MMR

Hodnocení 4 hvězdičky dávám za jejich začátky, kde jsem s oblibou sledoval každý díl a pokaždé se nasmál. Postupem času ale kvalita humoru šla rapidně dolů a pořad se stával čím dál více trapnou záležitostí. ()

Davies182

Jen hezké vzpomínky mám na tento pořad plný ztřeštěností. Občas to sice bylo opravdu trapné a sem tam i nuda... nejlepší byly vystřižené scénky. ()

Ony

První díly byly docela dobré. Některé scénky byly velmi povedené. Postupem času se pořad stával stále vulgárnějším a trapnějším a ztrácel svůj původní smysl - parodie na pořady TV Nova. Z blbostí vysílaných na Nově se nedalo čerpat věčně, a tak se i z TELE TELE stala pořádná blbost. Ovšem například 100% sádlo a podobné perly to na ty dvě hvězdy u mě dotáhnou. ()

sepp

Zezacatku vytecne a opravdi vtipne, bohuzel psoledni dobou kvalita gagu a cenek upada. Jiste ale nejlepsi porad z N@vacke produkce. ()

Phobia

Duo Genzer + Suchánek, doplněné Cardou Retardou a Veropipkou Žilkovou, imituje televizní vysílání - mohlo snad něco takového skončit úspěchem? Mohlo, samozřejmě, jsme přece v České republice, kouzelné zemi, kde oblíbenosti u homo pivosbůčkos dojdou i takové "talenty" jako jsou sourozenci Gondíkovi, Éda Hrubeš nebo superstars Eva a Vašek. Vzhledem k těmto jmenovaným už mělo "Tele Tele" se svým ne až tak děsivým, odpudivým a trapným ansámblem zaručeno, že ho nenechám kraulovat v odpadu. Vysílání TV hovNOVA se pyšní nevalnou úrovní a často paroduje samo sebe, Genzer se Suchánkem tedy měli těžkou konkurenci. Popasovali se s nízko nastavenou laťkou obstojně, poměr (u nemnoha vydařených dílů) 2/3 trapností na 1/3 úsměvných vtípků je dostatečný, abych udělila i druhou bludičku. Takový imho snesitelný podprůměr, no, ale pro inťouše jde dost možná o smrtící záležitost, pokud se tedy nějakého chcete zbavit, pusťte mu "Tele Tele".:-). 36% ()

Hrabka

Směska dobrých vtipů a totálních hovadin. Čas od času se na to dalo koukat. Některé scénky jsou nezapomenutelené. Určitě dobrý nápad od ústřední čtyřky obohatit naši komerční top stanici. ()

juta

Pamatuju si, jak jsem kvůli tomu vydržel být vzhůru a koukat na to. Každý díl byl super a strašně mě mrzí, že už to nedávají, ani neopakují. Snad se jednou dočkám aspoň toho opáčka. ()

Big Bear odpad!

Fekální humor dua Suchánek - Genzer nechápu. Je možné, že to o humoru vůbec není. Pořad mi byl doporučen jako super sranda záležitost kamarádem... Po částečném zhlédnutí několika dílů (snaha tu byla) jsem nad kamarádem i pořadem jen kroutil hlavou. Snad je to tím, že už jen oba protagonisté mi nejsou příjemní na pohled i bez toho aby začali mluvit... Ne, toto není šálek mého čaje. To je pořádná česká poctivá žumpa. - ODPAD ()

Boogeyman

Několik dobrých vtipů by se našlo, ale ty trapné mnohonásobně převažují. Ale nejlepší na tom je to, že ty trapné vtipy jsou tak extrémně trapné, až jsou suše vtipné! ()

Beckett51

"A jak se uspokojujete v dospělosti? Co Vám říkají ženy?" - Ženy mi říkají: "Co na mě saháš, ty prase!" Pořad pro mozkově zakrnělé genitály, kteří svou inteligenci mají uloženou hluboko v mozku a vystrkují jej pouze tehdy, když je potřeba. Na Vlastní Bulvy rules. ()

salahadin odpad!

"Čtyři čuníci jdou, pěkně za sebou, rochní se v blátě a diváky serou..." Vrchol stupidity humoru pod značkou "made in Nova". Nehorázně přiblblé scény, jednoduché, že by je vymyslelo dítě z třetí pomocné a navíc přednesené lidmi, kteří absolutně nemají vtipný potenciál, bez talentu a bez špetky soudnosti...přiblblé paruky dobrý humor nedělají a různě deformované hlasy taky ne...humor bez nápadu se zachránit nedá. Žilková je buď ve finanční krizi, nebo se bouchla do hlavy... a mnohé svědčí o tom, že má jít o nejoblíbenější pořad TV Nova, no potěš koště, mediální dementace a masové hubení mozkových buněk nabírá obludných rozměrů! ()

GilEstel

Parta šašků hrajících si na herce vymýšlí zábavné scénky a moc je to baví. Humor založený na doslovnosti a lidské debilitě. Parodování úspěšných pořadů "naší vaší" televize rozparádilo především každodenní sledovače božské TV NOVA. V běhu času většina scének ztrácí na kouzlu. Ale našly by se některé, které by fungovaly i dnes (Kopečkovic, Telekrám,...). Zas tak špatné to nebylo. I proto se to tak dlouho udrželo. ()

Allien.9

Úvodní díly slabé (bez nápadu), poté neskutečně vtipná záležitost a nakonec opět propad (opakující se vtipy atd.). Nejraději jsem měla Cardu, díly s Kikinčukem už jsem snad ani neviděla. ()