Mladý filmový herec Cole Hauser se díky poslednímu filmu stává nejen slavným, ale i štvanou zvěří bulvárních médií. Až do chvíle, kdy se rozhodne proti bezohledným fotografům bojovat a používat k tomu i stejné metody jako oni... Bo Laramie je nová hvězda hollywoodských akčních filmů. Je atraktivní, má spořádanou rodinu, které se snaží zachovat soukromí, jak jen to jde a každý jeho film se stává hitem. Ale za úspěch se platí. V tomto případě ve formě neodbytného fotografa celebrit, Rexe Harpera, který odstartuje hon po skan-dálních fotografiích slavné rodiny. Troufalost Rexe Harpera a jeho kolegů se neustále stupňuje. Urputní paparazzi Laramieho a jeho rodinu pronásledují. Způsobí dopravní nehodu, při které ohrozí život slavného herce i jeho blízkých. Laramie se rozhodne paparazzim pomstít a začíná jednat... Akční film "Síla adrenalinu" se stane hitem, který udělá z dosud neznámého herce Boa Laramieho oslavovanou filmovou hvězdu. Sláva má však i své nepříjemné stránky, a tak se Bo, který se společně s manželkou Abby a malým synkem Zachem nedávno přistěhoval do vily v Malibu, stane terčem bezohledných paparazziů, kteří jsou ochotni pro pikantní snímek udělat cokoli. Bo si to uvědomuje, ale není na takový vpád do soukromí připraven. Když paparazzi Rex Harper přes hercovu žádost fotí malého Zacha, ujedou mu nervy a fotografa napadne, což pohotově zachytí Rexovi kolegové. Herec je u soudu propuštěn na podmínku, musí nastoupit do kurzu sebeovládání, ale odmítne se fotografovi omluvit, na což Rex odpoví vyhlášením války. Média jsou od té chvíle bohatě zásobena fotografiemi a skandálními lživými informacemi z hercova života. Jednoho dne Harper se svými kolegy Wendelem Stokesem, Leonardem Clarkem a Kevinem Rosnerem zastihnou Laramiovy na silnici a svými blesky mu znesnadňují řízení vozu natolik, že je herec nucen zastavit. Zezadu však do něj narazí další vůz. Paparazziové pak nehodu fotí, místo aby pomohli zraněným. Bo je sice zraněn jen lehce, jeho žena však přijde o slezinu a malý Zach je v komatu. Detektiv Burton, který má vše na starosti, sice Laramiemu věří, nemůže s tím však nic udělat. Bo začne pracovat na druhém díle Síly adrenalinu, a snaží se být co nejčastěji s rodinou. Útoky fotografů však neustávají. Jednoho dne dojde na silnici ke kolizi a Kevin se po pádu z motorky ocitne nad propastí. Bo mu chce navzdory všemu pomoci, ale Kevin ho nepřestává provokovat. Bo mu proto nepomůže a fotograf se zřítí. Detektiv Burton, který byl u vyšetřování Kevinovy smrti herci prozradí, že všichni čtyři fotografové za sebou mají kriminální minulost. Po dalším útoku Rexovy party, která zveřejní Kevinovy poslední fotky, se Bo rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou. Nahlásí policii Leonarda Clarka jako ozbrojeného řidiče. Když muže zastaví policejní hlídka, fotograf z kapsy vytáhne místo dokladů podstrčenou pistoli a policisté ho zastřelí. Burton se netají svým podezřením, že vše nastražil Laramie a to si také uvědomí Rex. Společně s Wendellem vniknou do hercova domu, aby tu nastražili několik miniaturních kamer, a když jsou přistiženi, napadnou surově Abby. Je jasné, že teď už se Bo nezastaví, dokud si to ze zbývajícími dvěma fotografy nevyřídí. (oficiální text distributora)

Brandon

Největším mínusem, strhávájícím skoro všechny hvězdičky, je nudná černobílost postav. Zlí senzacechtiví Paparazzi ubližují chudáčkovi celebritě, který jen brání svoji milovanou americkou rodinu. To, že je chladnokrevně vraždí není vlastně ani důležité... ()

