Mladý filmový herec Cole Hauser se díky poslednímu filmu stává nejen slavným, ale i štvanou zvěří bulvárních médií. Až do chvíle, kdy se rozhodne proti bezohledným fotografům bojovat a používat k tomu i stejné metody jako oni... Bo Laramie je nová hvězda hollywoodských akčních filmů. Je atraktivní, má spořádanou rodinu, které se snaží zachovat soukromí, jak jen to jde a každý jeho film se stává hitem. Ale za úspěch se platí. V tomto případě ve formě neodbytného fotografa celebrit, Rexe Harpera, který odstartuje hon po skan-dálních fotografiích slavné rodiny. Troufalost Rexe Harpera a jeho kolegů se neustále stupňuje. Urputní paparazzi Laramieho a jeho rodinu pronásledují. Způsobí dopravní nehodu, při které ohrozí život slavného herce i jeho blízkých. Laramie se rozhodne paparazzim pomstít a začíná jednat... Akční film "Síla adrenalinu" se stane hitem, který udělá z dosud neznámého herce Boa Laramieho oslavovanou filmovou hvězdu. Sláva má však i své nepříjemné stránky, a tak se Bo, který se společně s manželkou Abby a malým synkem Zachem nedávno přistěhoval do vily v Malibu, stane terčem bezohledných paparazziů, kteří jsou ochotni pro pikantní snímek udělat cokoli. Bo si to uvědomuje, ale není na takový vpád do soukromí připraven. Když paparazzi Rex Harper přes hercovu žádost fotí malého Zacha, ujedou mu nervy a fotografa napadne, což pohotově zachytí Rexovi kolegové. Herec je u soudu propuštěn na podmínku, musí nastoupit do kurzu sebeovládání, ale odmítne se fotografovi omluvit, na což Rex odpoví vyhlášením války. Média jsou od té chvíle bohatě zásobena fotografiemi a skandálními lživými informacemi z hercova života. Jednoho dne Harper se svými kolegy Wendelem Stokesem, Leonardem Clarkem a Kevinem Rosnerem zastihnou Laramiovy na silnici a svými blesky mu znesnadňují řízení vozu natolik, že je herec nucen zastavit. Zezadu však do něj narazí další vůz. Paparazziové pak nehodu fotí, místo aby pomohli zraněným. Bo je sice zraněn jen lehce, jeho žena však přijde o slezinu a malý Zach je v komatu. Detektiv Burton, který má vše na starosti, sice Laramiemu věří, nemůže s tím však nic udělat. Bo začne pracovat na druhém díle Síly adrenalinu, a snaží se být co nejčastěji s rodinou. Útoky fotografů však neustávají. Jednoho dne dojde na silnici ke kolizi a Kevin se po pádu z motorky ocitne nad propastí. Bo mu chce navzdory všemu pomoci, ale Kevin ho nepřestává provokovat. Bo mu proto nepomůže a fotograf se zřítí. Detektiv Burton, který byl u vyšetřování Kevinovy smrti herci prozradí, že všichni čtyři fotografové za sebou mají kriminální minulost. Po dalším útoku Rexovy party, která zveřejní Kevinovy poslední fotky, se Bo rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou. Nahlásí policii Leonarda Clarka jako ozbrojeného řidiče. Když muže zastaví policejní hlídka, fotograf z kapsy vytáhne místo dokladů podstrčenou pistoli a policisté ho zastřelí. Burton se netají svým podezřením, že vše nastražil Laramie a to si také uvědomí Rex. Společně s Wendellem vniknou do hercova domu, aby tu nastražili několik miniaturních kamer, a když jsou přistiženi, napadnou surově Abby. Je jasné, že teď už se Bo nezastaví, dokud si to ze zbývajícími dvěma fotografy nevyřídí. (oficiální text distributora)

nervoznideda

Ti novináři jsou chudáci, co všechno musí vydržet. Moc jsem se bavil. :-) přidávám že mám stejný názor jako Mel Gibson: Námět pochází z hlavy producenta filmu Mela Gibsona, který zažívá strasti hlavního hrdiny neustále. Podle slavného herce by film Paparazzi měl být jeho pomstou. Melovi se pomsta podařila ,rejža Abascal je ok, ne slabomyslný kadeřník ale správný akčák , když mu ruku vedl Mel Gibson. už jsem to viděl x krát a stále tomuto filmu fandím, bo laramie je převezl, no coment:-)11.3.2016, 10.3.2017:-) 18.12.2017:-)novináři jděte do někam a spláchněte za sebou i s novinkama .-)7.5.2o19 Robin Tunney hraje manželku až neskutečně (blbou) škoda, že přišla jen o slezinu :-)10.11.19 a to i dnes 25.9.2o2o :-) mel gibson asi nemiluje novináře tento film to přímo dokazuje:-) film o tom jak se zbavit blbých novinářů Melovi děkuji:-) 24.1o.2o2o a dnes taky :-)29.3.2021 ()

keddy79

Proč tak nízké hodnocení? Vždyť je to úplně normální hollywoodský thriller. A dokonce na mně docela způsobil. ()

Adman

Je to pravá večení podívaná na kolu a popkorn. Pokud ale nebudete filmoví barbaři a odložíte u sledování konzumaci potravy na jindy, tak poznáte, že v každém filmu je skryto úsilí spousty lidí, která je nedocenitelná. Zrovna zde si po shlédnutí uvědomuji, že filmu stačí jenom něco málo, aby se rovnal ostatním konkurentům a proto ho neodhazuji do třídy dvou hvězdiček a podobně. Pravda je, že když mu to něco málo chybí tak je to jeho mínus, ale já jsem však názoru spíše opačného. Film je plný akčních a thrilerových scén, nabitý emocemi a vztekem a zobrazuje velice přemrštěně, nevím ovšem do jaké míry, chování paparazziů k filmovým i jiným hvězdám. ()

