Motorkář Cary Ford se vrací do Kalifornie z Thajska, kam uprchl před zákonem a drogovou mafií. Chce srovnat účty s grázlem, který na něj poslal policii, usadit se a žít v poklidu se svou přítelkyní. Jeho impulzivní chování a problémová povaha tomu však brání a zpráva o jeho návratu se rozšíří rychleji, než by si přál. Dříve, než stihne vše vysvětlit, namočí se do nových problémů a je znovu na útěku. Dealer Henry chce zpátky svoje drogy, a navíc Forda křivě obviní z vraždy bratra šéfa černošského gangu Treye. Proti Fordovi teď stojí nejen Henry, Treyovi motorkáři, ale i FBI. Nezbývá mu nic jiného než utíkat. Po jeho boku jedou nedovolenou rychlostí na motorkách dva přátelé a krásná Shane... (TV Nova)

lxbch

Takový Martix na motorkách. Tedy pokud si odmyslíte skvělou atmosféru Matrixu, propracované postavy, nadupanou hudbu, úžasné efekty atd. On to vlastně vůbec není Matrix, to ani náhodou, je to prostě nehorázná kravina. :-) ()

longercz

Tak nějak se mi nedostává těch správných nadávek. Extrémní SHIT obřích rozměrů absolutně bez soudnosti či špetky zdravého rozumu. Pokud by si to někdo chtěl přece jenom zhodnotit sám, nedělejte to, těch 81 minut života vám už nikdo nevrátí. ()

LordMysti

Po prvním shlédnutí jsem tenhle film chtěl označit za odpad. Nejsem žádný motorkářský nadšenec, navíc tento silně stupidní děj mě přesvědčil o braku, jaký tento film je. Ovšem při druhém pohledu jsem nemohl neocenit opravdu pěknou klipařskou práci režiséra, kameramana, střihače a celého týmu, který udělal alespoň zajímavou podívanou (alespoň chvilkami). ()

Slavomír

To je vám taký mačkopes. Tony technických nezmyslov: 0-200 za 6sekúnd, Hummer sa rozpleskne na žltom Porsche, jazda na železničných podvaloch asi 100kilometrovou rýchlosťou, skok na SilverStreak v plnej rýchlosti , záber v ktorom najväčší "drsňáksexsymbolmilujtemaahádžtesamiknohám" hlavou prerazí dosku a vzápätí tá istá doska dobre že nezlikviduje tereniak. Kamera je super, fakt šialená, pôsobí perfektne, no niekedy zo záberov až kričia digitálne príkrasy( napríklad počas naháňačky po diaľnici, sa autá v šmyku vrhali do záberu, záverečné besnenie po uliciach LA, či skok na vlak ). Drsňáci sú drsní ako kachličky:-) a ako Superpero trefne napísal "charisma potkali možná v noci v lese". Chcel by som vidieť dvoch federálnych agentov cca25ročných(neviem môj odhad je na moriaka), ktorí nosia converse tenisky k obleku(!). Prehltnem fšecko ale nie prasenie mojich obľúbených tenisiek!:-)). Nenáročná oddyhovka, ktorá mohla byť fakt hard "hispeedpursuitmovie", ale vyznieva až moc srandovne. ()

RatBoj

Podobné filmy ako je tento typ nemusím, skôr si pozriem film preto, lebo je tam vystavených pár "kúskov", ktoré stoja za pozretie. Každopádne ďalšia klasická naháňačka, snáď horšie boli na tom pseudoscény, ktoré nestáli za bohviečo. Až tak ich zdokonaľovali, že to hraničilo výbuchom smiechu. ()

Nyan

Klon filmu Rychle a zběsile, na který se celkem příjemně koukalo, ale že by nějak zapůsobil, to né. Prostě testosteróni a buchty na motorkách vám pomůžou na 80 minut zabít nudu. ()

