Zerthimon

Jestli si nyní odhodláte pustit Tele tele, tak možná budete překvapeni takto vysokým hodnocením. Ono totiž záleží jak se na to díváte, původně to byl celkem dobrý pořad, který se časem zhoršoval a zhoršoval... ()

LooX

Někdy jste brećeli smćhy,někdy jen obracely oči v sloup nad ubohostí...Ale celkově vzato,hodně povedený pořad ()

MariusDee

Ze začátku možná dobrý a vtipný, ale s přibývajícími díly se začaly hromadit hovna a trapnosti, až to začalo být neúnosné ()

Jartian

Neoriginální, předvídatelný scénky bez vtipné pointy i tak by se dal schrnout další nováckej pokus o dobytí severního pólu. Neúspěšný ()

Lea.inJuly

Teda nemyslím, že si takové hodnocení Tele Tele zaslouží. Měla jsem zato, že Češi jsou veselý národ a ocení humor o něco více než jiní, ale dávat odpad za často velmi povedenou parodii na s*ačky, kterými nás televize krmí? Neříkám, že všechno bylo povedené, pravda, něco mohli vypustit, ale zkuste vymýšlet stále něco originálního po tak dlouhou dobu. Už jen pro toto si ti čtyři zaslouží obdiv. Velká škoda, že Carda zmizel z dohledu kamer.. ()

dejvyd

Začátky byly rozporuplné, potom se to zlešilo a ke konci už všichni ztráceli dech .... ale jinak se na to dalo koukat a člověk se i usmál :-) ()

miky222

Pamatuju si jak jsem se válel smíchy na zemi, u hodně scének. Němelo to chybu, Cardův mumuland byl nezapomenuteletelenej! To byla doba kdy nova vysílala kvalitní pořady a měl jsem ji rád. Žádný debilní X-factory a Mejdnany roku z václaváku! 99% ()

pegtr

V době vysílání celkem vtipný a dobrý pořad však dnes vrchol trapnosti a nuda.I tak se jedná o jeden z nejvtipnějších českých pořadů všech dob. ()