Miki8888

Kratší celkem slušně natočený thriller, na roli hlavního hrdiny mohl být vybrán lepší herec. Jinak pravdivé o tom jací jsou paparazziové, jednoduše řečeno dotěrné svi*ě, to sem ale nepatří. Film ovšem krásně poukazuje na jejich práci a představí toto prostředí obyčejným lidem. ()

Roseinka

Nic složitého, ale mě se to líbilo. Pobavil mě inspektor Columbo, ale zároveň jsem byla potěšena jeho vnímáním spravedlnosti. Vím, že je to nereálné, ale tak co, je to film. Na konci jsem čekala něco ve smyslu "končím", takže když to tam nebylo, byla jsem lehce zklamaná. Ale jinak to dopadlo, jak jsem si jako vyznavač "oko za oko, zub za zub" přála. I když ani tohle heslo nebylo úplně relevantní. Klidně si to za pár let pustím znovu. ()

JohnSmith

Thriller je to nenáročný, průměrný, chování paparazziů mi přišlo dost přehnané, ale kdo ví, jak to za velkou louží chodí. No, kdyby nebyl Hauser sympaťák a můj oblíbenec, asi bych hodnotil hůř. ()

Nepi

Takový průměrný skoro akční film s méně známými herci,kromě Toma Sizemora,který je známý např. z filmu Zachraňte vojína Ryana nebo Černý jestřáb sestřelen...Ukazuje proč není dobrý bejt známá hvězda,kterou lidi obdivujou...Paparazzi jsou vám pak všude v patách...Jedno malý plus je,že se ve filmu mihne kolík Mel Gibson... ()

Jello Biafra

Neznesiteľne trápna slátanina. Tak by sa dal charakterizovať tento pokus o thriller a kritiku remesla bulvárných novinárov zároveň. Čo som sa veľmi čudoval, keď som zistil, že ho produkoval Mel Gibson. O čo ide? Nová hviezda akčných filmov Bo Laramie má problém aký má väčšina hereckých hviezd: zasadli si na neho bulvární novinári. Pri jednom incidente mu spôsobia autonehodu, pri ktorej upadne do kómy jeho malý syn. Tak sa rozhodne pomstiť. Nemôžem pochopiť ako mohol Gibson zveriť takýto projekt amatérskemu režisérovi-kaderníkovi Abascalovi. Veď už ten námet bije do očí. Abascal natočil túto frašku tak otrasne, že je veľmi ťažké ju dopozerať do konca. U niektorých scén sa až chytáte za hlavu ako sú debilné. Napríklad Cole Hauser tu ako akčný hrdina hraje vo filme s názvom "síla adrenalínu". Čo to má byť? veď takéto filmy frčali v 80tých rokoch, dnes by po nich ani pes neštekol. Ďalej tu napríklad fízli vypaľujú datá svedkom na dvdčka. Pripadá vám toto normálne? navyše majú na počítačoch windows 95. Je vidieť že tvorcovia tohto paškvilu notne zaspali dobu. Ešte k tomu neviem pochopiť že prečo je tu hlavný hrdina taký borec a ostatní taká chátra. A prečo by som mal fandiť hrdinovi, ktorý sa v priebehu filmu stane de facto brutálným vrahom? Navyše retardovaný detektív nad vraždami pisálkov len mávne rukou a nechá to tak, pritom má k dispozícii bezpočet dôkazov proti nášmu anti-hrdinovi. A keď už film stojí za hovno, tak sa tvorcovia snažili dostať do filmu ako náplasť čo najviac cameo úloh s hercami ako Vince Vaughn či Chris Rock. Tento film je absolútna strata času. Chodte si radšej na pivo než aby ste pozerali tento humus. ()

Lukoboss

Řekněme, že slavné osobnosti mají všech těch fotografů za čas dost, zvlášť když jim lezou do soukromí. A tento snímek to ukazuje vcelku hezky (ze začátku). No nicméně ten zbytek je vážně spíš podprůměr a opět (jak je to u velké většiny filmů zvykem) se film zvrhne v docela stupidní podívanou. A to ten začátek vypadal tak slibně.. ()

