TheDave

"Kde máš tu svou bandu? Ten KSINDL cos tady měl! .. Prosím vás, netykejte mi, já to opravdu nemám rád ... Kdo ti tyká? No a kde máte tu svojí bandu teda?" ... Nezapomenutelné ! ()

Nocturno culto

S barvou přišel zároveň i nejslabší díl a taky v největší míře období tehdejšího socialismu, viz. dlouhé vlasy kulturního referenta a podobně ..tenhle díl opět ovládl děda Homolka ale tentokrát mu nikdo pořádně nestíhal, proto za 3 .. ()

Dzvandzi

2.nejlepší díl Homolků.Jaroslav Papoušek se rozhodl zakončit úspěšnou triologii o buranech na horách a to mi dost sedlo.Opět spousta dobrých hlášek.Prvnímu dílu se to nevyrovná už jenom díky Panovi umělcovi z Prahy,který málem uhořel,já si osobně myslím že ve filmu vůbec být nemusel:D Určitě se podívejte..;) ()

Inozuka

Asi nejvíc komediální z celé série - tedy ve smyslu prvoplánovitého humoru. Ale i tak super. Doslova mě vždycky mrazí ze ředitele ozdravovny - takového vola aby člověk pohledal. Zajímavé je, že když jsme jednou byli na dovolené ve Špindlu, byl v hotelu šéf restaurace, který chováním jakoby této kreatuře z oka vypadl. Zřejmě syn nebo vnuk ... ()

IronRocky

Tento třetí díl s ulítlou rodinou Homolkovic se mi líbí nejvíc. Spousta skvělých a nezapomenutelných scén a situací. A hlavně skvělej Šebánek a Hrzán. ()

Rodin

První dva kousky série jsou pro mě nesmrtelné, tohle už bylo poněkud křečovité a příliš okatě postavené na chtěné vtipnosti plynoucí z takové té duševní i fyzické neohrabanosti všech hrdinů. 65%. ()

qvark

Ukázkový příklad propadu české satirické komedie. Vpád barvy do filmu stejně jako vojsk varšavské smlouvy do republiky překryl během momentu celé genilání desetiletí naší kultury a odtud už tvůrcům stačil k pointě scénky povětšinou vozembouch, prasklá voda nebo hasící přístroj popřípadě tupý pohled do kamery.....to jsou ta panoramata... ()

Stanix

Barva, zimní období a Jirka Hrzán filmu prospěli. Je to v podstatě totéž, jako když poslali Marvana s jeho Andělem na Hory. ()

d1x

Klasika, asi není nic moc, co dodávat. Scény z Homolkových něktěří dozajista prožívají dodnes:-) ()

Havala

Pouze několik filmů z 60. a 70. let je tak podažených jako tato trilogie, film je plný hlášek a nezapomenutelných scén. Mohl bych se na ty filmy dívat pořád dokola. ()