• berg.12
  **

  Taková klasická socialistická poučovačka o tom, že ekologie je, když se v lese posbírají odpadky. Děti mají dobrý pocit, že zachránili svět a na ty čmoudící elektrárny a otrávené řeky se už určitě ptát nebudou. Pro ty co to nevědí, hnutí Brontosaurus funguje dodnes.(27.9.2005)

 • blackrain
  ***

  Mě taky není jedno jak to v lese vypadá. Jeden takový les mám přímo před barákem a vůbec nechápu, jak si někdo může vůbec dovolit tam cokoliv vyhodit. Je to aktuální agitka i dnes. Samozřejmě je to všechno viděno dětskýma očima. Na hnutí Brontosaurus jsem už dávno zapomněla a tímto filmem jsem si ho připomněla. Zdeněk Svěrák tu měl skutečně pro něho netypickou roli.(1.8.2011)

 • anais
  ***

  "Zastřel ji." "Néééééééééé!"(23.6.2011)

 • sidzej
  ***

  Mila rodinna socialisticka eko agitka s krasnou Hapkovou hudbou. 65%(27.11.2009)

 • Historik
  ***

  To, že odpadky do lesa nepatří a k přírodě se máme chovat ohleduplně, je v pořádku, ale ta agitace tady působí přece jen trochu protivně. Jinak je to příjemný film o dětech a pro děti. Zdeněk Svěrák byl asi vděčný za svou roli.(30.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace