
První část erotické komedie o třech dívkách, které se rozhodnou založit exkluzivní erotický salón pro bohatou klientelu, a pak se pustí do složitých intrik, jejichž výsledek je však zcela nečekaný. Na počátku příběhu se vrací do Prahy z nezdařeného výletu do USA třicátnice Eva Joštová, aby zjistila, že její milenec Patrick Škoda ji vystěhoval ze svého bytu, kde nyní žije se svou třiadvacetiletou sekretářkou Štěpánkou Vranskou. Advokát Ota Lambet nabídne bezradné ženě místo masérky v erotickém salónu. Ta však odmítne. Z psychiatrické léčebny je propuštěna nesmělá katolička Klárka Jágrová, která se nedokázala vyrovnat s rozvodem. Společně se svou kamarádkou Ájou Machovou, majitelkou zprostředkovatelské kanceláře se Eva s Klárkou rozhodnou otevřít luxusní erotický salón nazvaný Playgirls. Aby získaly pro svůj výnosný podnik další peníze, začnou spřádat intriky kolem prodeje činžovního domu bratrů Patricka a Ludvíka Škodových. Jenže ve hře je také záludná Štěpánka, která má zcela jiné plány a jako Patrickova sekretářka a milenka má v ruce všechny trumfy. (oficiální text distributora)

Cejny odpad!

:D a já nevim, co bych k tomu ještě dodal. Pokus o "první" eroticky laděný český film a samozřejmě bychom nebyli Češi, abychom to nesmíchali s komedií. ()

klúčik

Režiséra a aj herca pána Olmera si vážim. Natočil mnoho výborných - dobrých filmov. Ale tento je veľký omyl. 10%. ()

MARTIN*I odpad!

Slovo, které nejvíce vystihuje tenhle film je "propadák". Tenhle rádoby film je neni ani vtipný a ani erotický... Nevim, o co se Vít Olmer pokoušel, ale film se mu vytvořit rozhodně nepovedlo... Po shlédnutí tohoto filmu se nedivim, že některý lidi řikají, že český filmy stojí za h*vno!!! Snad jen doporučení: nekoukat se!! ()

iXtr3m3 odpad!

toto malo v sebe asi toľko erotiky ako dokumentárne filmy Discovery Channel o párení levov a komédie asi toľko, ako Hellraiser. ()

xaver

Erotika po česku. To je jediný, co je na tom filmu k zasmání. Křečovitá snaha natočit něco originálního, něco sexy, něco komediálního totálně nevyšla. Tolik odpadů jsem už dlouho neviděl. Ale já přesto dávám jednu hvězdičku. Naše krásné holky si ji zaslouží. ()

Zagros

Ano, je to bezesporu špatný film a moc dobrého se na něm nenajde. Vždy se ptám, jak je možné, že tvůrci (především Vít Olmer) skvělých filmů, mohou během pár let tak klesnout. Odpověď jsem ještě nikde nenašel. Peníze? Ztráta soudnosti? No nicméně Playgirls pro mě úplným odpadem nejsou. Sice z předlohy vytěžily jen slabý příběh, ale ten si alespoň hvězdu zaslouží. Tu druhou přidávám za krásnou (i když nevědomou) "dokumentární" ukázku té doby. Někdy je vcelku zajímavé to s odstupem času pozorovat. ()

eagle-eye odpad!

Film typu: nemám peníze, tak něco natočím za každou cenu, obsadím tam své kamarády, začnu točit, budeme improvizovat a ono z toho něco vyleze. Je mi líto ostatních talentovaných režisérů, kteří na svůj film nemohou sehnat peníze, zatímco Olmer si vesele v polovině 90-tých let, točil jeden shit za druhým. ()

wosho

Tošku přidávám, ale když to porovnáme s pokračováním, tak je zde o trošičku vyšší úroveň. Ale i tak se jedná o dost mizernou sérii a polehčující okolností pro její tvůrce je jen to, že i oni musí platit nájem. ()

Paity

Dvě hvězdy, ale vlastně pro mě 11% dávám jen kvůli nahotinkám a také Martině Adamcové, kterou jsem měl rád ve Hrách bez hranic. Jinak už je vlastně snímek přípravou na tragickou dvojku. ()

F.W.Colqhoun

Otíku, dřív jsi byl jen takovej hajzlík... Ale teď jsi prvotřídní svině. Olmer se s tím nepáral. Už tak dost svérázný vhled poučeného severočeského literáta do problému prostituce převedl na plátno, jak se na první polovinu 90. let sluší: na druhořadém materiálu značky Fuji; s herci, které nikdo jinde nechtěl; s rozpočtem jako na podřadnou reklamu; se scénářem, který by neuhráli ani ti, kteří angažmá odmítli. Nejvěrohodnější štětkou v ansámblu je prakticky nehrající Martina Adamcová. Zestárlo to hůř a víc, než Vávrův Jan Hus. I když je to jako celek vážně tak špatné, že už to není ani podmanivě legrační, najdou se okouzlující jednotlivosti, pro něž na film stojí zato koukat i po bezmála třiceti letech: Zeitgeist, že by se dal krájet; tělo a obstojné herectví Michaely Kuklové; bizarní erotické scény s Miroslavem Moravcem a dalšími nemehly. Skutečnými třešničkami na dortu jsou potom soundtrack z pera Miroslava Vydláka, znějící jako dehonestující karaoke Duran Duran a Tears For Fears. A budhistické meditace v podání Oldřicha Víznera. Zbytek jsou pomeje... ()

Zemřel herec Jiří Pomeje

Zemřel herec Jiří Pomeje