Dynastie

• USA Dynasty
USA, (1981–1989), 173 h 59 min (Minutáž: 45–95 min)

John Forsythe, Linda Evans, Joan Collins, Gordon Thomson, John James, Emma Samms, Al Corley, Pamela Sue Martin, William Beckley, Bo Hopkins, Heather Locklear (více)

Série(9) / Epizody(219)

Sekretárka Krystle sa vydáva za svojho šéfa Blakea Carringtona, majiteľa denverskej ropnej spoločnosti. Milionársky život však nie je prechádzka ružovou záhradou. Krystle si musí získať dôveru služobníctva i nevlastných detí - prefíkanej Fallon a homosexuála Stephena. Okrem toho musí byť stále v strehu pred zákernou Carringtonovou ex-manželkou Alexis. (arkis)

Loooki

Ako malé dieťa som bol často chorý, do škôlky som nechodil a mojou mamou na tento seriál namotaný bol...tak si to 3 hviezdičky zaslúži hlavne Alexis :) aj keď po moldavsom masakre to bolo dosť..... ()

*Colorado

V době, kdy to běželo v televizi jsem byl ve věku, kdy jsem si moc nemohl vymýšlet na co se bude koukat, tak jsem to sledoval s mámou, což mi přineslo alespoň tu výhodu, že při poznávacích soutěžích 100% poznám úvodní znělku :-) Ba i na Blaka a Krystle bych si vzpomněl.. 2* z nostalgie. ()

Drom odpad!

Památné dny když po Dallasu přišla náhrada v podobě Dynastie. Ale nebylo to ono, nějaký ten nádech a ozvy, ale vyklubala se z toho telenovela, ač ten termín jsem tenkrát neznal. Buchty oproti Dallasu žádná změna, žádný charismatický J. R., jen prachy, intriky, smilstvo a hlavně kecy, všechno naprosto nezajímavý. Slabota a naprostá ztráta času. Jediný, co mi z toho seriálu zbylo, je Alexis je mrcha. ()

waska

Jeden z prvních amerických seriálů, které jsem viděl. Tenkrít jsme na s tátou sledovali na polácích. Už proto to bylo něco. Falon se mi moc líbila, jen jsem se později v tom ději ztratil. Ale pamatuju si, že Alexis byla hrozná mrcha a chtěla to Blakeovi pořádně nandat. ()

Zet

Čuměli jsme na to všichni. Nebo aspoň já :-) Výborná ústřední melodie od Billa Contiho. A Pamela Sue Martin se mi vždycky líbila :-) ()

Sign

pamatuji si že se máma dívala na Dalas a na Dynastii, na Dalas se dalo eště jakž takž dívat, ale tohle... ()

Rudyamon

Viděl jsem pár dílů (sérii, kde unesli jakousi ženu) a na čas mě to chytlo. Nakonec ale člověk stejně přijde na to, že tudy cesta nevede, a najde si jinou kratochvíli. Neupírám seriálu jistou „velikost a slávu“, ale hodnocení třeba i na této databázi tyhle jeho charakteristiky, a tím i celý seriál, dávají na jejich pravé místo, těsně vedle koše... :-) 1 hvězdička - 5%. ()

topi80

Já nějak nevím. Všichni se v tom seriálu chovali jako retardovaní, každý měl nějakou úchylku, ale vzhledem k jejich rodokmenu a sledování vývoje této rodiny, která by mohla sloužit jako názorný příklad v příručce sociální patologie, jsem jejich jednání dokázal nějakým způsobem chápat, což mi u některých jiných skvostů trochu unikalo. Semtam náznak vtipu, občas velmi mírňounký náznak jakéhosi smysluplného děje, na odpad to tedy není. ()

Marrianna

Pamatuji si, že jako malá jsem tento seriál doslova "žrala" né kvůli příběhu - či příběhům já už vážně nevím oč tam vlastně šlo či mělo jít. Ale nepřekonatelná Joan Collins jako Alexis ta mě přímo uhranula. Krásnější mrchu jsem snad nikdy neviděla. No a když k tomu přidám to, že teď hltám knihy její sestry Jackie Collins mám nutkání dát 3*, ale to sem nepatří a já mám nějakou soudnost :) ()