Han22

Po těch hodnoceních tady nečekaně dobrý thriler. Nastupující akční hvězda Bo Laramie (sympatický Cole Hauser) se stává terčem čtveřice fotografů, kteří nakonec zaviní nehodu, při které málem umře jeho rodina. Bo víceméně náhodou jednoho z nich zabije - a roztáčí skvělou hru, ve které jednoho po druhém likviduje. Způsob jakým se zbavuje nepřátel je jednoduše geniální. Proti němu stojí detektiv Burton, který je zcela jasnou parafrází poručíka Colomba. Neustále se ochomýtá kolem, dobře ví o co jde, řeší s vrahem okolnost případu a nezapomene se ani zepat mezi dveřma na "ještě jednu otázku". Moc se mi tahle klasická hra kočky s myší líbila a i když to asi nejsou objektivní 4*, čert to vem, protože takový thrilery se už moc netočí. ()

Wally

Nebudu polemizovat o tom, že příběh filmu není zrovna perla. Na druhou stranu jsem se celý film bavil a ani na chvilku jsem neměl pocit, že by film měl hluché místo. ()

klukluka

Béčková záležitost s céčkovou kamerou, prošpikovaná nesmysly typu americké hvězdy vezoucí svoji manželku a malého syna (!) z nočního rautu ve voze nižší střední třídy. Film s jedinou ambicí- vydělat nějaký ten dolar, což se jistě podařilo, po jiném přínosu ale nemá smysl pátrat. ()

1860

Zajímavý film. Slůvko "zajímavý" je tak asi všechno, co lze říci pozitivního o tomto snímku. I když to téměř nikdy nedělám, musím shodit výkony herců, kteří z příběhu s velkým potenciálem, udělali blamáž, která vás emocionálně nechytí.. Opravdu jsem se snažil soucítit s hlavním protagonistou a litovat ho, ale nešlo to, herci ani celkový obraz filmu mi to nedovolil.. Proto pak zbyde pouze ZAJÍMAVÝ příběh.. ()

cab

Novy akcni hrdina Bo se dostane do hledacku nechvalne proslulych fotografu, kteri se zenou jen za penezy uzivajic vsemoznych i nemoznych prostredku k dostani co nejskandalnejsich snimku. Po raznem varovani s Boovy strany o cteni jeho soukromi zacina velmi nepravdepodobny scenar, kde Bo resi sve problemy ve stylu: "ted beru zakon do svych rukou ja". Skoda. Navic bez znamych jmen v hlavnich rolich a plochemu herectvi je tezke dostat tento snimek z prumeru, i kdyz urcity potencial tu byl. 50% ()

MareT.

Ono je tezke hodnotit film, ktery je na jednu stranu primitivni a jednoduchy s plno logickymi derami a na druhou stranu nenudi a udrzi vasi pozornost do posledni chvile. Moje nenavist pa(pa)razitu na lidskem osudu se opet zvetsila a detektiv, ktery okopiroval chovani Columba tak viditelne, ze to pekne neni, pobavil. ()

Haymar

Ukázkový případ totálně zmrvený a promarněný šance. Vynikající nosnou myšlenku a její následné mrazivé dopady pohřbilo zoufalé zpracování, příšerná režie a tragické obsazení v čele s necharizmatickým a totálně nesympatickým nehercem Colem Hauserem. Zajímavý, thrillerový rozjezd přeskakuje po cca 1/3 filmu do nesmyslné, zběsilé a chaotické akční slátaniny, klasického hollywoodského střihu, kterou už nedokázaly zachránít ani (jinak výborní) Tom Sizemore s Robin Tunney, ani vtipná camea (Gibson, Vaughn, Rock, McConaughey) ()

Herecký návrat Mela Gibsona

Herecký návrat Mela Gibsona

17.08.2008

Mel Gibson patřil ještě před pár lety mezi největší herecké hvězdy, ale za posledních šest let prakticky nic pořádného nenatočil. Nepočítáme vedlejší role v béčkovém thrilleru Paparazzi nebo podivném… (více)