• berg.12

Taková klasická socialistická poučovačka o tom, že ekologie je, když se v lese posbírají odpadky. Děti mají dobrý pocit, že zachránili svět a na ty čmoudící elektrárny a otrávené řeky se už určitě ptát nebudou. Pro ty co to nevědí, hnutí Brontosaurus funguje dodnes.(27.9.2005)

Mě taky není jedno jak to v lese vypadá. Jeden takový les mám přímo před barákem a vůbec nechápu, jak si někdo může vůbec dovolit tam cokoliv vyhodit. Je to aktuální agitka i dnes. Samozřejmě je to všechno viděno dětskýma očima. Na hnutí Brontosaurus jsem už dávno zapomněla a tímto filmem jsem si ho připomněla. Zdeněk Svěrák tu měl skutečně pro něho netypickou roli.(1.8.2011)

"Zastřel ji." "Néééééééééé!"(23.6.2011)

Mila rodinna socialisticka eko agitka s krasnou Hapkovou hudbou. 65%(27.11.2009)

To, že odpadky do lesa nepatří a k přírodě se máme chovat ohleduplně, je v pořádku, ale ta agitace tady působí přece jen trochu protivně. Jinak je to příjemný film o dětech a pro děti. Zdeněk Svěrák byl asi vděčný za svou roli.(30.7.2011)