Turiec

Film o hajzlíkoch s fotoaparátmi. BTW. Každý, kto si kúpi bulvárne noviny alebo časopisy a rád si pozrie fotky "slávnych" alebo prečíta "o ich živote", práve takýchto hajzlíkov podporuje. Keby sme to nechceli vidieť, nikto by za to neplatil atď... ()

blackrain

Paparazzi jsou pěkně dotěrné novinářské hyeny, které se nezastaví před ničím a nikým. Je jim zřejmě málo vysoudit na filmové hvězdě velkou sumu peněz. Oni chtějí člověka zničit jiným způsobem, mnohem rafinovanějším. Potom se nedivme, že se z filmové hvězdy stane mstitel, který má tokových hajzlíků až po krk. Příběh je to velmi jednoduchý. Jen jsem sledovala, jak to celé dopadne. Samozřejmě jsem ani jiný konec než happy end neočekávala. ()

vegetol.mp

Zábavný neškodný film, na který si za hodinu ani nevzpomenete. Cole Hauser má dle mého názoru na víc než na takový průměr. Ale hlášky Toma Sizemora o tom, že sežere hlavnímu hrdinovi duši, sou fakt k nezaplacení... ()

Lord.Jim

Kromě toho - že se hlavní hrdina choval jak totální kretén, vyšetřovatel nemlich stejně, kvartet fotografů (sorry: co mapujou "realitu") byl na poblití a celý to bylo úplně debilní - to vlastně shledávám napínavým skorofilmem. A navíc, abych nezapomněla, jsem se seznámila s dalším umělcem z rodiny Baldwinů. ()

peiton

S princípu takéto typy hlavných hrdinov ja môžem.Obetavých,idúcich aj cez mrtvoly,takých ktorý vezmú spravodlivosť do vlastných rúk ,idúc krok po krôčiku za svojím cieľom..I ked mi hlav.predstaviteľ 2×sympatický nebol fandila som mu až do samotného vlažného záveru,ktorý nebol nič moc extra ako i celá prechádzka filmom.Otravné a akčné už vôbec nie.Možno ak by tvorcovia stavili aspoň na jednu známu tvár z rad hercov,možno by to filmu pomohlo a vytiahlo o triedu vyššie.Takto len šedý priemer. ()

bourec

Chtěl jsem si tenhle filmek připomenout už dávno. Lovce senzací a nechutností k životu nepotřebuju. Bohužel právě pro neskonalou věrnost lidiček s dutou makovkou mohou tito lidé existovat a profitovat. Takže se mi líbilo jak se s touhle spodinou Cole vypořádal. Škoda že nepoužil ještě nechutnější a brutálnější praktiky k odstranění novinářského nádoru. Protože pak bych šel i vejš s hodnocením. Ale jinak celkem ucházející zábava. 60%. ()

Juto

Páčil sa mi film, ktorý bol inteligentný a ktorý ukazuje verejnosti bláznivý svet médií. Film tiež ukazuje, ako médiá idú po cieľoch, ktoré by ľudí mohli zaujímať bez ohľadu na cenu. 6/10 ()

emo

Veľmi slušný thriller s kvalitnou réžijou, super námetov a neopozeranými hercami. Tom Sizemore musel v Hollywoode riadne klesnúť, keďže je v titulkoch až vzadu a pri tom hraje jednu z troch hlavných postáv... ()

otík

Vcelku příjemný snímeček o tom, co dokáží s hercem provést paparaziové, kteří dokonce zaviní jeho nehodu, při níž se zraní celá jeho rodina. Hlavní hrdina to však nenechá jen tak a pomstí se, jak se na akčního hrdinu patří. Snímek vyniká především jednoduchostí, vše se odvíjí v tempu. Je to hodně malý snímek, o to však příjemnější. ()

SniperG1

Tak podíval jsem se na to hlavně z důvodu, že uvidím Mela Gibsona! Ale, že bude mít takovou roli jsem opravdu nečekal :D jinak průměrný film...50% ()

Sfinkter

V něčem je tento snímek zcela průměrný, v něčem naopak neotřelý. Díky svižnému tempu se nenudíte a výborně se kouká na všechny herce - hlavně však na Gageho a Baldwina. Některé scény jsou navíc vyloženě šokující a pro normálního člověka opovrhujícího bulvárem zcela odpudivé. ()

_DAVE_

Tento film mi prisel velmi ucelovy, fotografove jsou v nem vyobrazeni jako hladovi vlci kteri chteji obsolutne za kazdou cenu "ulovit" svou korist a jdou doslova pres mrtvoly. Osobne si nemyslim ze by filmova hvezda (ten v hlavni roli mi nejvice sedel na Dudikoffa :-) travila vetsinu casu nahanenim paparazziu s basebalovou palkou a podobne. Za klad povazuji pomerne kratkou stopaz, byt to o 30min. delsi, tak u toho asi nevydrzim do konce.. ()

Herecký návrat Mela Gibsona

Herecký návrat Mela Gibsona

17.08.2008

Mel Gibson patřil ještě před pár lety mezi největší herecké hvězdy, ale za posledních šest let prakticky nic pořádného nenatočil. Nepočítáme vedlejší role v béčkovém thrilleru Paparazzi nebo podivném… (více)