10Domik10

Torque je úplne zbytočný film s frajerskou nálepkou veľkých motorkárov, no v podstate nedá divákovi nič, čo by už nevidel a to v mnohonásobne lepšej podobe. Aj Rýchle a Zbesile je oproti tomuto 5* Grand Hotel. ()

vincchuppo

Pohodová oddechovka, vždycky si u toho příjemně odpočinu. Rychlá kola, pěkný holky a Matt Schulze jako hlavní záporák. :) ()

Armin82

Od odpadu to zachránily jen krásné stroje, protože tohle není ani film. To je trapnost ubožáků, kteří se srážejí v ČR každej víkend na benzínkách. Trapné dialogy, trapné xichty a nejtrapnější rádoby frajeři. Co rozhovor, tak si protagonisté přeměřovali, kdo ho má většího. Každej drsnej, jak Trump při svých projevech. Ice Cube, to byl mega odpad. 10% a já se jdu vyzvracet ()

Likan7 odpad!

Já byl fakt přesvědčenej, že tomu tu jednu dvě hvězdičky dám. Dokážu vypnout a dívat se na zábavnou blbinu, jenže posledních 20 minut je jak z jiný dimenze. Tohle se nedá moc dobře popsat, protože to je fakt tak neuvěřitelná kravina, že to musíte vidět. S partou kámošů u toho bude divák umírat smíchem. ()

Threepwood

Šílená blbost,která chce být za každou cenu sexy a cool.A celkem se ji to daří,ale nic to nemění na tom že je to pitomina,u které se člověk baví tím jak je nesmyslá.Na odreagování se hodí výborně. A ani netrvá moc dlouho. ()

Marecko

Rychlé motorky, pěkné holky...a dál? Co takhle nějakej film, to by jmenovec Brankáře Bayernu München nedovedl? Ale když vezmu v úvahu, že je to jeho první film, tak přihmouřím obě oči a dávám 40%. ()

godspeed

totální rezignace na děj. forma slušná, ale i ta byla místy k pláči. herecké výkony příšerné, bez výjimky. ()

s_c_o_r_p

Ouvééj....co dodat. Výplach na eNtou. Mám ráda motorky, to je asi to jediné, co se dalo ohodnotit. Škoda, že jsem si udělala řidičák dřív než tento.....ehm....spatřil světlo světa. Mohla jsem pár kousků použít s instruktorem za zádama, ten by se asi hodně divil :D ()

Expertt

Řeknu to takhle, neni lehký tento film hodnotit, protože jak určitě příznivci motocyklů vědí, filmů s touto tématikou neni moc, spíš nejsou vubec. Příběh neni vubec špatnej a co se týče zvuku, to je naprostá špička, zvuk motorek naprosto dokonalej, soundtrack, písničky úžasný...a to je zřejmě jediná věc která mě k tomu filmu táhne znova a znova. Jediný velký a bohužel zásadní mínus proč tento film má 39% jsou naprosto nereálně situace, které popírají fyzikální zákony, ale i myšlenkový pochody, jsou až směšný (některých drobných ale zásadních detajlů si třeba všimnou jen jedinci co vlastní motocykl, ale drtivou většinu by rozpoznalo snad i dítě)..nechápu jak to někdo mohl vubec takhle natočit, stačilo by tyhle situace kterejch je teda v celym filmu fakt na každym kroku mraky předělat a byl by to áčkovej film. ()

Z daleké Galaxie skokem do virtuálního světa

Z daleké Galaxie skokem do virtuálního světa

10.01.2008

Hayden Christensen zůstává věrný žánru sci-fi. Brzy jej uvidíme v akčním thrilleru Douga Limana Jumper, v němž ztvárňuje mladíka se schopností v sekundě se přesouvat na velké vzdálenosti bez toho,… (více)

Adaptace Neuromancera v špatných rukou

Adaptace Neuromancera v špatných rukou

21.05.2007

Konec světa je na spadnutí. Všechna proroctví totiž tvrdí, že krátce před armageddonem svět ovládne Zlo. A k tomu už došlo. Jinak by se nemohlo stát, že dlouho očekávanou filmovou adaptaci slavného… (více)