• dopitak
  ***

  Libíček, Řehoř, Haničinec. To nemůžete jít nízko. A rváč Vladimír Hrubý :-) Přesto je to příliš televizní, nedotažené, a málo vtipné. Z Bublic ale cítíte jednak Hoří má panenko a jednak Homolky.(22.6.2016)

 • dobytek
  **

  Je tam vidět jakási snaha navázat na Papouškovy (případně Formanovy) filmy ze 60. let, ale spíš se to blíží k takový tý normalizovaný šedi 70. let. Všechen humor je založenej v podstatě na tom, že se někdo hádá o píčovinách. Ani poměrně slušná herecká sestava to moc nezachránila. A nějak mi to ani nejde přes klávesnici, ale nejvíc ze všech mě snad pobavil nechvalně známej "bavič" Petr Novotný, kterej tady hrál, světe div se, největšího frajera z vesnice. A žvejkal jako Esposito.(18.6.2013)

 • Enšpígl
  ****

  Občas mě to až příliš připomínalo Hoří má panenko hoří. Formanovi postupy byli viditelné, ale to nci nemění na faktu, že jsem se výtečně bavil. Fascinuje mě jak se Papouškovi podařilo skloubit špičkové herce z absolutními neherci. Jinak filmové Bublice jsou ve skutečnosti Čimelice, kde se točil i druhý díl Papouškovi homoláčí triologie.(26.10.2009)

 • celuloid
  *

  Tento film je jeden velký trapas.(7.5.2007)

 • Martin741
  **

  Bezzuba normalizacna komedia, ktora po pozreti okamzite vyfuci do prazdna. Ale porovnavat Papouska s Troskom, to je silne kafe. 30 %(30.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace