Dynastie

• USA Dynasty
USA, (1981–1989), 173 h 59 min (Minutáž: 45–95 min)

John Forsythe, Linda Evans, Joan Collins, Gordon Thomson, John James, Emma Samms, Al Corley, Pamela Sue Martin, William Beckley, Bo Hopkins, Heather Locklear (více)

Série(9) / Epizody(219)

Sekretárka Krystle sa vydáva za svojho šéfa Blakea Carringtona, majiteľa denverskej ropnej spoločnosti. Milionársky život však nie je prechádzka ružovou záhradou. Krystle si musí získať dôveru služobníctva i nevlastných detí - prefíkanej Fallon a homosexuála Stephena. Okrem toho musí byť stále v strehu pred zákernou Carringtonovou ex-manželkou Alexis. (arkis)

rozbris

Taky si na to vzpomínám, no co museli jsme se na to dívat, nebyl net, musel ses koukat na to co bylo v televizi, a jedním seriálem co běžel každý týden byla i Dynastie. Trochu to připomíná Dallas, ale hodně vzdáleně, spíš mi to připomíná slátaninu nepovedených scénařu z Dallasu, které pak dali dohromady a stvořili Dynastii. ()

xaver

Nenáročný seriál pro skutečně nenáročné diváky. 217 dílů o ničem natahovaném jako guma v trenírkách, jak je ostatně v těchto nekonečných seriálech "dobrým" zvykem. ()

divak84

nebudu pokrytec. seriál stejě jako dallas mě zastihl cca ve 12-13 letech a tehda jsem eště nevěděl která bije, proto dávám 1*. crystal se mi v te době prostě líbila, zpozoroval jsem genitální dabing valerie zavadské a chtěl jsem v duchodu vypadat jak blake. jo a sympatak byl mladej Colby :) ()

Paity

Pamatuji si, jak to u nás v 90. letech šlo každý den, každý týden celý rok. Dnes si říkám, že to ani není možné, když to má jen 217 dílů. V každém případě totální blbost. ()

boro123

z nostalgie dávám hězdičku za Alexis ve vaně s šampaňským v ruce , už od mala jsem si říkala, že takovou vanu bych chtěla taky ()

Wishkah

Je to odpad ale jednu hvězdičku musím dát, kvůli tom skvělému dílu už nevím v kolikátý séri, kdy všichni jeli na svatbu, vletělo tam komando a celou svatbu vystřílelo. Nádhera:-) ()

Movie Gourmet

Úvodní melodie tohoto seriálu je stejně legendární jako úvodní melodie seriálu Dallas. Tento seriál je takové dvojče Dallasu leč ne tak úspěšné. Verdikt: 1* a 10 %. ()

jasse

Všichni jsme to koukali, nestyďte se...já jsem si tím dokonce zdokonalila němčinu, neb jsem to chytala na ORF. Až se to dostalo k nám, tak mi zůstala v paměti Alexis a výborný dabing. ()

Milwa

No když jsem byla malá, tak jsme to s babičkou žraly...hlavně kvůli oblečení a Alexis, předpisové mrše:-) No ze zvědavosti by mě zajímalo, jestli by se mi to líbilo i dneska..:-) ()

Aluminium

Keď som bola ešte veľmi malá, tak som to zvykla pozerať s tetou, keď to dávali na Nove, či na ktorej stanici. Nieže by som si z toho niečo pamätala :D Ale vo svojej absurdite je to dokonalé. ()

Bozvav

Ze začátku jsem tento seriál docela "žrala" zvlášť Alexis byla moje favoritka. časem, tak jako vždy, začal upadat. Nicméně si myslím, že už pro tu první polovinu (které bych dala 80%), musím dát alespoň půlku. ()

gombarix

Zatímco Dallas jsem svého času hltal, tohle mě nebavilo nikdy. Asi to bylo tím, že mi zdější klaďasové i záporáci byli úplně stejně nesympatičtí. ()